Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

mirka20
6. máj 2008

anjelok, ale nie je tam ani nic, co by nam malo skodit, tak hadam to mozme. ja si vzdy precitam, co to obsahuje a ak tam nie je nic lepkove, tak si to kupim. a tato zlata orieskova je taka mnam. teraz by som ju jedla stale. a zajedala broskynami. to je teraz moja droga 😀 a este puding, ten by som tiez mohla jest denne

vierab
6. máj 2008

Baby hned ako odtečie plodová voda treba isť do nemocnice či sa má čakať na kontrakcie ak nezačnú súčastne?

betatka
6. máj 2008

Caute baby
tak mame dalsie majovcatko - Samka, včera sa narodil Ajajke cisárskym rezom malý valibuk 3600g a 55 cm o 11.16 takže bude mať krásny dátum 5.5.
Zuzke gratulujeme k alexandre vela zdravíčka

anjelok
6. máj 2008

Mirka, tak ano, ty to mas do porodnice daleko, my len takych 15 km, takze stihame vselico..a po ceste asi 2 benzinky 😉
ja by som si to tiez tak idealne predstavovala, ze mi odtecie voda, sadnem do auta a do hodinky je dieta na svete..ach jaj idealna prestava 😅

anjelok
6. máj 2008

jeeej, super, gratulujeme ajajke, takze mame dve babatka v takyto pekny datum 😎

moni1412
6. máj 2008

vierab vraj sa ma ist hned do porodnice, hrozi tam infekcia po odteceni plodovej vody...
beti pozdrav ajajku. Kto jej ho robil, nevies? Mala stastie na toho primara? 🙂 a ajajke gratulujeme 😵

miriamka
6. máj 2008

Gratulujem Ajajke k babatku 😵

zuzkazrzka
6. máj 2008

ahojte, hlasim sa este ako kinderko 🙂 aj ked ma dnes strasne boli chrbatik aj brusko ako pri mrche ☹

gratulujem zuzke...takze to stihla super 🙂

ja musim napisat drahemu pracu do skoly 🙂 nejako nestiha a ja som sa obetovala ale nemam inspiraciu 😖

anjelok
6. máj 2008

mirka, aj ja jem asi kazdy den puding 😀

misanik
6. máj 2008

Ajajka gratulujeme, vela zdravicka a mlicka zelam. Nadherny datum...

anjelok
6. máj 2008

vierab, ked odtecie voda, tak hned do nemocnice

betatka
6. máj 2008

moni zrejme majerčík pretože on robí tieto zákroky väčšinou sú naplánované a ona to mala naplánované, lebo jej kázal prísť v pondelok do nemocky.

anamor
autor
6. máj 2008

jeeeej blahozelame Ajajke k babatku, vela zdravicka, mliecka....

verulka, ked das zuzkine miery spravim naraz tabulecku.

anjelok
6. máj 2008

verulka, ved preto ja neberiem ziadnu cokoladu..a myslis, ze mozem taky keksik ako horalka ale s vanilkovou naplnou?

anjelok
6. máj 2008

betatka a nevies, ci mala nakoniec spinal alebo uplnu narkozu? to ona mala taku dilemu,nie?

moni1412
6. máj 2008

beti ona mala planovany cisarak? nevies preco? tak predsa jeho...ved ho aj chcela pri porode,..tak super.

anjelok
6. máj 2008

moni myslim, ze ona mala aj prvy cisarak, tak preto

verulka
6. máj 2008

najelok, ako pocas porodu? to fakt neviem, ale skor nie, kvoli prip. sekcii...potom mozes v pohodke si myslim 😉
ajajke blahozelam 😵 samko je aky dlhan 😕

anamor
autor
6. máj 2008

ja baby co viem urcite ze mozete su Marina keksy, aj ked tie su take nijake, ale su tam veci ako aniz, zazvor, co su dobre na prdkanie pre babo...

zuzkazrzka
6. máj 2008

jej super takze aj ajajka...gratulujem 🙂 uz sa to rozbieha 🙂

mirka20
6. máj 2008

jeeej, takze dalsia maminka vyuzila krasny datum.gratulujem a prajem ajajke aj malemu samkovi vela zdravicka, stasticka a sil 😵
k tej plodovej vode. ja som citala, ze ked odtecie, ze by si mala zena na chvilu lahnuta nestresovat, lebo malicke sa spusta uz uplne dole. a az potom ist. a do 24 hodin musi byt male na svete, lebo inak hrozi infekcia.
verulka, tak tu cokoladu asi vylozim. 😒 alebo ju necham v taske a manzel si da na energiu. 🙂

moni1412
6. máj 2008

anjelok jaj....ale ved rodi sa po prvom cisarskom aj normalne niekedy....nie?

anjelok
6. máj 2008

verul nie, myslela som po..keby som bola moc hladna a este mi nedonesu jest..alebo mi donesu nieco, co mi nebude chutit 🙂 ..ked som lezala naposledy v nemocke v ruzinove, tak mi drahy pravidelne musel nosit jedlo, lebo bud mi to nestacilo a bola som furt hladna alebo nechutilo ..tak musel chudak varit a nosit mi papat 😀

fabiana
6. máj 2008

Ajajke gratulujeme k synčekovi. 🙂
Ja som mala v pôrodke pohotovostný balíček s keksíkmi, aj klasickú horalku a nič sa nestalo... teda žiadne alergické reakcie som nepostrehla. Asi si dám aj tentokrát priniesť. 😉

anjelok
6. máj 2008

moni ja sa v tom moc nevyznam 😉 ..ja len co si pamatam, ze pisala

anjelok
6. máj 2008

inak ja ako alergik by som aj tak take nemala jest..tak aspon budem zase chvilku drzat nedrazdivu dietu 😉

mirka20
6. máj 2008

anamor, len my mame bezlepkovu dietu, tak marina kekse nepripadaju do uvahy. ale budeme to riesit, ked to pride 🙂
anjelok, tebe v nemocke normalne varili bezlepkove jedlo? a ako to bolo s chlebom? ja som v nemocke nelezala uz davno, tak neviem ako to chodi

verulka
6. máj 2008

anjelok, no tie 2 h po porode este v pohode zvladnes a potom mozes papat v podstate bezne- len vynechat nezdrave, naduvajuce veci a alergeny- cize z ovocia mozes nase odrody (jablka, marhula a pod) zo zeleniny- nie rajcinu, vsetko co naduva...ja jem uhorku, salat...No a vynechat uplne citrusy, cokinu a burske oriesky. Ja mam momentalne ultra prisnu dietu, lebo sa velmi bojim, ze krpcovi bude nieco vadit a teraz nechcem riskovat- po statniciahc zacenm trosku viac skusat rozne druhy stravy 😉

anjelok
6. máj 2008

verul a banan? to je exot. ovocie, ale zevraj neskodi..skusala si?

dasenka
6. máj 2008

jeej super dalsie mimi na svete, pridavam sa ku gratulaciam ajajke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre