Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

vs3
25. apr 2008

klba to moze na teba prist aj teraz a behom chvile sa otvoris, niekto sa otvara dlho postupne na niekoho to pride naraz a rychlo 😉

klba
25. apr 2008

ja si tiez myslim ze u mna to bude v pohode a rychle, lebo ja nemam cele tehotenstvo ziadne problemy ani bolesti, maly je ku mne moooc dobry

junovka
25. apr 2008

Sandrika, srdecne blahozelam k Lukaskovi 😵 😵 😉

tajomstvomaj
25. apr 2008

uz mame aj Deniskovu foto /moni1412/ mrk:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zlatik
25. apr 2008

Caute, ja som si zdriemla, spravila obed a medzitym vznikol maj IV, no super, my sme riadne rapotacky. Ananor, kto ti poslal deniskovu fotku?

anamor
autor
25. apr 2008

nikto, je v albumoch, som si ju stiahla, mrkni albumy 😉

anamor
autor
25. apr 2008

a vdaka za IP

zlatik
25. apr 2008

Nemas zac anamor, ja tie homeopatika jednoznacne vyskusam. Dufam, ze pomozu. Idem mrknut Monikin album.

anamor
autor
25. apr 2008

zlatik ty ich mas na predpis? ci to sa da volne kupit?

ninka123
25. apr 2008

Sandrika, blahozelam k Lukaskovi! 🙂 🙂 🙂 Baby, kedy vam zacalo klesat brusko? a ten malinik zabera ako rychlo? pocula som, ze tak okolo 2tyzdnov...alebo je to individualne??

dididi30
25. apr 2008

ahojte....
ninka..tak ja mam klesnute brusko od zaciatku tehu 😉 ten caj vraj zaberie , ale aj nemusi....a moze sa brat od 36tt no kto vie, ja by solm az od 38tt ked je babo hotove...

ninka123
25. apr 2008

dik didi, ja asi zacnem v 37tt, mala je podla sona vacsia, alebo vraj pojde skor..

dididi30
25. apr 2008

ninka vyborne, vyskusaj a daj vediet o ucinkoch 😉 aj moj je o nieco vacsi, som zvedava ako dlho tam pobudne..

livka299
25. apr 2008

Ahojte baby no nase majovecky sa nam nejako ponahlaju 😀 😀 😀 Gratulujem novym maminkam.... 😀 😀 😀 😀 prajem vela vela zdravicka

hodmon
25. apr 2008

kocky, mate niektora pozitivneho streptokoka? ja mam a dr. mi dal antibiotika aj vaginalne penicilinove gulicky. citala som ale, ze ten streptokok sa riesi az pri porode, ze lieky sa nasadzuju, len ked sa nachadza aj v moci

neviete poradit?

vs3
25. apr 2008

hodmon ja neviem 😒

sammy19
25. apr 2008

Hodmon, ja som pri prvom porode tiez mala pozitivneho streptokoka a vtedy mi sestricka povedala, ze sa nemam bat, ze to mi len pred porodom daju nejaku infuzku a bude. A tak to aj bolo. Ked som dosla do porodnice, tak ma napojili na infuzku a tym to bolo vybavene. Takze tolko moja skusenost.
Teraz este neviem vysledky streptokoka, ale snad to bude ok... Uvidime.

sammy19
25. apr 2008

...hmmm, ale asi som moc neporadila 😒

vs3
25. apr 2008

baby a ako sa clovek nakazi streptokokom a aj sa to prejavuje?

vs3
25. apr 2008

sammy inak pozeram, ze Samko ma dnes dva rocky vsetko najlepsie 🙂

sammy19
25. apr 2008

Vdaka, vs3 🙂

Samko mal druhe narodeninky 19.aprila 🙂 Sa mi nechce verit, ze to tak rychlo uslo...

anjelok
25. apr 2008

ahojte, tak som prisla pozriet, lebo drahy pozera v telke film, co ma vobec nebavi..z nasej prechadzky a vecere nebolo nakoniec nic, tak sa nudim doma 😒, akurat sme boli na poste, dosli nam konecne papiere z katastra a odpisali mi z ceptry ohladom darovania pup. krvi, tak ked niekto chcete, poslem IP

anjelok
25. apr 2008

hodmon, ja mam streptokoka negat., ale niektore baby tu uz tusim pisali, ze dostali nejake lieky uz aj teraz

vs3
25. apr 2008

anjelok davas si to uskladnit pre svoju malicku al. verejne?

anjelok
25. apr 2008

vs netusim, ako sa nim mozes nakazit, ale zevraj asi 60% zien to ma a nesposobuje im to nijake problemy, ale moze to uskodit babatku, moze dostat z toho infekciu, ak sa pri porode nakazi

anjelok
25. apr 2008

vs chcem to dat verejne, uz som sa rozhodla

hodmon, katmi ma pozitiv. streptokoka, tak jej pripadne napis IP

vs3
25. apr 2008

to viem, ja este vysledky nemam, robili mi ster len vcera

sammy19
25. apr 2008

tak sa lucim, akosi ma premohla unava 😔 Pekny vecer vam este prajem a potom dobru noc 🙂

anjelok
25. apr 2008

vs, ja som si aj myslela, ze ho nemam, lebo ja beriem cele tehu probiotika, takze verim, ze moju floru mam v poriadku 😀

anjelok
25. apr 2008

sammy dobru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre