Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

betatka
8. máj 2008

mirka ja mam repikovy gel. Už som sa dva krat vypotila a teraz som si merala teplotu už je to 36.9 oproti ránu 38.9
mna ta rana neboli len je neprijemne ked si tym gelom natieram tie stehy ale inak pohoda aj sedieť už môžem. Bola som aj na pohotovosti ale tam mi povedali že mam nasadiť paralen a ak to neprejde tak do nemocnice. Dufam že to prejde a je to len nachladnutie ale aj tak ma tie stehy štvú 😠

betatka
8. máj 2008

mala je už napapana tak si idem znova lahnut. majte sa zatial.

mirka8429
8. máj 2008

betatka no tak potom dufam ze ti to prejde..ja pouzivam ten chlorofyl...vysusa to a mozno aj preto mi uz stehy vypadli...aj ja uz mozem sediet ale este trochu citim ten rez a hlavne ked idem na wc a mam problemy so stolicou po pôrode..je dost tvrda tak si tu ranu ponamaham...ty nemas s tym problem???

zlatik
8. máj 2008

Ahojte kocky, je tu niekto? Informujte ma prosim vas co je dnes nove?????
Cely den som bola mimo.

mirka8429
8. máj 2008

zlatik ahoj..ja tiez len tak info co viem...efco porodila aj jankapo aj zuzkazrzka 🙂

zlatik
8. máj 2008

Jeej, tak som si narychlo presla predchadzajuce strany.
A mame tu novy parik babatiek. Tak Janka a Efco - srdecne gratulujem k detickam. Hlavne vela zdravicka!!!!

mirka8429
8. máj 2008

zlatik aj zuzka porodila nie 🙂 🙂

eviku78
8. máj 2008

kokcy ja uz tak tajne zavidim vsetkym mamina, ze to maju za sebou a drobcekou pri sebe. 😵

eviku78
8. máj 2008

a samozrejme gratulujem aj zuzke zrke k malickemu. 😉

mirka8429
8. máj 2008

eviku neboj aj ty budes mat uz zachvilu svojho anjelika...kukni fotky som dala do albumu

eviku78
8. máj 2008

betatka ja by som na tvojom mieste tiez skocila na gyndu nech sa ti na tie stehy pozru. za to nic nedas a tu teplotu kludne mozes mat aj z toho. skore uzdravenie prajem.

eviku78
8. máj 2008

mirka akurat som pozerala. samko je uzasny. hlavne v tej osuske 😉

mirka8429
8. máj 2008

eviku xixi diik...hej a keby si videla sa niekedy musim smiat ake grimasky struha 😀 😀

eviku78
8. máj 2008

mirka ako vyzera ta hlienova zatka a kolko toho ma byt? lebo zo mna zacina ist nieco ako taky hnedasty soplik, ale je toho zatial malo 😅

mirka8429
8. máj 2008

eviku no aj ja som si rano nasla len taky doruzova fliacik..a potom az ked som dosla domov a sadla na wc tak slo zomna ako pri menzese...a potom aj na vlozke som mala take hnedoruzove....

eviku78
8. máj 2008

aha, takze toho ma byt tak viac. nie len take spinenie?

eviku78
8. máj 2008

a za kolko si po ddteceni zakty porodila?

mirka8429
8. máj 2008

eviku neviem..mozno kazdy ma inak..ja som potom mala take na vlozke ale aj ked som sadla na wc tak som citila ze zomna ide

mirka8429
8. máj 2008

eviku rano o 8:00 mi zacala odtekat a vecer o 21:45 mi odtiekla plodova voda a maly sa narodil o 3:30 rano

verulka
8. máj 2008

zrzke gratulujeme 😵
miri, ja este uplne normalne krvacam, iked to nie je taka cervena krv...ja som pri radkovi krvacala 5t a pootom som od 7t dostala normalne kramy 😖

eviku78
8. máj 2008

fiiiha, tak to islo aj celkom rychlo ale na janku sa nechytas 😉 ta mala taky super rychly porod urcite za to, ze musela skoro cele tehu lezat.

enajka
8. máj 2008

vsetkym novym mamickam blahozelam a vela trpezlivosti posielam ale najma radosti zo zdravych babetiek 😵

mirka8429
8. máj 2008

verulka aj ja krvacam este...ale nie z toho rezu..ale normalne...

eviku veru..az jej zavidim hihi

eviku78
8. máj 2008

no mirka, ale aj ty to uz mas uspesne za sebou. ta moja mala sa dnes asi chce prekopat cez brusko von. neviem ako jej mam naznacit, ze cesta von vedie inokade 😀

mirka8429
8. máj 2008

eviku aj môj maly toto robil hhii

verulka
8. máj 2008

evi, vsak este ma cas 😉 miri jasne nie z rany...normalne 😉

mirka8429
8. máj 2008

verulka no a to tak ma byt nie..rana este nieje zrastena ale stehy vypadli..to sa postupne zrastie nie

eviku78
8. máj 2008

jaaaj pockam na manzela kym sa vrati z posilovne a musim sa ist niekam prejst. trosku som sa prejedla, tak nech mi vytravi 😖 dala som si aj dobru zmrzlinu - belgicka cokolada. 😉

mirka20
8. máj 2008

ahojte. ja sa hlasim stale 2v1. kontrakcie nepravidelne, tak som si dala horuci kupel a odvtedy nejak spravidelneli na 5-10 minut. ale to som furt behala, tak neviem, ci to nie z toho. teraz som si sadla a cakam, ci pride dalsia. ak hej, tak uz aj ja letim 😵
eviku, to co opisujes, moze byt zatka. ja to mam take od vcera

eviku78
8. máj 2008

verul ja viem, ze mam cas. len ked tu citam ako kocky rodia, tak ma chyta depka. ale viem, ze aj ja sa dockam, ked pride ten pravy cas a o tom rozhodne emmuska. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre