Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

zuzka.sk
3. máj 2008

Jooj Zuzka, Ty mas aspon prognozu, ze uz sa to DEJE. Ale ja neviem, mne sa zda, ze stagnujeme. Mozno je to len moja nedockavost, ved ma este 4 dni, ale .. aj tak, necitim sa na porod. Bodaj by to prislo ako rana z neba a islo vsetko hladko. Uz som nachystala postielku, vsetko, tak ju lakam na zirafky a na hracky, ale neda sa, paci sa jej tam kde je. 🙂

ninka123
3. máj 2008

baby, normalne vam zavidim, ze uz to mate za par..lebo ja mam rovnake pocity a to mam cakat este 3tyzdne...mna este na dovazok pali zaha, rano som ledva predychala, aby som nemusela 😝 Rozmyslam, ze uz zacnem s malinik.cajom, pijete ho, myslite, ze to nieco rozbehne??

anamor
autor
3. máj 2008

caute kocky, vy co tu, bezte rodit! ... nechcem provokovat, ale fakt som musela citat vase prispevky s urskrnom 😅 , to je take mile to ocakavanie, dufam, ze vas vypocuju aj drobcekovia v brusinkach 😉
Neviete katmi nam neporodila/nerodi???? zeby ona bola prva ?

anamor
autor
3. máj 2008

ako pozeram IP, tak mi jedna kocka pisala o 10,34 ze katmi je este 2v1 len ma nieco s PC... takze nist ani na tomto fronte....

ninka ja mam tiez este tri tyzdne do terminu.... ktovie kedy to pride u mna, v juni?

zuzkazrzka
3. máj 2008

zuzka chapem ta....ty uz si aj v termine a este nic 🙂 tak ju skuste volat von 😉

o katmi neviem nic 🙂 anamor, ty sa neuskrnaj aj teba caka to co nas 😀

ajajka
3. máj 2008

ahojte baby ja len na skok ale včera som čitala na fore treti trimester pisala tam lucka0122 že sandrika ma nejaky zapal a Lukaško ma streptokoka držim palce aby sa čim skor vyliečili.
tiež som zvedava ktora to rozbehne. 😀

misanik
3. máj 2008

Ahojte, stale nikto neotvoril maj? Katmi, kde si, ty si posledna nadej. 🙂 Mne je tiez fajn, ja spavam ako babatko posledne noci.
Lukasko je nadherny, drobatko male, drzte sa aby si bol cim skor domka.

zuzka.sk
3. máj 2008

xixixi, pekne nam tu sibka uz. Ja som myslela, ze 40tka mi tu svietit nebude a teraz uz len cakam, kedy zhasne🙂 Inak ak nic do stredy, tak naskoci aj 41 a mam podozrenie, ze to tak aj bude. 🙂

misanik
3. máj 2008

zrzka, som mysleala, ze si ta tam vcera uz nechaju. Hmm, takze buduci tyzden uz naisto ides? To je nahodou mila predstava. Aspon vies nieco istotne. 😉

zuzka.sk
3. máj 2008

Idem sa tusim naobedovat, lebo z cakania mi je najhorsie. Prinajhorsom idem za 2 dni na kontrolu, tak mi doky povie, co dalej, ten si mysli, ze este 5.5. sa vidime a potom uz na porodnej sale, ale neviem... 🙂

anamor
autor
3. máj 2008

zajtra je nedela, tak vyckajte stastne deticky sa nam narodia.... teda mne hadam este nie tuto nedelu, ale vam to prajem 😉
jankapo spominala, ze v pondelok sa rodia pracanti, co nam budu robit na dochod, ktora chce moze vyckat, 5.5. ste si tu viacere vymodlikali.... 😉

anamor
autor
3. máj 2008

zuzka uz mas urobeny krvny obraz a zrazanlivost kvoli epi?

misanik
3. máj 2008

Anamor, pozeram, ze ani katmi nic? no tak nase majove babatka fakt kaslu na ten maj 😀

anamor
autor
3. máj 2008

misanik veru ani katmi nic ☹ mala som IP od nejakej kocky, asi preto, ze som sa po nej zhanala...

zuzkazrzka
3. máj 2008

misanik, no uvidime, ci bud. tyzden...ale povedal, nech pridem 8.5 rano a nalacno, preistotu 🙂 on sluzi 9. a 10. maja v Roznave a nebude moct prist, cize ked zisti, ze to uz dva dni nevydrzime tak ma odrodi. Cisarak mam urcite isty a to uz nie len koli ociam ale aj koli infekcii co mam, aby sa nepreniesla na maleho 😢 . tak uvidime 🙂 je to taky zvlastny pocit, ked vies ze kedy 🙂

anamor
autor
3. máj 2008

zuzka mozno budes v maji prva 😉 no v kazdom pripade drzime palceky nech to dobre dopadne.... 😵

misanik
3. máj 2008

zuzi ved to je super ked vies. Ktovie do kedy my tu budeme strasit, aj ked ja mam este cas. Myslim, ze toto este nie je posledny vikend ako bezdetna 😀

zuzkazrzka
3. máj 2008

no hadam ma niekto predbehne 🙂

aj ked ja uz tak citim ako maly tlaci hlavickou, ze mi to miestami uplne znemoznuje pohyb 🙂

musime si teda este uzivat posledne bezdetne chvile 🙂 my aspon stravime zajtra den s drahym sami 🙂 tesim sa, lebo cely tyzden bol v mimo v praci a dnes je v skole 🙂 a teda mame mozno posledny bezdetny vikend 😀

anjelok
3. máj 2008

no baby, my sme na to podobne..ziadne priznaky, nic..ja v pondelok zacinam 40 tt, v stredu idem na kontrolu, tak uvidiime, zatial sa snazim nestresovat, ale verim, ze ked 40 bude koncit, tak uz mi nebude vsetko jedno..

anjelok
3. máj 2008

zuzka, aj ja uz mam postielku prichystanu, aj tasku som si uz dokonca zbalila, ze mozeme ist a nic..

s tou sandrikou ma to mrzi..ako je to mozne, ze maly ma streptokoka? som sa normalne rozculila, ze ci jej nezabudli dat atb pri porode alebo co.. 😠

anjelok
3. máj 2008

nikto tu neni? co mate dnes na obed? ja uz dnes navarene mam, ale potrebujem inspiraciu na zajtra

miriamka
3. máj 2008

Ahojte,
tak stale hlasim moj stav 2v1 🙂 ,prave som doupratovala,troska si oddychnem a pokracujem

anjelok
3. máj 2008

miriamka, no mysleli sme, ze ty to zahajis..a nic 🙂..chichi, vsetky majove babatka su zatial aprilove 😀

miriamka
3. máj 2008

No to som aj ja cakala...asi maly caka na nejaky pekny datum 😀

fabiana
3. máj 2008

Ahojky!
Sandrika, držkajte sa, pozrela som fotečky, malý je krásny, len škoda tých hadičiek, ihličiek, ale dúfam, že čoskoro budete ok.

miriamka
3. máj 2008

Sandrika...drzkajte sa,neboj,Luky je bojovnik a zvladnete to

anamor
autor
3. máj 2008

ahojte, tak my uz sme aj po obede a ja si davam prestavku a idem trosku upratovat kuchynu, nech je ozaj cista 😉 len trosku pauzickujem teraz, potom zalahnem na chvilu k lets dance, vecer som nedopozerala do konca, tak mrknem v reprize.

anjelok
3. máj 2008

my sme tiez prave dojedli, ale upratovat sa mi teda nechce 🙂..co sa dalo, nahadzala som do umyvacky
este budeme papat dezert, jahod. kompot so slahackou, mnam 😝 ..a potom? netusim..mali by sme vypadnut niekam von, uvidime..

miriamka
3. máj 2008

No ja som tiez chcela niekam von,ale manzel dnes robi okolo domu takze asi budem len vo vnutry uptratovat

anamor
autor
3. máj 2008

miriamka ja som na tom podobne, muzik robi na dome a chcem byt nejako aj ja uzitocna, tak poupratujem v bytiku nieco, inak nemozem povedat, ze sa mi nejako extremne chce, ale ked bude upratane budem mat z toho velku radost 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre