Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

darka83
9. máj 2008

Janca co sa dialo v noci? Ja som zatial v stadiu, ze neviem ci uz chcem porodit, takze nie som taka zufala, ale keby mi tu svietila 40 ako poniektorym, tak neviem.

dasenka
9. máj 2008

janca ... tak to si este uzijes tie telefonaty, no co tak este stale 2 v1? a pod..... uz mi to teda riadne lezie na nervy, ale chapem ich 🙂
darka ja som sa cele tehu psychicky a aj fyzicky pripravovala na to ze budem rodit v 38tt a mozno aj pre to mi to teraz pripada take ako keby som uz prenasala... vsetky babske recepty a aj homeopatika som zacala brat v 36 tyzdni, aby mi to zhruba vychadzalo na 38tt a nic 😲
priroda proste vie co a kedy ma prist a my to neurychlime (teda dufam ze nebudem musiet mat vyvolavanie porodu)

terezicka
9. máj 2008

Ahojre dievcata mam milu povinnost oznamit vam, ze Mirka20 s Jankom sa dnes rano o 5:50 stali stastnymi rodicmi malej Rebeky - 47cm a 3270g 😵

galanta
9. máj 2008

mirke gratulujeme moc...

terezicka
9. máj 2008

Ja Mirke odkazem ze ju pozdravujete a gratululujete jej, zajtra alebo v nedelu ju pojdem pozriet do nemocky a pozdravim od vas vsetkych 🙂

janca704
9. máj 2008

Darka, najprv som nemohla zaspat, ked som zaspala a chcela sa otocit na druhu stranu, tak som nebola normalne schopna 😅 , strasne mi tvrdlo brusko, do toho vsetkeho stokrat na wecko, a rano som sa zobudila na priiiisernu bolest chrbta, mala som pocit, ze som otlacena snad vsade, no strasneeee 😖 Az sa obavam dalsej noci 😅
Ale mam chvile, kedy si hovorim, ze je dobre, ze jemaly este v brusku, lebo tie kopance a prevalovania sa... 😵 😵 😵 😵

Dasenka, ved prave, akurat, ze ja ich nechapem ☹ Preco nechapu oni mna, ze ja som vo vacsom strese, ked sama neviem, kedy to bude a ci bude poruke manzel a ako to cele dopadne? ☹ ☹ ☹

MIRKE 20 gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

betatka
9. máj 2008

ahoj galanta a kde si rodila? v Galante alebo v Bojniciach?

darka83
9. máj 2008

Mirka gratulujem 🙂

Janca tak ty si prave opisala moje noci, mne uz toto trva asi tak 3 tyzdne, uz som si aj zvykla 😖 To mame predpripravu na babo 😉

anjelok
9. máj 2008

jeej tak gratulujem mirke, aj ked som predpokladala, ze porodila uz vcera a manzel dostal krasny darcek k narodeninam 😉 ..ale aj tak super, ze uz to ma za sebou, velmi som na nu myslela..
ktovie co je s miriamkou, dlho sa neozyva...

janca704
9. máj 2008

Darka, tiez to tak beriem 😀
Aspon ze sa po takej to noci a jej podobnym predoslym necitim unavena 😉

anjelok
9. máj 2008

ja mavam tiez asi 2 tyzdne take noci, tiez som si uz zvykla a ak sa mam priznat, tak na noc sa nikdy moc netesim..

anjelok
9. máj 2008

janci mame "stastie" ze sme po takych nociach doma a nemusime ist do prace

livka299
9. máj 2008

Ahojte baby aj vas bolia tak krize??? 😖 😖 😖 Strasnee nieco snad to uz nieco znaci 😅 😅
Mirke aj ja blahozelam 🙂 🙂 🙂 a tesim sa....
Baby si zoberte ze maj este len zacal a uz polovica maju >po tom

eviku78
9. máj 2008

jeeeej mirke20 gratulujem. akurat som sa dnes na nu pytala, ze ktovie ci porodila. fiiiiha, to sa musela asi celu noc trapit. 😨

eviku78
9. máj 2008

no anjelok aj ja som teda uz rada, ze do prace nemusim chodit. lebo takto ak ked mame bujaru noc, tak si mozem aspon niekedy cez den pospat a dohnat to.

ninka123
9. máj 2008

Blahozelam Mirke, prajem hlavne aby boli obidve v poriadku..

anjelok
9. máj 2008

eviku mne nejde spat ani cez den..ja neviem preco 😒..inak presne na to som aj ja myslela s tou mirkou, ale hlavne ze uz to ma za sebou a rebeku pri sebe 😉

janca704
9. máj 2008

Eviku, ja rovnako 🙂

Kolko nas este neporodenych vlastne ostalo? Ma niekto prehlad? Lebo aj deticiek uz je dost 🙂

darka83
9. máj 2008

A viete co je na tom zaujimave, ze poobede nemam problem zaspat 😉

anjelok
9. máj 2008

janci sak pozri tabulku, tam su zltou vyznacene tie, co porodili..myslim, ze je to asi polovica

enajka
9. máj 2008

ahojte babulky tak ja som tiez este stale dva v jednom ale asi to ani nebude skor ako na termin nakolko aj dalsiu poradnu mam 15.5. dnes idem zaplatit lekara k porodu tak potom uz budem kludnejsia a moze malinka prist medzi nas aj skor 😀 Mirke gratulujem a vela zdravia prajem.Chudatko ta sa asi potrapila kedze az rano prisla mala na svet

enajka
9. máj 2008

anjelok teraz si asi ty na rade vsak?

moni1412
9. máj 2008

mirke20 blahozelam 🙂 ta tusim vcera mala bolesti a podobne, vsak? Tak fajn ze to maju za sebou 😉

anjelok
9. máj 2008

enajka, no tusim sme tu ostali uz len s loss s terminom 12.5. tak uvidime..

verulka
9. máj 2008

miri, super gratulujem..
dasenka, no ja by som ovela radsej sla rodit ako na statky 😅

enajka
9. máj 2008

verulka snad ked si zvladla s takou lahkostou porody vidu tak lahucko ak statnice.A mozno aj prizmuria ocko ked si ta cerstva maminka ci to nehrozi? 😉

eviku78
9. máj 2008

no verul tak to mas dobre. ja som sa este nerozhodla, co by som brala radsej. kazdopadma ma este caka oboje, takze je to jedno 😀 pekne po poriadku.

janca704
9. máj 2008

Verulka, pri takych porodoch ako si mala ty, by kazdy asi volil porod pred statkami 😀 😀 😀
Neboj, zmaknes 😉 Ale ten stres pred si pamatam a aj strasny plac z ulavy , ked bolo po 😅

verulka
9. máj 2008

janca, mna preapdol plac uz vcera a to mam est pred 😅
enajka, no ja neviem, ci vobec vedia..teda mam tam sice dipl.veduceho, ale neviem...pri bruskach vraj zvyknu byt jemni a brat ohlad, ale ja uz brusko nemam...ale neva, snad zmaknem..len uz chcem aby to bolo...
evi, tak pekne po poriadku- ja som mala zoznam- napisat DP, porodit, statnice...a potom frei 😎

eviku78
9. máj 2008

verul ja mam tiez zoznam - urobit skusky, napisat bakalarku, porodit a potom statnice 😀 vsetko pekne po poriadku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre