Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
29. mar 2010

mě to teda taky utíká.. sem ráda že už jsem 35tt a že kdyby něco tak už se maličká může narodit a zvládne i sama dýchat 😵 Teď už by to snad mělo být v pohodě i kdyby se narodila 🙂

xxx.klarka
29. mar 2010

Tak jsem doma, nic špatného neříkala. Všechno docela ok, maličká hlavičkou dole 🙂

Vyzvedla jsem si epino, v kiku koupila 3/4 kalhoty šuštákové, tak se těším 😵 a ted jsem se ještě stavěla v barvách a nechala is namíchat barvy do celého bytu, tak si je zítra můžu vzvednout 😵 😵 juchůů. Máma koupí zítra štuk na opravy a váleček a může začít ... 🙂 🙂

mishutka
29. mar 2010

Ahojky 😀
já od čtvrteční poradny prožívám muka-furt mě něco bolí 😝
Dokud ten debil Dr. neřekl, že mi tvrde břicho a že mám odpočívat tak mi nic nebylo!!!!! 😠

Příště mi řekne, že budu brzy rodit a do večera je malý venku 😅 😀

lucik...
29. mar 2010

klari super 😉 Já taky chtěla do kiku, jela jsem okolo, ale nemohla jsem tam nikde zaparkovat tak jsem se nasrala a jela domu 😀

lucik...
29. mar 2010

mishu mě taky nic není a nebylo ale jak byli tady holky v nemocnici tak se pořád kontroluju a vždycky se najde něco co mě znepokojí 😀 To je asi normální, ale neboj, bude to v poho 😵

antynka1
29. mar 2010

Holky gratuluji ke kontrolám 🙂
Já mám taky pocit, že už ty dva měsíce nepřežiju....

A máme mooooc pěkné číslo stránky.

A jinak se moc těším zítra na pražský srazík 🙂

arcik
29. mar 2010

Ahoj holky,
tak jsem doma z kontroly.....snad vše v pořádku CS 2,malej furt odpovídá termínu nikam nespěchá a ikde nezaostává,vody dost...takže super...

holky v tom Kiku pořád nikde tady v Ústí nemaj modrou deku,tu oboustranou z jedný strany bavlněnou a z druhý plyšovou,bych se a to vy.rala

kely
29. mar 2010

No mě jako do nedávno to utíkalo, ale posledních 14 dní je to děs. ALe je to asi tím, že mě furt něco bolí, nic nemůžu, jsem sama sobě protivná, tak snad se to zase zlepší, možná je to i trošku nervozita jak dopadnu ve čtvrtek. Tak se na to moc upínám. Měla bych to odehnat pryč...

Klari taky gratuluju to je fajn 😉

Zdeni, to ti závidím toho streptokoka, já ho měla taky minule uvidíme co ted. I když minule jsem měla i těhucukrovku a ted taky o.k. třeba to budu mít jak ty 😵 A moje malá váží kolem 13,5 kg a měří cca 91cm.

mishutka
29. mar 2010

lucik:já se právě moc nepozoruju, ale prostě už ta pohyblivost není ideální a procházka se psem mě malém zabije 😝

antynka1
29. mar 2010

Mishutka - no přesně - i procházka mě ničí..... Jediný co můžu, je ležet a to mě už nebaví - halvně ještě nemám vypráno, nemáme nábytek, o tašce do porodky ani nemluvím... A ležím jak lazar....

mishutka
29. mar 2010

jo a jak je to s tím magneskem 3x2 tb.?? Jím ho od čtvrtka a včera už jsem musela být předavkovaná protože mě tak rozbolela hlava a měla jsem pocit, že budu mít nějakou mrtvici. Já jsem normalně nedokázala ani manželovy říct, že chci donest z kuchyně Nutelu 😒
Jenom jsem ze sebe dostala, že je to hnědé a jí se to a pak jsem sotva udržela lžičku ☹ Prostě asi tak hodinový kolaps 😕

antynka1
29. mar 2010

Mishutka - já beru také 3x2 + k tomu těhotenské vitamíny a občas se napiju trochy Magnezie a nic z toho co popisuješ nemám... Ale už taky za chvíli začnu vysazovat, ještě se domlvím s Dr. na poradně příští týden...

antynka1
29. mar 2010

Jo a v čokoládě je také prý hořčík 🙂

lucik...
29. mar 2010

Holky dneska mi přišla nová maminka a k tomu je nějaká malá knížečka tak v ní listuju a píšou tam 9rad jak urychlit porod... píšou tam i o maliníku a lněném semínku a dr. tam píše že maliník by doporučila až od 36tt že jinak může podpořit předčasný porod, tak pes aby se v tom vyznal teda 😀 😀 😀

zdenkapo
29. mar 2010

Mishu
já jsem snížila dávku hořčíku na 1 tbl.denně a plus teda GS Mamavit- v tom je dalších 100mg MG,což je jako 2 další tbl.

Kely
no tak třeba to budeš fakt jako já,protože já gestační diabetes měla poprvé taky,teď ne a poprvé streptokoka a teď ne...
jo a TOmášek váží tak 12,5kg a kolik měří teď přesně nevim,ale nosí vel 98,tak to je asi vyšší jak 91cm... je na pohled vysoký a štíhlý... tak doufám,že rychle nabere,aby mohl do té sedačky 15-36kg

mishutka
29. mar 2010

Já už beru 3x1 😅 protože nesnáším chemii a magnesky ochucené piju celé těhu..
Taky ho příšti týden po poradně asi vysadím a najedu na malinovník 😀

zdenkapo
29. mar 2010

Lucik
taky mám,jak jsem psala,tak se asi taky začtu 😉

lucik...
29. mar 2010

já to zatím jen prolítla, já to nějak nestíhám číst, nemám přečtenou ještě ani tu minulou 😀

antynka1
29. mar 2010

Mě ještě Maminka nepřišla..... Mělo mi přijít první předplacené číslo.... Tak uvidím zítra.....

zdenkapo
29. mar 2010

Lucik
😀 to si teda poctivá čtenářka...

Anty
měla by ti přijít,manža mi jí objednával na poslední chvíli k Vánocům a pak byly svátky,tak to ani ještě nestihlo přijít jim na účet a já už měla první číslo doma....

xxx.klarka
29. mar 2010

Barvy nás vyjdou na 1760,- bez bílé, to je docela masakr 😀 mě to nevadí, ale drahý držkoval, že jsem si vybrala tak drahý 😀

Jináč jsem ráda za ty 3/4 🙂 😵 mám co nosit až se oteplý. Jinak jsem nic maličké nekoupilo, nic mě nezaujalo... ☹

xxx.klarka
29. mar 2010

jo luciku, čím jsi obtahovala ty obrázky na zdi jsem se chtěla zeptat??

yanika
29. mar 2010

Ahojte,
mishutka: mna tiez niekedy zrazu zacne priserne boliet hlava.. ale po chvili to prejde, ja to prisudzujem hormonom :-nevsimla som si, ze by to malo suvis s magneziom, ja ho beriem sporadicky... ked treba 😉

Konecne mame novu skrinu, takze o zabavu postarane, na etapy od vcera upratujem cely byt od prachu a o dva tyzdne ideme zase malovat.. hihi, aby sme to stihli🙂

Vnutro kocika aj sedacku som oprala, a na tu vnutornu vlozku do kocika mi mama usila take oblecenie z frote..
Vsetkym gratulujem k dobrym vysledkom u doktorov.. ja sa tiez tesim na zajtra, po 4 tyzdnoch.. taka doba 😀

mishutka
29. mar 2010

Taky mám Maminku a taky jsem jí jenom proletěla, občas zalistuju v předchozích jestli jsem něco nepřehlédla 😀

Já jsem si koupila vit.Gravital protože jich je 180 tb. za 500,- a pojišťovna mi dala 300,- 😀

Jo a těhu mí utíká až moc rychle, už to máme za pár. Za chvílku Velikonoce a už bude půlka dubna 😕

kely
29. mar 2010

Zdeni tak třeba to bude mít stejně 😉 Malá nosí tak tu 92 ale už ted raději kupuju 104, ale některé věci má ještě 86, ono jak co je ušité. Ale je fakt, že od mala jí věci vydrželi dlouho.

lucik...
29. mar 2010

klári černou fixou - vodovou, rozhodně ne lihovkou nebo popisovačem na CD to pak už nesundáš 😀 A nejde to moc dobře, já se u toho vyvztekala 😀 😀

antynka1
29. mar 2010

Už jsem jim na to předplatné napsala a uvidíme co udělají.......

xxx.klarka
29. mar 2010

lucik, to mi je jasný proto se ptám. Já dneska koupila obyč fix černý co nosí děti do školy, to myslíš??

zdenkapo
29. mar 2010

Kely
tak vypadá,že Tomášek bude vyšší-teď bundu jarní jsem kupovala taky 104 a boty zimní měl 25 a teď jarní asi koupíme 26,ale tvoje Danielka zase težší... on to není žádný velký jedlík,ale snad se rozejí....
a jak to máš s autosedačkou? Tomika máme v té střední kategorii 9-25kg,ale pak až přeroste pásy-zachvíli,tak se ty pásy stejnak musí vyndat, Anička mi vydrží snad aspoň do 9 měsíců ve vajíčku a pak sem jí chtěla dát do té po TOmáškovi a jemu koupitasi Romer Kid 15-36kg

lucik...
29. mar 2010

klari jo jo, třeba 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre