Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

miriamka
29. apr 2008

Ach jo,drzim Sandrike a Lukaskovi palceky aby vsetko dobre dopadlo

anamor
autor
29. apr 2008

mirka rozpravaj ako pise janka

miriamka krasna postielka v izbicke 😵 a aj tvoje brusko. Ako sa spalo v domceku?

miriamka
29. apr 2008

Anamor...dakujem.Na domceku sa spalo super,je to krasny pocit po 2 rokoch sa moct konecne nastahovat 😉 ,a brusko?No mam pocit,ze uz nerastie 😉

mirka8429
29. apr 2008

jani dakujeem hned napisem vsetko len dokojim maleho hladoska 😀

zuzka.sk
29. apr 2008

Mirka... tak dopadneme zachvilku vsetky, cize.... klud, niekedy ked bude cas, vecer alebo ked bude maly spat, tak to tam up date ni. My pockame 🙂

miriamka
29. apr 2008

Presne...za chvilku uz budeme mat ine starosti 😉

mirka8429
29. apr 2008

livka neboj dockas sa 😉

inak s tymi slivkami je pravda...ja po pôrode som jedla slivkovy kompot a to s tymi stehmi je o drzku...a este aj zlata zila 😖 ale slivky zmäkcia stolicu

lucka0122
29. apr 2008

mirka tak uz ste konecne doma?samko ako zvyka si dobre?aky si mala porod?

dididi30
29. apr 2008

mirka ahoj.....no konecne vidim tvojeho trobceka......cela mimna 😀

misanik
29. apr 2008

Mirka, dnes ma pustili, skoda, ja by som ta tiez prisla kuknut, ale nevedela som meno ☹
Ale pisala som babam, zazila som tvoj porod, ja som vtedy lezala od 2.30 do rana na porodnej sale, rodila si vo vedlajsom boxe. Som si myslela ze si to ty ked som ta pocula rozpravat sa s Adamom, ze Samko 🙂 Pis ako sa mate, ako mlieco a vsetko.

misanik
29. apr 2008

Mirka, Samko je nadherny.

Neviete co je so sandrikinym Lukaskom? Som v nedelu ked som bola doma zachytila, ze pisala, ze je s nim zle, nic nove od vtedy nevieme?

misanik
29. apr 2008

Nasla som, ze sandrika ma nove fotky Lukaska v albume 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

anamor
autor
29. apr 2008

caute kočky, nie misanik od vtedy nevieme o sandrike nic, dnes pribudli foto, ale neozvala sa...

mirka8429
29. apr 2008

lucka dakujeem 🙂 o pôrode napisem kus neskôr lebo dosli svokrovci tak sa kus povenovat...

didi cista mamina???hihi aj z tatina ma nieco nie? 😀

misi ty si lezala vedla??skoda ze som nevedela ja sama v tych bolestiach som bola...dufam ze som moc nekricala..som sa snazila 😀 😀

misanik
29. apr 2008

Mirka ved si nekricala 🙂

dididi30
29. apr 2008

mirka ono to tak byva, synovia po mame ale to dole maju po tatinovi a dcery po otcoch len to dole maju po maminach 😅

mirka8429
29. apr 2008

misi ved som sa snazila...ale bolest neskutocna...na ktorej izbe si lezala_???ja na nadstandarde na 6

mirka8429
29. apr 2008

didi 😀 no idem off potom pridem a vsetko napisem🙂

dididi30
29. apr 2008

ok tak bezkaj.....porod, vsetko 😀

misanik
29. apr 2008

Ja som vlastne bola tam uz asi len na finale tvojho porodu, tu poslednu hodinku, neviem ako dlho si sa trpaila. Ale sestricky ta chvalili ze si statocna 😉 Ja som mala tiaz kontrakcie celu noc, ale falosne, zastavili mi to nejak do rana. Ja som bola na izbe c. 5. Potom ked budes mat volnejsie mi poradis ktoru izbu a pripadne nejake dalsi veci co ta napadnu 🙂

dadulka19
29. apr 2008

ahojte 😉

májovka Peťka je ešte stále s Jakubkom v nemocnici ☹ ,ale vo štvrtok snáď už pôjdu domov.....

jankapo
29. apr 2008

Dadi, tak ze im drzime palceky a tesime sa na nich 🙂 A co sa dialo, zltacka? Dufame ze nic vazne... 😒
Pozdravujem ju, ak mas na nu kontakt...Dik.

zuzkazrzka
29. apr 2008

ahojte, som si teraz citala prispevky na forach, nemocnice Saca a Cisarsky rez a zacinam sa poriadne bat. J amam cisarsky jasny, ale este ani neviem ako to bude prebiehat, teda vlastne som sa nepytala porodnika, lebo neviem ci je lepsie vediet alebo nevediet 🙂 a teraz som si precitala ako to asi prebieha a bojim sa 🙂 viem, ze to zvladnem, ja mam vysoky prah bolesti ale aj tak. Ja som vzivote nebola uspana...v nemocnici mi vyberali len mandle a to som mala asi 4 roky a mala som len lokalku. Nikdy mi nerobili klystyr a nezavadzali mocovu rurku...ohhh... asi som trapna ale co uz ☹

jankapo
29. apr 2008

Zuuuzka, co by si bola traapna... 😠 co sme vsetky trapne, co sa bojime? No mna cievkovali v nemocnici a bala som sa ako svinka. Ale ono to cele trva sekundu...povies raz dva a uz je to dnu (alebo bola sikovna sestra? neviem)
Klystir si neviem predstavit ale po mojom trapeni sa s kakanim sa aj celkom tesim ze ma konecne precistia.
No a operovana som bola na slepak ked som mala asi 9 rokov, straaaaasne som sa klepala, uuplne cele telo, ale zlaty personal, zaspis nevies ako...Zobudila som sa straaaasne smadna a nemohla som pit, a to bolo strasneee, ale to je asi ine, ty nebudes musiet dietovat. Rana bolela, ale aj nas budu boleit susky, tak to mame o tom istom 😉
No a radim, ak sa bude dat, cim skor vstat z postele a snazit sa rozhybat...mna sestricka hned vzala pesi na zachod, mala som bola, ale v duchu som ju isla udat za tyranie, otras to bol, ale druhy den uz som sla sama a potom som uz bola ako srnka...a bolo mi povedane, ze cim skor vstanes, tym lepsie....A fakt...Treba prvy den, ci druhy zatat zuby, ale potom to uz bolo ok. Tot moja slepakova skusenost, neviem ci sa to da porovnavat. O spinalke si neuvazovala?

janca704
29. apr 2008

Zuzka, preco cisarsky? (asi mi to uslo 😅 )

Inak, ahojte, gratulujem Galante k babatku a verim, ze Sandrikin Luky bude coskoro v poriadku a bez nasledkov 😒

My sme dnes mali poradnu, vsetko je ok a lekar povedal, ze uz sme za vodou, kedze maly uz na pohlad riadne narastol 😀 . Kolko to uvidime zajtra, ideme na uzv 😵 , ale uzasne mi nabehli velikaaaaanske strie nad a pod pupkom a na jazve, ktoru mam po vybrati znamienka☹ ☹
Vybavila som si uz epidural a manzela pri porode, tak som kludnejsia. Este podpisat zmluvu s dokim a hotovo, teda.. porodit 😀

jankapo
29. apr 2008

Janca, no tak ja mam presne to iste, strie cez jazvy- po slepaku a po znamienku ☹ no skoda velka...co spravimee 😕 Moje su asi 2cm dlhe... 😒

zuzkazrzka
29. apr 2008

janca...koli dioptriam

janka diiiiiiik, zacinam tu panikarit, uz asi aj z toho ze som tu cele dni sama a uz mi kapci na karbit 🙂 ...pojdem na epidural, ked nebudu komplikacie...citala som, ze sa drzi dieta pri cisarskom ale neviem ci je to pravda. No musim sa uz v piatok popytat, teraz nemal velmi cas porodnik, lebo mali operaciu. Ani neviem kedy a ako dlho po zakroku bude moct byt drahy so mnou... ja by som chcela aby aspon chvilu bol, budem ho potrebovat. juj...poplakala by som si 🙂

jankapo
29. apr 2008

zuzka, si poplac, ja som bulila v piatok jak mala holka sama po byte som chodila a bulila...a vies ako mi to dobre spravilo? joj, presne viem o com hovorisss...

zuzkazrzka
29. apr 2008

uz aj tak bulim...dnes som uz slzila pri pohlade na moju Betinu (psika) uz 3 tyzdne nechape preco s nou nemozem ist von. chodi sa mojkat a vola ma vonku a hrat sa 🙂 moje zlatko.

zuzkazrzka
29. apr 2008

dakujem za pochopenie jani...ono to pomaha 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre