Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

kats
11. máj 2008

gratulujem novym maminam a ich babatkam, a vsetkym ku dnu matiek nech su stastne a zdrave aj so svojimi babatkami 😀
anjelok ty si este tu 😉 som zvedava co ti povedia zajtra 🙂
sandri, maly je krasnucky a zelam vam nech sa to stlale len zlepsuje a mozete ist zdravucky domov
Babyyyy ako poznam ze uz? Z piatku na sobotu som bola od durhej hore, mala som pocit ze mi zacinaju kramy, a brusko tvrdlo kazdu pol hodinu, tri krat som hnackovala do siestej rano... tvrdnutie preslo az na obed... dnes mam uz to klesnute brusko a tvrdneme si kedy sa zachce a maly odvtedy vyvadza a kope ma do rebier ako divy 😅 co doteraz vobec nerobil, len si vravim ze ked to uz pride tak to bude aj boliet 😀

aly
11. máj 2008

Kats, tiež sa pýtam, ako to budem cítiť. Každý asi inak. Ja mávam tiež také bolesti ako pri krámoch, brucho a kríže. No brucho mám klesnuté už 2 mesiace, maličký je vraj strašne nízko. No vraj krčok ešte stále drží, tak neviem

kats
11. máj 2008

aly, sand ten porod nezmeskame 😀

livka299
11. máj 2008

Xixi baby ale je to uz vazne 🙂 🙂 🙂 aj ja sa trocha obavam 🙂 aj ked uz aspon viem co a ako

aly
11. máj 2008

Tak to nám nehrozí, len fakt neviem či tie kontrakcie budú tak zrazu silné alebo čo. Tiež sa bojíš pôrodu? Neviem či som taký strachoprd, ale stále nad tým rozmýšlam, ako to bude 😖

aly
11. máj 2008

Livka, Ty už musíš čo to vedieť 😀

kats
11. máj 2008

porodu sa nebojim 🙂 dako to uz bude a hlavne ten vysledok na konci stoji za to 😉 len sa bojim toho ze neviem ako sa k tomu dopracujem - teda ako to zacne a kedy pojdem do porodnice ...aby bolo vsekto OK 😅

helena
11. máj 2008

LIVKA mna malinka od zaciatku netlacila vobec aj kopanceky boli od nej take jemnucke,citila som ich skor ako jemne prevalovanie v brusku 😉 len ma dost tlaci na mechur az ma niekedy spodok bruska picha z toho 😒

aly
11. máj 2008

Helča, tak Ty už fakt čakáš každú minútu 🙂

helena
11. máj 2008

aly nooo veruze hej,zajtra mi porod mozno vyvolaju 😅 tak uvidime co a ako.....nebojim sa ZATIAL a ide somnou k porodu aj moj manzel 😉

kats
11. máj 2008

helena, preco ti ho chcu uz vyvolavat? ved mas termin az v utorok?

aly
11. máj 2008

Helča, držím Ti na zajtra palce, aby to dopadlo dobre.
Ja už asi neobsedím, musím si ísť trocha lahnúť. Ozvem sa zas zajtra.
Čaute baby

livka299
11. máj 2008

aly ale kazdy porod je iny 😉 heli aj mna uz fajne icha zospodu, ja mam ist na kontrolu v utorok tak uvidime....este si uzivam slobody 😀
No ja muza neviem prehovorit aby isiel k porodu, lebo pri prvom bol a bol viac ,,v koncoch,, ako ja 😀 😀 😀 aj lekari sa z neho smiali ako to prezival 😀

loss
11. máj 2008

baby mam bolesti kazdych 15-10min takze ak to do 21h neprejde idem do nemocky myslite na nas nech to odrodime

helena
11. máj 2008

porod mi chcu preto vyvolavat lebo sa mi zmenil tlak z nizkeho na zvyseny nieco cez 130.....a este k tomu mi opuchaju nohy a prsty na rukach tak to kvoli tomu 😒
a zajtra idem do nemocnice na pasy a mam ist odtial k rizikovemu a ten mi zmeria tlak a pozrie opuchy a ten uz ma zvazit ci mi ho vyvolaju 😉

tak drzte mi palce a ja sa zahtra ozvem ak by mi porod este nevyvolali 😉

helena
11. máj 2008

LOSS ahojky taaaak moc ti drzim palceky aby si mala lahky a pohodovy porod.....myslim na teba..... 🙂

trpezliva
11. máj 2008

loss...drzim palceeeeeeeee!!!!! 🙂

livka299
11. máj 2008

Loss drzkaj sa 🙂 😀

anjelok
11. máj 2008

loss, to ma tu chces nechat samu? drzim palceky moc moc..mne tam zajtra zacne svietit 41 😒 ..ale beriem to tak, ze babika hadam vie, kedy je najlepsie prist na svet
kats, na kontrolu idem az v utorok, tak potom dam vediet
verul, zajtra na teba myslim a posielame pozitivnu energiu..neboj, bude to pohoda 😎

kats
11. máj 2008

Loss drzim palece a tesim sa zajtra na fotky malej Nellky 😀
Hela, budem na teba zajtra mysliet nech to mate v pohode za sebou 😉
aaaa verulka sa zajtra statnicuje... drzim palce, ty to zvladnes lavou zadnou ako doteraz vsetko 😀

helena
11. máj 2008

KATS jeeej ty si zlata dakujem ti moc 😀

mirka8429
11. máj 2008

loss a helenka drzim palcekyyy

inak maly teraz plackal po papani...asi ho bolelo brusko..a nemame este masticku ani kvapky...tak som mu masirovala brusko a dala som mu po lyzickach trochu fenikloveho cajiku tak zaspinkal moj maly anjelik

kats
11. máj 2008

mirka - to su kraaasne starosti 😅

livka299
11. máj 2008

Mirka to treba len prezit ja na tie vselijake kvapky neverim, mlaemu nezaberali a to sme vyskusali absolutne vsetko 😖 ....ked raz ma koliku tak to sa potrapite take tri mesiaciky a potom bude OK 😉
Vraj chlapci maju castejsie ako dievcatka....

livka299
11. máj 2008

Ojoj kats to si len myslis, to su strasne starosti ked ti take babo place a nevies mu pomoct....my sme kolko krat bezali na pohotovost a kym sme dosli, pekne v aute zahajal 😀 😀 😀 takze potom nasledovali take dva mesiace zaspavania v aute 😀 😀 😀

helena
11. máj 2008

babulky moje idem uz off lebo sa idem nachystat na zajtra a idem si dat aj sprchu 🙂
myslite teda zajtra na mna aby bolo vsetko v poriadku......ja ked by som nahodou isla zajtra este domov a porod by mi nevyvolali tak sa urcite ozvem.....

ahojteeeee papa a dobru noc vam 😀

kats
11. máj 2008

livka dik za tip, ak to budeme pri nasom malom potrebovat 😀 takze plnu nadrz a bude to ok 😅
inak uz konecne mame meno 😉 Matus 😀

livka299
11. máj 2008

Helenka myslime na Teba 😉
Kats teraz som to vyriesila inak - kupila som lehatko s vibraciou, to by malo napodobnit auto 😀 😀 😀 tak uvidime ci zaberie 😀 😀 😀

anjelok
11. máj 2008

heli, tak drzime palce..a cakame info

kats, to si na tom dobre, ja este stale o mene nie som presvedcena..
matus je pekne meno

livka299
11. máj 2008

Aaa Matus je pekne meno, aj Jankapo ma Matusa aj moj manzel sa tak vola 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre