Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

klba
7. máj 2008

no babule, mna konecne trosku boli brusko ako pri mrske, ale skor to pripisujem tomu, ze sa mi maly vyduva priamo na pupku a taha mi brusko dopredu, aj slachy medzi nohami ma zacinaju tahat a boliet, ja sa teraz tesim z kazdej bolesti, lebo aspon nejaka zmena nastala a kazda bolest je priznakom ze sa niekam posuvame a snad sa to uz bude len posuvat k vytuzenemu cielu.
Mna uz nebavi donekonecna "naposledy pred prichodom miminka" upratovat a o par dni zase naposledy upratujem, uz mi z toho sibe. 😀

misanik
7. máj 2008

Janka, tak drzim paste 😀

ninka123
7. máj 2008

Ahojte bruska a maminy, ja som tiez po poradni a CTG, ani na prst 😒
Mirka, aj ja mam tento tyzden problem so stolicou, dakujem vsetkym za rady-idem skusit ten slivkovy kompot-
zatial som sa len pchala vlakninou a prirodnymi stavami ☹ ☹

klba
7. máj 2008

ninka ale ved ty mas este casu dost, my sa na poradni stretavame vsetky okolo 39-40 tt a uz sa smejeme ze sme posledne mohykanky, tym drobcom sa u nas velmi paci

hodmon
7. máj 2008

kocky, ja som tiez nevedela zohnat tie oanove semienka ... ale ked som sa dozvedela, ze u mna cisarsky nepripada v uvahu, tak som sa viac posnazila a nasla som ich v DMku
tak zacinam jest ..... mozem to jest kolko chcem, ci to ma nejake obmedzene mnozstvo?

anamor
autor
7. máj 2008

ahojte co mame nove? babatka ako? nikto nepribudol?

dnes vobec nestiham. Mala som poradnu, zatvorena 😉 😒 takze tam moje trojmesacne skratenie krcka.... este si asi pockame 🙂

hodmon
7. máj 2008

anamor a ten krcok mas aky dlhy? nech porovnam, my mae rovnako termin,nie?

tajomstvomaj
7. máj 2008

ahojte, z verulkinho albumiku k nam pribudla do majoviek foto Sašky od zuzky.sk krásna slečna. Verulka, vdaka za IPčko.

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vRefe...

hodmon
7. máj 2008

ja mam po vcerajsku hrdlo dlzky 1,5 cm, branka vonkajsiatesne pre prst, vnutrona pre spicu prsta otvorena, hlavicka pritlacena na VP .... netusim co to znamena

aly
7. máj 2008

Ahojte baby,
Anamor, Ty máš tiež už 3 mes. skrátený krčok?

tajomstvomaj
7. máj 2008

hodmon, aly ja som anamor, /prihlasena ako tajomstvomaj/ idem hodit katmi to tabulky, s mierami....
ano skrateny krcok hranicne od 25tt alebo tak cca neviem presne, stale sa drzi, na cm mi to nikdy nepovedali tak neviem, hlavicka uplne dole, ked ma vysetruju zdola doktor to citi prstom - hlavicku. ale zatial ziadne otvorenie...

aly
7. máj 2008

Ja som na tom uplne rovnako. od 25tt skrateny krčok, na PN-ke, bábo riadne nízko , dnes som bola na kontrole ale krčok vraj drží, som sa smiala že tam mám riadny krk,ked ešte drží. Doktorka povedala že sa asi ešte uvidíme na budúci týžden

klba
7. máj 2008

mala saska je velmi krasna, ta pusinka a ocka, milunke babo 😵

tajomstvomaj
7. máj 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tak a tu je uz aj katmi v tabulke 😉

aly
7. máj 2008

Sranda je to presne pol na pol, 8 dievčatok a 8 chlapcov 🙂

zuzka.sk
7. máj 2008

Ahojte baby
kuk moj album, dala som fotos, viac az prideme domov, som este v porodke, pustia nas tak v sobotu, kedze sme sa narodili o polnoci z pondelka na utorok. 🙂

aly
7. máj 2008

Jej, Zuzka, krásne fotky a krásne dievčatko, gratulujem a prajem vela zdravíčka

zlatik
7. máj 2008

Ahoj mamicka Zuzka, gratulujem ku krasnej Alexandre!!!! Vela stastia a zdravia vam obom!!!

ninka123
7. máj 2008

Zuzka, blahozelam k takej krasnej princeznej... 🙂

zlatik
7. máj 2008

Paaani, pozeram, ze dnes alebo zajtra bude na svete Jankin Matusko a Mirka tiez vyzera na porod a ty Zrzka co sa tak ponahlas? To ma tu nechate samu ci co?

klba
7. máj 2008

Baby, ja sa s vami tak velmi tesim, ze sa to u vas konecne rozbieha a na druhej strane mi zacina byt aj smutno, ozaj tu pomaly nikto nezostane a u mna je to zatial to iste, porod v nedohladne a to uz som v polovici 41 tt.
Drzte sa babule.K

anjelok
7. máj 2008

jankapo drzime velmi palceky,nech je matusko rychlo a bezbolestne na svete...
no mirka za chvlku a ja tu uz asi jedina ostanem ako 40-ka..no ale stale to beriem tak, ze termin je o 5 dni, takze zatial musim byt v klude
klba, viem ako sa citis... 😒
zuzka, malicka je krasna, gratulujem a nech ste cim skor domka, tesime sa na infosky

anamor
autor
7. máj 2008

trosku som vas pocitala, JANKA drzim palceky 😉 rano mame mozno nove prirastky, nakoniec sa dockame vsetky, hlavne nezufat 😵

enajka
7. máj 2008

Zuzka gratulujem k nadhernej malej vyzera ako z reklamy.Prajem Vam obom vela zdravia a tebe aj vela mliecka.No vacsina z vas tusim porodi v prvej polovici vsak?

anamor
autor
7. máj 2008

enajka doteraz sa tu nerodilo, trošku sa to rozbehlo, podla mna si este viacere počkáme....

Zuzka malá je krásna, rozprávková priam 😵

moni1412
7. máj 2008

tak, Janka to ma za sebou 🙂 Matusko sa narodil 18,25 - 3620g a 52cm. 🙂

junovka
7. máj 2008

Jeeeeej, Janakpo, blahozelame ti !!!! 😵 😵 😵 😀

janca704
7. máj 2008

Fiiiha, kolko noviniek. Predovsetkym blahozelam JANKE k Matuskovi, ma kraaaasne miery 🙂 🙂
A adeptkam MIRKE, KLBE a ZUZKEZRZKE drzim silno palce 😉

Kocky nepanikarte, ved je len 7.5., vacsina maja este pred nami a my "koncovky" to tu udrzime, nie? 😀 😀 😀

janca704
7. máj 2008

A este som zabudla 😅
ZUZKA, Alexandra je naaadherna, tie ustocka 😵 😵 😵

verulka
7. máj 2008

Jani, gratulujem 😵 no vidis, este aj predTP si to stihla 😉 tesim sa na fotky 😉
tak baby, ktora je na rade????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre