Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

jankapo
30. apr 2008

No babulky, mne je grcne- a vzdy mi bolo prvy kramovy den...Takze mam totalne dejavuuuuuu.... 😕
Och jo.
Zuzka, zeby mi predsa len vysiel ten 2.maj???? 😀 (teda mojmu otcovi.... 😅 )

zuzka.sk
30. apr 2008

No Jani, ..... fuuu, zeby uz aj Ty? Pockaj na mna 🙂

anjelok
30. apr 2008

no jani, len aby to nakoniec bol ten maj 😉

aly
30. apr 2008

Ahojte babenky,
pozerám že zas o jedno babetko viac - gratulujem KATKO 🙂 tešíme sa na fotečky.
Ja sa inak cítim celkom v poriadku. Maličký tlačí, ale to je v norme, za chvílu idem do poradne, takže som zvedavá čo sa dozviem.
Inak už 3 týždne skoro vôbec nespím. Trvá mi večnosť čo i len na chvílu zaspať, pri každom otočení som hore a pomedzi to idem aspon 7 krát na WC 😒
Ale nesťažujem sa, aspoň som zatial v poriadku

lucka0122
30. apr 2008

kamti luky ma otravu krvi...necem ju otravovat ked maju take tazke obdobie....je to blbe...ked sa jej bude dat tak sa ozve lebo v nemocnici maju internet...

zuzka.sk
30. apr 2008

Ja sa citim super stale, aj spim celu noc ani na WC nejdem. 🙂

jankapo
30. apr 2008

No este mi treba zehlit 😉 ale to mi asi stale bude treba..heh...to by som nikdy neporodila, ak by od toho zaviselo. 😀
Inak, videli ste Pariskovej Daniela? Kuk na stranku jojky, je nadhernyyy... 😵

anjelok
30. apr 2008

jani vcera som pozerala v telke, je zlatucky, nevies, preco rodila cisarskym? kvoli tej ruke?

anjelok
30. apr 2008

aly, ja mam presne to iste az na to, ze na wc chodim kazde 2 hod, takze asi 4X za noc

jankapo
30. apr 2008

Nie, vravela, ze sa trapila od 8 mej vecera, ze sa mu velmi nechcelo, ze o siedmej rano uz cisarsky...

lucka0122
30. apr 2008

ahojte ...janka uz som si ten vankus objednala...ako ti rychlo prisiel?pariskovej syncek je krasny

anjelok
30. apr 2008

fuha, tak po jedenastich hodinach uz musela byt riadne vycerpana...a este ako to zvladala, telku a tolko ludi co sa jej okolo motalo, ked natacali reportaz, no mala by som asi dost 😒

jankapo
30. apr 2008

jee, luci, uz nepamatam...ale mam pocit ze velmi skoro...ja uz ho mam asi od novembra, tak som zabudla.... 😅
Anjelok, no sama vravela ze po takej sichte ma dost ale ze je velmi stastna... 😵 asi to fakt stoji zato...

zuzka.sk
30. apr 2008

A co ste cakali, ze Pariskova bude rodit normalne???? 😀 Deticky po cisaraku su krasne rovne, take nestresovane mi pripadaju 🙂

zlatik
30. apr 2008

Caute kocky, az teraz som sa sem dostavila. Bavite sa o Parizkovej, ja som tu reportaz nevidela, da sa to pozriet niekde na nete? Davali to v tel.novinach, ci kde?

aly
30. apr 2008

Ja by som asi tiež najradšej rodila cisarskym, určite to bábo stresuje menej, ale koľko sa už narodilo normálne a v pohode.
Neviete o Sandrike nič? Len to že má malý otravu krvi? Bože z čoho to môže mať? ☹

lucka0122
30. apr 2008

janka ze aj darcek ciapocku mi posle....aj tebe poslala/

aly
30. apr 2008

zlatik, kuk www.joj.sk

janca704
30. apr 2008

Ahojte, gratulujem v prvom rade KATKO k Natalke (prva v poradi Nataliek, nie? 🙂 ). Takze mame novu pezincanku 😵

Zuzka, ja som veru cakala, ze bude rodit normalne, ona mi totiz pripada taka uplne normalna 😉 Ale maly sa stale akoby usmieval, vsimli ste si? 🙂

jankapo
30. apr 2008

Lucka, tam mne nic neposlala... 😢 😀 Nevadi, ten vankusik stoji zato...

lucka0122
30. apr 2008

len daky potah si musim na to usit nie?to je len take biele?ale pekny je a ked vravis ze stoji za to..tak hjo budeme mat...

zlatik
30. apr 2008

Aly diiik, boze aky je zlatucky

anjelok
30. apr 2008

zuzka, no pozerala som si tu reportaz a ze sa snazila celu noc o prirodzeny porod, ale maly nechcel ist von, tak jej rano urobili cisarak..

janca, uz som pisala, ze prva natalka na svete 😉

..no idem ja k dr..pa zatial

jankapo
30. apr 2008

lucka, no treba usit obliecku, taku velku som nezohnala nikde...mamka mi usila... 😵 a ona je taka amaterska krajcirka (ale veeelmi sikovna), tak ak poznas nejaku, tak si das usit, latka ma stala asi 100 Skk...mamka mi uriobila na zips, takze sa da prat...no a za robotu som neplatila, ale aj tak ma to vyslo super

aly
30. apr 2008

Anjeĺok, držím palce. Ja idem o hodinku

zuzka.sk
30. apr 2008

K Pariskovej sa nevyjadrujem 🙂 Ale ak je cisarak Ok, tak by som ho normalne povolila na vyber kazdej. Je az neuveritelne, ako sa detom celebrit nechce ist von a vzdy im ho urobia 🙂 No nic, len sa mi to zda divne.
Ale ten maly je fakt krasny, ved hovorim, ze taky vysmiaty a nevystresovany vyzeral byt, ten cisarak je pre babo asi lepsi... 🙂 Idem si pozriet nejake fotecky, ak su na nete.

aly
30. apr 2008

zuzi, ako sa cítiš? si už v 39tt čo? ja len začínam 37tt

janca704
30. apr 2008

Zuzka, mylsim, ze je dobre, ze si deti porody nepamataju, lebo by sme boli vystresovani vsetci asi cely zivot. Vraj je to skutocne pre dieta stres, samotny prirodzeny porod, prechod z jedneho prostredia do druheho a podobne. Chudatka deti 😒

aly
30. apr 2008

Jej! Galanta pridala fotky do albumíku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre