Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
30. mar 2010

doli děkuji 😵 😵 😵 tak to teda asi bude zátka v tvém případě 😔 Ale neboj, ještě něco přes týden určo vydržíš a pak už budete obě v pořádku a můžeš rodit 😵 😵 😵

kely
30. mar 2010

TO je fakt někdo se nechává natočit na video 😀 to já bych se nechtěla vidět, jsem hrozná posera 😅

aaadus
30. mar 2010

A ta hlenová zátka musí odejít? Já teda nevím jestli si budu chtít nechat rupnout vodu až v porodce. Kamarádce to udělali a porod se jí v tom "nejlepším" zastavil a musela tlačit aniž by měla kontrakce a pak museli malého tahat takovým tím zvonem, protože mu klesaly ozvy

lucik...
30. mar 2010

zdeni to bych právě nechtěla.. trapas jak blázen 😀 😀 😀 Ale vim že třeba kamarádka říkala že když měla TP tak byli v kině a ona strašně chtěla aby jí tam praskla voda a aby to bylo jak v americkym filmu 😀 Ale nakonec jí porod vyvolávali 10 dní po termínu 😀

dezyre
30. mar 2010

Ady, myslím, že až tak po tom netoužím se vidět, abych se nechala natočit 😀 😀 😀 Já jen tak ze zajímavosti 😀
Luci, tak určitě jsem si nemyslela, že to je voda, ale třeba takovej hustější výtok.. fakt nevím, nikdy nic takovýho ze mě nevypadlo jako hlen... 😅
To říkám, já snad ani ten svůj porod nepoznám .. možná až na poslední chvíli.. To manžel má pořád strach, že mě bude rodit někde v autě po cestě.. z toho má hrůzu od začátku co jsem těhotná.. chudák malej 😀 😀 😀

doli1
30. mar 2010

dezyre jak byl prcek venku a přišla nové energie a s odstupem pak jednoho dne jsem litovala že to manža celé nenatočil že to byl super zážitek že bych si to doma pouštěla.upřimě to už mi otrnulo ale v tu chvíli bych mu to kameru asi rozšlapala 😀

lucik...
30. mar 2010

aaadus nám na předporodní besedě v porodce říkali že odejít musí, ale že někdo si toho ani nevšimne protože to odejde třeba s močí nebo že o tom prostě nemusíš vůbec vědět

zdenkapo
30. mar 2010

Lucik
😀 to bychom teda mohli,ani bych se už nezlobila....

normálně jsem pozbírala prádlo- snad i to co bylo čisté- svetry,bundy,Tomáškové dnešní bahňáky ze zahrady a peru 3 pračky,ať maj radši vše nachystané.... ze sušáku jsem pozbírala potahy z gauče,křesel a polštářů,co jsem prala včera,tak bude krásně čisto,kdyby náhodou...

aaadus
30. mar 2010

Manžel mi taky říkal, že to natočí. Jsem mu říkala, že jestli se nezbláznil, že ho stejně mezi nohy nepustím. Ale jak ho znám, tak bude tak zvědavý, že se tam stejně podívá jak to vypadá 😀

lucik...
30. mar 2010

dezy to můj manžel má taky hrůzu z toho že mu porodim v autě 😀 😀 😀

lucik...
30. mar 2010

zdeni že by hnízdící syndrom 😀 😀

aaadus tak to můj manžel když se tam půjde podívat tak rázem omdlí to tak tipuju 😀 ale myslím že dobrovolně ho tam nikdo nedostane

aaadus
30. mar 2010

lucik aha. Nu což, buď to poznám nebo ne

dezyre
30. mar 2010

Holky my už se tak chystáme na porod a aby jsme nakonec nepřenášeli... 😒
Popravdě já bych moc chtěla, aby mě praskla voda, protože to vím, že bych jela do porodnice hned, ale kdybych měla jen kontrace tak bych vůbec nevěděla, kdy tam mám jet, abych náhodou nepřijela moc brzo a oni mě neposlali zpět domů a nekoukali na mě jak na nějakýho vola..

lucik...
30. mar 2010

no asi tak 😀

kely
30. mar 2010

Zdeni nemáš hnízdící syndrom?? Že by 😀 😀 😉

aaadus
30. mar 2010

lucik manžel akorát říkal, že teda nemusí vidět placentu - viděl jí v knížce na kurzu a říkal, že to je teda pěkný hnus 😀 Jsem mu říkala, že když budu vypuzovat placentu on bude u malého jak ho ošetřují

lucik...
30. mar 2010

dezy toho se taky bojim... že tam přijedu a oni řeknou že to ještě na porod moc neni.. oni by mě tam teda asi nechali, ale manžela by poslali domu a on by to pak určitě nestihnu

zdenkapo
30. mar 2010

Lucik
hnízdící syndrom jo? tak vidíš,to mě ani nenapadlo... 😀

Adus
tak to bych se nebála,pochybuju,že by manžu k nohám pustili.... tady teda má otec místo jen u hlavy a hotovo...

kely
30. mar 2010

Jo to si taky říkám, furt straší že budu rodit a pak tu ještě na konci května budu strašit 😀 😀

aaadus
30. mar 2010

Já teda chci porod, co začne kontrakcemi.

Jo a ode dneška jsem na MD 😵

dezyre
30. mar 2010

Jo jo Luci, hrůzu z toho, že by mě musel rodit a na sál ho asi taky nedostanu ... prý nemusí vidět všechno. Sice se na malýho hrozně moc těší to jo, ale myslím si, že tam nechce jít částečně kvůli tomu, aby neviděl, že tak trpím .. a částečně z toho, že se bojí, pač neví co se tam bude dít a co od toho očekávat..

kely
30. mar 2010

Lucík ani jsem si nevšimla že jsi to psala taky nás to napadlo stejně 😉

doli1
30. mar 2010

nechtějte aby vám nejdřív praskla voda.dokud nepraskne tak je to pohodička trochu si zadýcháte a je to ale jak praskne voda tak je to hukot začne to pravé ořechové.já si pěkně uživívala do 6cm pěkné pohody potom mě ju praskli a 2h v hukotu nedovedu si představit všech 10cm bez vody.

aaadus
30. mar 2010

lucik určitě si manžela nenechej poslat domů. I kdyby mu dr řekli ať jede, že ho zavolají, neposlouchejte je. To nám radili na kurzu.
zdeni když budu mít u porodu svojí dr, tak ho tam pustí 😉

zdenkapo
30. mar 2010

Kely
😀 tak uvidíme...

Adus
no,tak to nevim,protože placenta mi byla vyňata asi 20 minut po porodu Tomáška a to už byl dávno v inkubátoru a manžovi jí ukázala PA skoro pod nos,jestli si nechce potěškat,ještě že neomdlel,je dobrej...

zdenkapo
30. mar 2010

Adus,aha,tak to budeš mít "protekční" 😉

a tatínky fakt domu neposílejte,manža čekal na parkovišti v autě a jen jsem ho pak prozvonila... sama PA řekla,že to nedokážou odhadnout...

dezyre
30. mar 2010

Holky a vy už si nějak tu hráz masírujete? .. Pomůže to?.. Protože já nic takovýho nepraktikuju 😅

aaadus
30. mar 2010

zdenka tak budu muset říct, ať před manželem placentu neukazuje a hotovo

dezyre
30. mar 2010

😀 😀 😀 Já bych placentu taky nechtěla vidět, a nevím jak by se tvářil drahý, kdyby to před ním vytasili 😀

aaadus
30. mar 2010

dezy já začínám až od zítra masírovat, ještě nemám olejíček

Včera jsem si dala lněné semínko a je to dobré. Zamíchala jsem si to do jogurtu. Ještě nikdy v životě jsem tam pomalu nesnědla jogurt, protože než jsem ty semínka pořádně rozkousala tak to trvalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre