Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

mirka8429
9. máj 2008

betatka tak kupim aj ja...lebo ja mam zatial tie glycerinove ale davam len ked je zle....

ninka123
9. máj 2008

Ahojte kocky,
Mirka, mala si taketo problemy aj v tehu? Ja som na to nikdy nebola zvyknuta a tento tyzden-hrozne ☹ -nieco ako nacvik porodu na WC.. 😒 Ja som este neskusala tu vlakninu, pomaha Ti??? viem Ta uplne pochopit, prechadzam tym istym.. ☹

helena
9. máj 2008

zehlim zehlim ale obcas aj sem nakuknem lebo ma od statia krize bolia----tak sa zasivam chvilami pri konikovi 🙂

fabiana
9. máj 2008

Ahojky!
Gratulujem novým maminkám k detičkám... 🙂

azurmanka
9. máj 2008

Caute maminky,vzdy natrafim,ze tu akurat nikto nie je 😒
My mame este do terminu daleko,ale uz 2 dni mam nejake tlaky na konecnik,aj ked nie velmi silne,ale su a sem tam nejaka ta prudsia bolest,ktovie,mozno sa to uz blizi...... 😕

helena
10. máj 2008

ahojte aj ja som este tu a cakam,cakam,cakam kedy to uz KONECNE na mna pride ☹

dasenka
10. máj 2008

ahojte kocky! tak u nas tiez ziadne potesitelne spravy, len uz som normalne sama sebe protivna 🙄 a samozrejme si tu moju nervozitu "odnasa" hlavne moj manzelik.... este stastie ze svieti slniecko, lebo inak by mal hadam aj dovod na rozvod ked som taka neprijemnaaa 😒
hadam uz to coskoro pominie, mam to z tych mojich nestastnych krizov, keby neboleli ani neviem ze som tehotna 😅 ... teda samozrejme, ze odhliadnuc aj od toho ako vyzeram...

dasenka
10. máj 2008

helenka sme na tom rovnako ja cakam tiez ze kedy KONECNE 😉

dasenka
10. máj 2008

no nic idem cosi na zahradu porobit a nachystat pre muzovu sesterku ked dojdu s malym na navstevu, aspon pridem na ine myslienky 🙂
kocky drzte sa a rodme, sak je dnes tak pekne a buduci tyzden ma byt az 25 stupnov to by sa nam pekne islo z porodnice v takom teplucku

verulka
10. máj 2008

nebojte kocky, pride to...
loss, tebe paradne kleslo brusko 😕 no som zvedava- inak zajtra je den matiek, tak snad niektora z vas tehuliek dostane ten najkrajsi darcek 😉

mirka8429
10. máj 2008

ninka no tak este len vcera som ju zacala brat tak uvidime...snad pomoze...kocky radili vela pit, a ze su nejake cipky homeopaticke Avenoc...popytaj sa v lekarni...ja som pret tehu a pocas neho nemala problem...az teraz ☹

heli ahooj..aj mna bolia krize po pôrode ale len na 1 strane... 😒

zuzka.sk
10. máj 2008

Pre mna bude zajtra na Den matiek najkrajsi darcek, ked nas konecne pustia domov. Asi sa dnes pomodlim za to.

mirka8429
10. máj 2008

zuzi to je skveleee....mna pustili v den mojich narodenin 😀

misanik
10. máj 2008

Ahojte, je tu nejak pusto... co vsetky rodite alebo upratujete? Ja sa chystam zehlit, ale sa mi neeechce. ☹

fabiana
10. máj 2008

Ahojte!
Ja mám tiež pracovnú sobotu, pranie, varenie, upratovanie... Po včerajšej poradni to u nás vyzerá nádejne, pôrodné cesty pripravené, otvorené na 2 cm. Takže je dosť možné, že v priebehu budúceho týždňa sa malinký narodí a ak nie, tak na ten ďalší ho už vyvoláme. 😉 Aj sa teším, ale aj sa bojím. 😅
Ja som tiež ledva čakala, kedy nás pustia z nemocky domov... už ma tam mrle žrali. 😀 tak dúfam, že si svoje balíčky skoro odnesiete domov. 🙂

aviril
10. máj 2008

ahojte. inak ja som doteraz nemala žiadne problémy so zápchou a teraz už asi týždeň aj ja "nacvičujem pôrod na wc". strašné. a po pôrode ma to čaká zas. a ešte k tomu ma hrozne bolia dole kosti. aj vás bolia kosti?

mirka8429
10. máj 2008

misi ahooooooooj

fabiana a ty uz druheee🙂) super..aj ja chcem 2 deti... 🙂

misanik
10. máj 2008

Fabi u nas to vyzera, ze este nerodime, ja mam krcok stlae uplne tuhy a neskrateny a to sme uz 40tt 🙂 Uz som sa vcera smiala, ze len dufam, ze ma s rodenim nepredbehne aj moja sestra ktora caka babatko v septembri. 🙂
Davno sa neozvala miriamka, neviete co je s nou?

misanik
10. máj 2008

mirka ahoj, ako sa mate? Aka bola noc?
Aviril, mna bolia kosti dole na podvozku ako keby som mala za sebou cykloturu a aj triesla. Asi to zu k tomu patri, ja sa uz zacinam z kazdej bolesti tesit a dufat, ci sa uz konecne neotvaram 🙂

fabiana
10. máj 2008

Mňa tiež bolí podvozok a občas ma tam riadne zapichá, au au. A sa mi zdá, že občas aj hlavičku cítim... 😅 Možno mi už haraší. 😀

aviril
10. máj 2008

však to, aj ja už len keď mi stvrdne brucho alebo zabolí tam dole, tak už pozerám na hodiny a idem sledovať, či sa to nebude pravidelne opakovať. a zatiaľ nič. ešte mám síce 2 týždne do termínu, ale už sa to strašne vlečie. a poslednú dobu mi malý začal tak kopať alebo sa mrviť, že mám pocit, akoby sa chcel predrať von. predtým keď som chodila alebo stála, tak som to kopanie nepociťovala tak, ako teraz. akoby išiel vypadnúť von, cítim každý jeho pohyb akoby búchal na krčok aby sa mu otvorili dvere.

mirka8429
10. máj 2008

misi noc bola dobra ale od rana je taky nepokojny neviem ze co...

inak ja citim take tlaky v posve fnuuk to tak ma byt??niekedy ked sedim a sa postaviim

ninka123
10. máj 2008

aviril, som rada, ze citis nieco podobne ako ja, niekedy mam pocit, ze moja mala si ide vydlabat dierku von sama, napr.cez pupok 😉

mirka8429
10. máj 2008

ninka to ja môj take robil akoby chcel vyjst z boku bruska xixi

aviril
10. máj 2008

ninka presne to, že si chce vydlabať cestu von a mňa to bolí strašne, je to také už nepríjemné. ale radšej nech ho cítim, než by som necítila pohyby, to by som zas stresovala.

ninka123
10. máj 2008

presne tak, ja som tiez radsej ked sa mrvi a trosku to boli, ako ked ju necitim... 🙂

mirka8429
10. máj 2008

ninka mna to strasne bolelo ked sa tak zatlacal..ale tiez razdsej ak citis no nie??ja ked som chvilu necitila tak som panikarila 🙂

aviril
10. máj 2008

však aj ja potom panikárim a začnem do neho šťurchať. a on sa zamrví a ja som spokojná. No idem si hodiť prechádzku s menším synčekom, už tu na mňa vykrikuje, ža za tatom, tak ho ideme pozrieť. Išiel robiť na švagrov dom na opačnom konci dediny. Takže ani nie prechádzka, ale túra. Hádam neporodím 😀

mirka8429
10. máj 2008

aviril 😀 😀 aj ja som si vtedy zatriasla brusko xixixi tak peknu prechadzku 🙂

ninka123
10. máj 2008

uz som si myslela, ze som sama, ktora stucha do malej, ked sa neozyva.. 😉 Aj my ideme ku znamym na chatu, vonku je celkom pekne, treba to vyuzit..Mirka, uz chodis s malym von alebo pockas na teplejsie dnicky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre