Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

anjelok
25. apr 2008

anamor, uz som tu 😉

anamor
autor
25. apr 2008

uz som sa zlakla, ze ste vsetky usli, ma stve, ze vonku leje, do kelu, take pekne popoludnie som mohla mat 😒

vs3
25. apr 2008

uz som tu aj ja, len som bola schovat pradlo uz aj u nas prsi 😒

eviku78
25. apr 2008

ok kocky. idem si skusit lahnut a vylozit nohy. je pravda, ze som v poslednych dnoch hrozne rozlietana, tak to mozno bude aj tym. papa

vs3
25. apr 2008

eviku treba aj oddychovat sup nozky hore a bude dobre 😉

anamor
autor
25. apr 2008

papa evi a vydrz, nech vsetky naporodime 😉

vs3
25. apr 2008

anamor ja tu s tebou budem ak by som aj mala prodit skor tak 20 teho to ma manzelicek narodeninky 😵

anjelok
25. apr 2008

anamor, ja som sa tiez tesila, ze vypadnem s drahym von, sme sa dohodli, ze dnes pride skorej domov z prace, chceli sme sa prejst a potom ist na veceru, proste som chcela byt az do vecera prec z domu, trocha sa vyvencit..som zvedava, aky bude vikend

evi, neboj, to tvrdnutie uz v tomto tyzdni nevadi, len oddychuj..a s tym magne, daj si kludne aj viac, ale nie to s B6-kou, ale len ciste

anamor
autor
25. apr 2008

anjelok ake ciste, moze byt aj sumive?
vs 20teho je pohoda 😉

vs3
25. apr 2008

anjelok vikend ma byt pekny tak som aj ja zvedava 😉

vs3
25. apr 2008

anamor aj ja si myslim 😀 😀

anjelok
25. apr 2008

anamor ciste magnezium bez pridavku B6..moze byt aj sumive
ja som uz ale v 37 tusim magnezko vysadila..tvrdne mi odvtedy brusko viac, ale nech sa trenuje

lucka0122
25. apr 2008

bruska sandrikin luky je nadherny poslala mi fotku....

anjelok
25. apr 2008

vs no dufam, ze bude pekne, uz som si urobila program, ze v sobotu si budeme opekat a v nedelu sa pojdeme prejst na hrad 😀 ..no ale to bude musi byt velmi pekne, hlavne pri tom opekani, aby som neprechladla, ked budem sediet na zemi

anjelok
25. apr 2008

lucka, tak skus si ju dat na chvilu do albumu, sme zvedave 😉

anamor
autor
25. apr 2008

mne tvrdne aj s magne b6.... stale, v poslednej dobe viac, ale hadam je to ok. Som strasne zvedava na poradnu, co povedia....
ja uz asi doberiem toto magne b6 co mam, teda kym mi lekar nepovie, ze uz nie, mozno aj najblizsie uz povie ze nie...
ozaj anjelok budete mat Natalku? Ci ako?

baby rozmyslali ste nad tym, ze z vas vylezie opacne pohlavie??? my ani meno nemame 😉

anamor
autor
25. apr 2008

anjelok na zemi nesed, zober si podusku 🙂
sme zvedave na lukiho 😉

katmi
25. apr 2008

anamor ako na poziadanie adminov?? 😨 nie som tu hodinu a uz nova tema.. 😅 strasne.. 🙂

anjelok asi mate po prechadzke.. tu leje jak z krhly..

anjelok
25. apr 2008

anamor pravdepodobne to bude natalka, uz viem aj kedy ma meniny a je to idealne..
ja na take radsej ani nemyslim, ja sa tak tesim na babiku, ze keby vyliezol chalan, tak asi by som sa rozplakala..ale vzdy ked sa ma lekar opytal, ze ci viem, co to bude som povedala dievcatko a potom len zasrandovali a nepovedali nic..tak dufam, ze si len robili srandu a nebude to chalan nakoniec

anjelok
25. apr 2008

katmi sak aj tu..a ako hrmi a blyska sa..

anamor
autor
25. apr 2008

katmi pozri trojku, predposledna strana uplne dole, nas o to poprosili, ze mame zalozit novu temu....

vs3
25. apr 2008

anamor my na to myslime stale vraj sa v poslednej dobe u nas aspon casto stava ze ked povedia dievcatko je to nakoniec chlapcek 😀 😀
lucka ano daj si ju do albumu uz sa nevieme Lukaska dockat 😵

anamor
autor
25. apr 2008

vs nestras, ja uz som na tom podobne ako anjelok, my uz s chalanom nepocitame 😅 ale pred tym ako sme vedeli pohlavie nam to bolojedno... inak ja mam jednu dokazovu foto a vraj to chalan nemoze byt, lekar povedal, ze nehrozi aby narastol pipik, tak mu verim 😒

katmi
25. apr 2008

anjelok no.. takze dnes ziadna prechadzka.. musime/te si to nechat na zajtra..

vs ty si sa pytala na nanny.. neviem,ci si postrehla.. union poistovna ponuka taku moznost, ked prihlasis babatko do ich poistovne, ze ti zapozicaju nanny na pol roka..

anamor uz som pozrela.. ale aj tak neviem,z akeho dovodu.. 😅

anjelok
25. apr 2008

vs, my sme si kupili s miriamkou spolu z www.babatko.com tam ked kupis 2 ks, tak ta vyjde na 2990 Sk

katmi
25. apr 2008

anamor ja som s tym pohlavim tiez tak na tom.. dvaja lekari + jedna lekarka povedali, ze baba.. tak neostava nic ine,len verit im.. dufam, ze nemali na ococh belmo 😀 😀

vs3
25. apr 2008

anamor neboj sa bude to dcerka 😉 🙂

anamor
autor
25. apr 2008

katmi 😀 😀 😀 no reklamovat ich uz nebudeme. Mate chalanske meno v zalohe?

katmi
25. apr 2008

anamor ja som pre istotu skusala vyberat.. ale ziadna slava.. ja som si totiz od zaciatku tehu ani nepripustala,zeby som mala mat chalana..

vs3
25. apr 2008

a neviete ci je lepsie nanny alebo angelcare, aky je tam rozdiel?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre