Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
29. mar 2010

tak už mi vymazali fotku z pasu 🙄

m.c.
29. mar 2010

No já už mám maxi břuch, dnešní foto:

janulka04
29. mar 2010

m.c., to je prekrasna fotka 😉 😵
a brusko mas dobre..mne to islo hodne aj do bokov 😝

blanka.k
29. mar 2010

Tady jsou ty mé úlovky z KIK (vše stálo něco přes 400,-)... https://www.modrykonik.cz/fotoblog/blanka-k/alb... 😉
jak je to s těmahle fotkama, co dá člověk přímo do diskuze? To může neomezeně?

zamilovana
29. mar 2010

Ahojte, chcem sa opýtať, objednávali ste niektorá z internetovej lekárne docsimon? Aké máte skúsenosti? Viem, že funguje aj pre česko aj slovensko.

vavenka
29. mar 2010

Zamilovana docsimon je ok.... Ja odtial objednavam pravidelne.....

vavenka
29. mar 2010

Blanka super si nakupila 😉

zamilovana
29. mar 2010

Tak by to malo byť ok, tie lieky by mali byť pravé, nie? Či je certifikovaná.

vavenka
29. mar 2010

Zamilovana ja vacsinou objednavam kozmetiku a doplnky vyzivy a zatial prislo vsetko ok......

lucik...
29. mar 2010

blani krásné věcičky.. Vy mě snad donutíte taky do toho kiku zajet 😀 😀 😀

bramburka
29. mar 2010
xxx.klarka
29. mar 2010

Holky, já jsem takový dobytek 😀 ted jsem seděla u ulice v ruce pytlík se škvarkama co donesl drahý a hrabala jsem se v nich a hledala masový ... přežrala jsem se a je mi fajn 😀 a ještě si jdu udělat kučecí salátek.
A to jsem škvarky nikdy před těhu nestrčila do pusy, bych se po..... a ted..... 😠 😔 😅

lucik...
29. mar 2010

klari to je dobrý, já teď sežrala vaničku (250g) jahod se šlehačkou a na to sem si dala bramborový salát s rohlíkem.. a pořád bych si něco dala.. prase.. a to sem před hodinou neměla na jídlo ani pomyšlení.. To sou věci 😀 😀 😀

xxx.klarka
29. mar 2010

lucik, jsem na to stejně, a teď mi je ze sebe zle ... než jsem se pustila do těch škvarek tak jsem si nakrájela vysočinu na kolečka namazala taveným sýrem a jedla s půlkou rohlíku 😀😀 hrozný "prase" 😀

m.c.
29. mar 2010

to já zas můžu sladký na kila, dneska jsem koupila povidlový buchty a sežrala jsem se sama, mezitím i čokoládu, rohlík s marmeládou... jediný zdravý jídlo dneska byl oběd - kuskus s červenou čočkou a zeleninou🙂

bibi13
29. mar 2010

čaaaute.. no v nemocnici hrôza.. kým sme zaparkovali, tak to trvalo asi pol hodku.. našli sme miesto daleko od nemocnice, tak sme museli ísť pešo.. potom som dalšiu hodinu čakala v čakarni, kým ma lekar zobral.. sestrička sa ospravedlnovala, že na další utorok to bude lepšie, lebo budu len poradne.. ked ma lekar zobral, spýtal sa ma pár vecí, pozrel ma tam dole a mohla som ísť.. nič mi nepovedal, len ked počuval srdiečko, tak to skomentoval, že toto je v poriadku.. na dalšiu poradnu utorok o deviatej.. uf! a ked sme šli späť k autu (do kopca), som myslela, že porodím.. fuj.. funala som a strašne mi tvrdlo bruško..

mala som si ísť dnes po zaclonu do detskej a ta šunda predavačka mi povedala, že až v stredu.. že mi to tak aj povedala do telefonu.. skoro som jej tam dala facku.. ma tu ide prehovarať.. potom ju to mrzelo, som trošku na nu zle pozrela.. asi sa bala, že jej tam porodím..xixixi

lucik...
29. mar 2010

klári no to je fakt hrozný tohle 😀 Pak nemám mít nahoře 17kg 😀 😀 😀 Ale co, hlavně že se máme dobře 😀

bibi to jsou teda zážitky... Snad to bude příští týden lepší

xxx.klarka
29. mar 2010

bibi, by mě trefilo, ještě že nebudu muset chodit do nemocnice, u nás to je taky velkýýýýýýý problém zaparkovat.
lucik, ani nemluv 😀 já má nahoře 12kg. :-/ už jsem za kilem. ☹

kely
29. mar 2010

Pěkná bříška máte holky 😉
Já se ted naprala zase litrem kakaa já snad porodím malé granko 😀 to už je litrů co jsem toho v těhu vypila. A o škvarkách ani nemluvte zrovna na svačinku jsem měla 😝

lucik...
29. mar 2010

ty jo nemluvte o těch škvarkách.. na ně mam normálně chuť 😀 😀 😀
klári no já za "0,5kg" přelezu "jen" 80kg, ale pak to dáme určo všechny krásně dolu 😵 😵 😵

Včera jsem nestihla pojišťovnu štěstí, tak jdu koukat dnes na markízu 😵 😵 😵

kely
29. mar 2010

tak toto je moje pupendo

xxx.klarka
29. mar 2010

a to jsem je nikdy nejedla, ale nejlepší jsou teplý 😀 bohužel, včera jsem je neztihla když je škvařili, ale dneska jsem to dohnala 😀😀

už jsem snědla ten kuřecí salát a končím, je mi blběěěě.

kely
29. mar 2010

ty jo tak teplý jsou fakt super, já si je většinou pomelu a dělám pomazánku a na chleba a asi tunu cibule 😀

kely
29. mar 2010

A jak jste psali v čem perete tak já střídám Batole a Persil sens. a jsem moc spokojená. Lovela mi moc nevyhovovala.

blanka.k
29. mar 2010

Holky, teda já se přejedla domácí pomazánky,c o včera dělal muž, a teda mému přecapenému žaludku to čtení tady moc nepomohlo. Bléééé, teda se mi to v hlavě úplně pomotalo...škvarky, jahody, br.salát....a je mi zle, jen to čtu 😅 🤐
Bibi - to je dobře, že jste ok. 😉

xxx.klarka
29. mar 2010

kely, tak to já je nejím jinak ..... jen vyjím ty masové kousky😀
taky máš krásný bříško 😵 😵

kely
29. mar 2010

Tak já si ted na to kakao dala chleba se škvarkama, teda jako je mi skvěle, doufám, že to vydrží 😕

kely
29. mar 2010

Děkuji

lucik...
29. mar 2010

já chci taky škvarkyyyyyyyy 😀 😀 😀

xxx.klarka
29. mar 2010

kakao teda já ne ne .... mléko mi nikdy nejelo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre