Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
27. aug 2009

ano,presne tak 😔 mam pocit ze toho ted vim az moc 🤐
taky verim,ze vse bude jak ma byt 🙂 u Ondry mi to nejak nedochazelo,jen jsem se proste tesila a nic si nepripoustela 🙂

michalag
autor
27. aug 2009

gabi, presne, teraz je ten strach silnejsi a mozno ze preto ze vieme do coho ideme a co to obnasa ... neviem ja este stale neverim ze som tehu, nic mi nie je 😅 🙂 a to uz viem dost dlho, ale mozno ten strach trosku pominie, ked uvidim tlct srdiecko 🙂
Ako s ainak mas ako tehulka? Uz mas aj nejake priznaky?

katarinka151
27. aug 2009

jééééj baby blahoželám Vám, my sme s manželom pred rokom takto koncom mesiaca splodili našu malú princeznú Peťulku a dnes sa s ňou hráme a rozprávame. Snáď to ani pravda nie je, že pred rokom som ešte ani nevedela, že už je niekde v mojom brušku keďže test som mala pozitívny až koncom septembra a aj svoje dni som ešte mala normálne. Ale aspoň manžel mal pekný narodeninový darček 🙂 🙂 🙂

gabap
27. aug 2009

ja taky vim uz docela dlouho ze jsem tehu,nasla jsem 2// 3 dny pred menzes 😉
priznaky nemam vubec zadne,u maleho mi taky nic nebylo a da se rict,ze cele tehotenstvi probehlo hladce,porodila jsem presne na termin a porod trval dohromady 6 hodin,takze rychlovka 😀 doufam,ze se to bude opakovat 😀
a ty?vse v pohode?a tehu se Samuelkem?

michalag
autor
27. aug 2009

ja som si nasla // tiez 3 dni pred mrchou a zajtra idem skusit posledny testik ci ciarka zosilnela. Pri Samkovi cele tehu prebehlo v podstate dobre az nato ze mi maly ku koncu tehu tlacil na pecen tak som mala zvysene pecenove testy a z toho flaky po tele ktore svrbeli 😅 😒 , dufam ze to bude tak ako predtym, len dufam ze nepriberiem tak ako predtym, lebo uz budem total baculka, kedze mi ostalo dost navyse od porodu a nejde to dole 😒 ☹ 😅 , ale teraz sa ani nepokusam ked cakame druhe 😉

gabap
27. aug 2009

zkusebni test jsem si delala dnes a carky byly uz dost silne 🙂 jinak vidim ze mame podobne myslenky 😀
ja pribrala 16,5kg,no na moji vysku az az,ale ted mam jeste o 6 kg min nez pred tehu,asi to leto 🙂 a muzu se jeste zeptat jak dlouho jste se snazili o Samka a ted? v mem okoli mam dost kamaradek kterym se bud dlouho nedarilo nebo prave se zadarilo hned

terkajesterka
27. aug 2009

ahoj 🙂 můžu se k vám přidat? Pokud všechno půjde tak, jak má, tak možná taky budeme mít květňátko 😉 tak uvidíme....

michalag
autor
27. aug 2009

terka, jasne ze mozes vitaj 😵

gabi, Samko sa nam podaril nahodou a teraz sme sa snazili zhruba 6 mesiacov a tento posledny mesiac sme sa na to vykaslali, teda lepsie povedane sme si povedali ze to nebudeme moc silit a budeme mat keksik ked bude chut, ale kedze je leto a my sme boli stale niekde prec tak sa ńam podarilo mat az 1x 😅 a bum, ked som uvidela tie // tak som skoro odpadla, kedze sme predtym sledovali plodne, ovu, Bt .... asi robi vela aj psychika a vsetko okolo ....

terkajesterka
27. aug 2009

michalag - takže jsi zahodila všechny teploměry a ovulační testery 😀 a ejhle 😀

michalag
autor
27. aug 2009

terka, nie, Bt a ovu som si sledovala kedze ju mavam vacsinou medzi 13-21DC ale uz som necakala zazraky kedze som vedela ze ... a nejako som uz na babo nemyslela

terkajesterka
27. aug 2009

🙂 to já ani vlastně nevím, kdy mám ovulaci. Teda teď už jí zřejmě nějakou dobu mít nebudu, ale předtím - taky jsem se chystala to začít nějak sledovat, ale nakonec to nebylo nutný.

michalag
autor
27. aug 2009

tak to je super ze nebolo treba 🙂
idem ja do hajan, bruuu noc 🙂

gabap
27. aug 2009

ahoj terko 🙂
taky valim do hajan,dobrou

lenockach
27. aug 2009

ahoj baby!
Díky za uvítanie. Všetkym blahoželam k 2 //. Aj ja sa tusim bojim viac ako predtym ale to bude asi tym ze toho viac viem. My sme sa s manzelom moc nemuseli snaziť pri prvom tak sme si mysleli ze toto snaženie si uzijeme trosku dlhšie ale kdeze. Na prvykrat zase. A pritom to je najkrajsie vtedy ked sa snazime o babo.
Dufam ze nepriberem tolko kolko pri prvom (17kg) ale teraz mam uz o dve kg menej tak dufam ze aj potom to pôjde tak rychlo dolu. ale pri 2 detoch je to asi dosť pravdepodobne 😀
My momentálne riešime kojenie. Trošku sa bojim malu kojit ked som tehotna. Tak sa ju snazim pomaly odstavovat aj ked mi to je trošku luto. ☹
Tak aj ja idem tiež do hajan. Dobru nôcku 😉

michalag
autor
28. aug 2009

Dobre ranko tehulky 🙂 🙂 🙂

gabap
28. aug 2009

dobre ranko holky 😵
lenocko ja myslim,ze kojit muzes uplne v pohode

terkajesterka
28. aug 2009

jééé, nastavila jsem si v pase tt a ono mi to vychází na 30. dubna 😉 Ale jestli vše bude ok, tak se stejně asi narodí v květnu, synkovi se nechtělo ven ani po vyvolávání 😉

michalag
autor
28. aug 2009

terka, aj mne termin vychadza podla ovu na 30.4. ale podla mrchy na 1.5. ale ved to je len den hore dole 🙂

brisilda
28. aug 2009

ahojte kocky este som vas nestihla precitat no aj nam sa konecne podarilo a cakame mimco v maji vychadza nam to na 7 maja 😀 no este to nemame potvrdene lekarom lebo ma dovolenku 😠

anarida
28. aug 2009

Ahojte tak ja sa k Vam pridam.Sice nie s velkou radostou ale je to tak.Este to nemam potvrdene od lekara tak som si to nedala do pasu no vychadza mi to na 5.5.2010.

michalag
autor
28. aug 2009

jeeej, vitam nove tehulky brisildu a anaridu 🙂 😵 🙂
krasne nam to tu pribuda 🙂

doli1
28. aug 2009

ahojky po 10 mesících jsem konečně našla // a krásné.všem přeji aby jsme to společně dotáhli až do konce.mě vychází termín 7.května

aurelia
28. aug 2009

Ahojte baby.Nezufajte si, vsetkym sa to raz podari!!!!!Ja som bola vydata a bezdetna 12 rokov.Az teraz s druhym manzelom cakam na zaciatku februara miminko.O prve som prisla minuly rok v juni.Bola som v 11 tyzdni.Neviete si predstavit moj smutok....Ale netrvalo to dlho a zasa sa nam podarilo.Som 16 tyzdni tehotenstva a zatial vsetko ok.Este stale sa citim zle a som unavena,ale ta tuzba mat mimco je silnejsia...Som ochotna prezit aj horsie!!!!!Vsetkym Vam strasne prajem a drzim palce.ahojte P.S. Dievcatko:Stella Aurelia Chlapec:David Elias

marusinka
28. aug 2009

Ahojky holky, všem gratuluju k těhulkováním. Naše beruška se narodila v květnu 08 a letos už jí je rok. Chci tím jen říct, že si to pořádně užívejte, dokud máte mimi ještě v bříšku, strašně rychle to pak utíká. 🙂

andy80
28. aug 2009

ahoj holky,

mám doma květňátko 2008, tak vám jdu popřát hodně štěstí a ať se vše vyvíjí tak, jak má. 😵

gabap
28. aug 2009

ahoj kocky 🙂 konecne se rozrustame 😉 jen tak dale
jsme tady zatim same druhorodicky,co?

terkajesterka
28. aug 2009

no, zatím to tak vypadá 😀

terkajesterka
28. aug 2009

tedy holky já nevím, jak vy, ale mě vyrostlo břicho, že vypadám jako když jsem byla v 5. měsíci s Jiříkem. je to možné? Podle toho jsem poznala, že jsem těhotná, protože mi to břicho prostě nešlo zatáhnout. A v den, kdy jsem to zjistila, jsem šla na sraz s kamarádkou a ta to okamžitě poznala 😕

gabap
28. aug 2009

me taky pripada,ze mi uz roste 😀

terkajesterka
28. aug 2009

no jo, ale ze dne na den ho mám fakt megavelký 😕 jsem z toho v šoku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre