Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

ajajka
2. máj 2008

ahojte baby ja mam od včera stale take pichanie a stany tam dole ,a bruško tvrdne ako dive ale inak nič ,tak asi plane poplachy.
moj doki tiež nehovori vahy babatiek a som trochu aj rada aspon nejake prekvapko ma čaka.
miriamka aby si nebola prekvapena a maly bude mat idealnu vahu 😀

anjelok
2. máj 2008

ajajka, tak sa chystas asi pomaly...
inak s tymi vahami to aj ja beriem tak s rezervou..raz mi povedia tak, raz tak, uz to neriesim, mala bude taka aka ma byt, ved ona vie, kolko si ma zobrat..jem dost aj som dost pribrala, takze ma z coho..
podla tehotenstvo academy je priemerna vaha pri narodeni dietata na termin 3.4 kg
moja ma podla posledneho uzv okolo 3 kg, zevraj viac urcite nie, takze asi si este pocka do terminu, priberie tak 200 g a mozme ist na to 😉

anjelok
2. máj 2008

anamor aj na antolskej je to tak..taska putuje s nami 🙂

lucka0122
2. máj 2008

ahojte bruska..teraz som prisla s kontroly...v pondelok zacinam 39tt a ako som prisla domov tak mam taky hnedy bytok ako ma kukal od spodu...to je normalne?

efcso
2. máj 2008

lucka, to je uplne normalne 😉

anjelok
2. máj 2008

lucka je to ok, viacere baby to maju po vysetreni, aj mna ked vysetrovala povedala, ze mozem po vysetreni spinit, ze sa nemam zlaknut, je to normalne..

ajajka
2. máj 2008

anjelok no ja neviem ale bola by som rada keby to prišlo same od seba najlepšie v nedelu 😀 aj tak v pondelok idem ležat.no a pri prvom som nemala žiadne priznaky len mi bolo tak divne a den po termine som išla do nemocky nech na mna kuknu a že som už na 6 cm otvorena že rodim 😉 takže pri mne človek nikdy nevie 😀

efcso
2. máj 2008

ajajka, tak to by som aj ja chcela... aj dnes v noci namiesto spania som rozmyslala, ake by to bolo super, keby mi oznamili, ze uz rodim... len tak bez akychkolvek bolesti by som vyplula babo von a bolo by.. 😀

miriamka
2. máj 2008

Luci,je to ok.Ja som po predminulom vysetreni normalne silno krvacala ako pri menzese 😒

anjelok
2. máj 2008

jooj, hlavne aby babatka boli zdravuckeee

efcso
2. máj 2008

no ja som mavala hnedy vytok kazdy mesiac aspon 2x... ale teda to je sila miriamka, ze krvacala, to uz ti co robili? aj pri sexe to mavas... teda tusim sa to vola sex... uz davno som to nezazila.... ☹

ajajka
2. máj 2008

efcso no nebolo to až teke ružove nebolelo ma nič lebo maly nebol v porodnych cestach tak to skončilo cisarakom ale hlavne že sme boli OK.a teraz je maly určite tam kde ma byt lebo ho strašne citim že tlači na spodok.

zuzka.sk
2. máj 2008

Ja nekrvacam a ani po vysetreni som nikdy, cize ja asi .... budem prenasat, hehe. Alebo .... snivala som tiez o tom co Efcso, ze ... porod pride akoby nic, mala vyplava zo mna a ideme spinkat... nooo, ale to bola len taka moja naivna predstava. 🙂

anjelok
2. máj 2008

inak baby mne ked sa sniva o porode, tak tiez tam nikdy nemam bolesti..a dnes sa mi snivalo vselico, aj ze som vracala, aj ze som rodila..a najlepsie bolo, ze to bol chlapcek a ja som bola uplne na nervy 😀 😀

anjelok
2. máj 2008

esteze do porodnice mam pripravene take neutral veci, nie ruzove 😀

anjelok
2. máj 2008

zuzka, ani ja som nekrvacala este po vysetreni, ja som mala aj mam teraz dr zenu, su take jemne, tak mozno preto 😉

zlatik
2. máj 2008

ahojky, ja som sa prave vratila od mojho obvodaka, vraj mam vela spat a oddychovat, ze su zasa nejake virozy, na to hrdlo mi predpisal to najhnusnejsie co poznam - Bioparox a anopyrin. Ziadna slava, citim sa pod psa 🙄

anamor
autor
2. máj 2008

ani ja som po vysetreni este nekrvacala, nie ze by mi to vadilo. ale,ktovie...

efcso
2. máj 2008

zuzi, tak sa dohodnime teraz tu a narovinu, ze takto budeme rodit, ok? ja osobne spravim vsetko pre to, slavnostne prisaham! 😎

inac anjelok ,tusim si ty pisala, ze ta 3x prehnalo, nam na psychofyz. hovorili, ze sa to moze stat, ze pred porodom nas prezenie a nebudeme chapat preco, ale to sa stava, ze telo sa samo vycistuje - pripravuje na porod. tak ak by si dnes sla... tak mala pravdu.. 😉

zuzka.sk
2. máj 2008

Efcso, ja mozem len suhlasit, pokusim sa .... 🙂

efcso
2. máj 2008

ZUZI, dohodnute, plati!!!! baby, prida sa este niektora?

miriamka
2. máj 2008

Baby,ja mam hnacky cele tehu 😉

anjelok
2. máj 2008

babyyy, viete co som prave zistila?? ze jedna baba ma v albume 2 fotky z mojho albumu..normalne fotky, co sme doma s muzom fotili..chaapete? nie nejake z netu..a este ake popisky tomu dala: ze to kupila babicka, ked sa dozvedela, ze bude mat vnucatko..co mam robit? mam jej napisat?

anamor
autor
2. máj 2008

anjelok jasne napis jej, ze co to ma znamenat...

miriamka
2. máj 2008

Anjelok...to je co?Normalne jej napis,co jej sibe?

anjelok
2. máj 2008

aj som muzovi volala, a on hned zistil, ze ktore to su fotky..povedal, ze je asi nejaka mimo 😕 ..no asi jej napisem

anjelok
2. máj 2008

efcso, ja viem, aj ja som to citala s tou hnackou, ale ja mam hnacku tiez skoro cele tehu, len teraz som mala tlaky, tvrdnutie, tak z toho..ja aj pri menzese som mala vzdy hnacku..

anjelok
2. máj 2008

baby, tak toto je ten album, pozrite sa, ci tam nie su aj nejake vase, lebo niektore fotky su mi dost povedome..

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

miriamka
2. máj 2008

No moje fotky tam nie su...ale je to riadna drzost.

zuzka.sk
2. máj 2008

Ani moje 🙂 fotky tam nie su, ale fasa, baba asi nemala odkial cerpat a tvoje sa jej lubili 🙂
Som umyvala kupelnu, nejako mi sibe, asi hniezdim baby, asi to uz bude 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre