Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

janulka04
29. mar 2010

juuuj, blani....som zasmiala, ked som si predstavila tvoje skusanie...ja uz preto ani do obchodov nechodim, akurat by som sa najedovala 😠

lucik, jedna bola napriec, ale hlavickou dole a sama sa natocila a <laura, co bola KP, sa chudatko zasekla v krcku a nesla mi vytlacit...nezabudnem na ten pocit, ze na vas kricia zo vsetkych stran, ja som tlacila ako o dusu, s prepacenim, kebyze sa tam aj po...je mi to totalne jedno...ale citila som, ze moje telo mi nepomaha...lebo naozaj som kontrakcie nemala...skoncili a videla to aj sestra a ukazala to lekarovi, tak mi fest potlacila brusko a malicka vyskocila....
bolo to najhorsich 10-15 sekund mojho zivota...mne to prislo ako cela vecnost...ale nastastie bola v poriadku, aj ma chvalili, ze som tlacila bez kontrakcii..len potom som bola ako dobita, sama zrazeninka v tvari, na dekolte, oci ako angorak, ale stastnaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

lucik...
29. mar 2010

holky jestli vás některou trápí dost výtok jako mě 😀 Tak mi dnes dr. doporučila tbl. "feminella vagi c" která se zavádí půlka obden a prý to je super že to pomáhá proti pocitu "vlhkosti" 😵

janulka04
29. mar 2010

juuuj, blani....som zasmiala, ked som si predstavila tvoje skusanie...ja uz preto ani do obchodov nechodim, akurat by som sa najedovala 😠

lucik, jedna bola napriec, ale hlavickou dole a sama sa natocila a <laura, co bola KP, sa chudatko zasekla v krcku a nesla mi vytlacit...nezabudnem na ten pocit, ze na vas kricia zo vsetkych stran, ja som tlacila ako o dusu, s prepacenim, kebyze sa tam aj po...je mi to totalne jedno...ale citila som, ze moje telo mi nepomaha...lebo naozaj som kontrakcie nemala...skoncili a videla to aj sestra a ukazala to lekarovi, tak mi fest potlacila brusko a malicka vyskocila...
.
bolo to najhorsich 10-15 sekund mojho zivota...mne to prislo ako cela vecnost...ale nastastie bola v poriadku, aj ma chvalili, ze som tlacila bez kontrakcii..len potom som bola ako dobita, sama zrazeninka v tvari, na dekolte, oci ako angorak, ale stastnaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

janulka04
29. mar 2010

lucik, poslala som ti to ako IP, kedze mi nechce odoslat pol prispevku 😠

blanka.k
29. mar 2010

Janulka - no, musela jsem v té kabince předvést hotovou kamasutru, abych se z toho oblečení vyslíkla bez nehody 😅 Ono to na tom věšáku vypadalo tak veliké 😅

doli1
29. mar 2010

holky já nepřibrala nic a spíš jsem v - po té střevní chřipce.snad to dr pochopí a nepovalim do nemocnice.za týden to nestihnu dohnat a to se važim až večer abych měla co největší nárust.
já autosedačku prala.určo to všechno bude stejný vzadu budou nějaké spony na držení pásů ta se vyvlíkne tim se vyvlíknou pásy a pak to jde celkově sundat.
malá byla ve 32tt už hodně v pánvy až se to dr nelíbilo že tak moc.ani nemohl udělat pořádně ultrazvuk protože by musel zajet až kdo ví kam.

doli1
29. mar 2010

lucik mě výtok ted trápí a dost.poslední dobou si nejsem jistá jestli snim neodchází i zádka 😒 vždy to byla spíš voda ale ted několikrát za den vylítne něco dost podobného jako zádka jen bez krve.trochu si nejsem jistá ale pokud to je tak stim nic neudělám že.

aaadus
29. mar 2010

blanka ještě se dobře nakupuje v HaM, jsem si tam teď koupila těhu a zároveň i kojící tuniku a vlezla jsem do velikosti S

janulka04
29. mar 2010

blani 😀 😀 😀 😀
no, ja by si tam asi aj paradne ponadavala 😀 😀 😀

lucik, tesim sa ......az bude za mnou 😝 😀

lucik...
29. mar 2010

doli to mám asi to samé jako ty... Já mam pocit že ze mě pořád něco teče (proto i občas plašim jestli to neni plodovka), ale kalhotky nebo intimka jsou suché a jen několikrát denně tam je skrvna.. Někdy jen "voda" někdy s bílým... Je to fakt děs, ale zkusím ty tbl. a doufám že pomůžou, není to moc příjemný...

lucik...
29. mar 2010

já si na začátku těhu koupila v CA těhu kalhoty 38 a pořád mi sou 😀 Tak sem šťastná 😀 Ostatní už mám totiž 40 😖 😀

blanka.k
29. mar 2010

Adus - tam jsem taky dnes byla, ale co se mi líbilo, tak bylo z takového hodně mačkavého materiálu, což není nic pro mě, potřebuju syntetiku, abych to nemusela žehlit 😀 🤐

doli1
29. mar 2010

janulka kámoška taky rodila dvojčata normálně a jedna vyšla ven a ta druhá nemeškala a otočila se prdelkou dolů ale zvládli to.říkala že jak už to bylo roztáhlé od té první tak to nebyl problém.stejně obdivuji přirozený porod dvojčat.

michalag
autor
29. mar 2010

Ahojte dievcata 🙂

janulka04
29. mar 2010

doli, jasne..ked to porovnam s niektorymi inymi porodmi, tak moj bol este lazo plazo 😵

antynka1
29. mar 2010

Michalag - jakpak se máš?

michalag
autor
29. mar 2010

anty dakujem za opytanie 🙂
zase som prechladnuta 😒 .... dnes som prvykrat zvazovala ze navstivim mojho dokiho, ale nastastie to preslo 🙂

xxx.klarka
29. mar 2010

Holky, udělalo nějáký z vás taky takovou neplechu ta změna času nebo jen mě?? ☹ Večer nemůžu usnout, včera jsem usínala 2 hodiny, ráno jsem vstala v 8 a byla jsem unavená. Ted to na mě zase nějak padá. ☹

antynka1
29. mar 2010

Michalag - vám se ty nemoci nevyhýbají co? Buď ty nebo Samko....

michalag
autor
29. mar 2010

Samkovi je uz nastastie lepsie, sopliky uz takmer nema iba rano si este vyfuka takze dutiny sa mu asi vycistili ale este kasle no to je nasledok toho ze mu zatekali

ja som dnes chcela ist preto lebo ma bolelo mrchovsky v podbrusku a tvrdlo mi brusko.... mala uz asi zacina nacvicovat, ale nech tam aspon tie 2-3tt vydrzi aby pekne dorastla

michalag
autor
29. mar 2010

ale ja som uz na kraji so silami kedze uz 3tt je Sami doma, tak rozmyslam ze ak dnes nebude kaslat ze ho do skolky dam aj tak sa zajtra maju fotit .... ale mam pocit ze som krkavcia matka ked ho chcem dat do skolky

antynka1
29. mar 2010

Michalag - to bych neřešila - musíš odpočívat 🙂
Klárko - taky jsme zmatená......

michalag
autor
29. mar 2010

klarka, ako sa posunul cas tak chodim spavat okolo 00:00 a rano som ako vypluta 😝

xxx.klarka
29. mar 2010

michal, i já právě včera usla až po půlnoci 😠

blanka.k
29. mar 2010

Zrovna dnes ráno jsme se o posunnu času bavili s M., že nám, co chodíme spát jednou ve 20:00, podruhý ve 3 v noci, to problém nedělá 😀 Ale je fakt, že jco jsem těhu, tak vytuhnu většinou před půlnocí, což dřív nehrozilo, to jsme chodili spát v 1, ve 2 v noci, o víkendech ve 3, někdy i pozděj 😅

aaadus
29. mar 2010

Večer vytuhnu raz dva, ale v noci jsem se 2x vzubila na WC - poprvé jsem usla hned, ale podruhé jsem nemohla zabrat ani za nic. Pořád se mi v hlavě honilo co ještě do porodu chci stihnout až z toho malý dostal škytavku.

pralinka25
29. mar 2010

dik baby za odpovede s tym kocikom 🙂

a gratulujem k dnesnym poradniam. super ze dopadli vsetky dobre 😵

medan29
29. mar 2010

Tak jsme byla na poradně a nevím, jsem z toho docela vystresovaná, ale pořád si říkám kdyby to bylo vážné tak mě snad někam pošle

zdenkapo
29. mar 2010

tak přijel manža z nákupu a dovezl mi kytici červených tulipánů 🙂 je fakt hodnej a teď fakt hodně pomáhá a i ho baví vařit a včera dokonce upekl koláč z listového těsta a pudingu a broskví

janulka04
29. mar 2010

medan, preco?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre