• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
lucik-no tak to nie je také drahé tak to sa ešte dá. bibi- ja to nechávam na mm že kím prídeme domou tak on to zmontuje a dá na miesto ale ináč určite aj preto lebo nemáme až tak veľa miesta,že by sme to mohli teraz poskladať.Lebo by som tam aj hocičo dala tak myslím šaty alebo niečo také tak radšej nie
30. mar 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina -pekné :slight_smile: .A zase neodolám dneskajšie fotky 33+6tt čo sa mi najviac páčia
30. mar 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už ju mám postavenu, dve izby navyše mi to dovoluju..:slight_smile:
ale myslela som už pripraviť..
30. mar 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je 30 tt...ted vypadam jako kdyz jsem spolkla medicimbal :grinning:
30. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak jsme zase doma, natocili nam monitor, vzali krev a moc, zmerili tlak a dobre. Tlak klesl uz jen 137/81 krevni obraz a moc v poradku ted uz jen biochemie, za chvili si mam vola,t kdyby to bylo spatne, tak asi jeste dneska pojedeme ale verim, ze to bude OK.,
Jinak Lukasek ma 2,5kg :slight_smile:
30. mar 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka to je super, že nemusíš ležet v nemocnici :slight_smile:
30. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adélko - to jsou super zprávičky :slight_smile: Tak držím palce, aby biochemie dopadla dobře :slight_smile:
30. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelka moc gratuluju, že to dopadlo dobře :wink:
30. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky holky :slight_smile:
jsem fakt moc rada, verim, ze ta biochemie dopadne dobre a nebudou me tam chtit :slight_smile:
30. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel je tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my máme postýlku taky už postavenou, jen to budu v dubnu chystat, jako povlečení a tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina-dobré :slight_smile: adelka- to je fajn že si doma
30. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to ja mam peknou obryni :grinning: Adelky Lukasek v 37 tt 2500, a my mame uz 2370 ve 34 tt... byla jsem na kontrolnim screeningu a pan doktor se smal kdyz rikal, ze holcicka nam pekne roste... :grinning:
Adelko drz se... :slight_smile:
30. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel, to je fajn...super a drzim palceky na dobre vysedky

ja som si pospala trosku... :sweat_smile: a tie moje kocky su take dobre...Linduska pekne lezala v posteli, ako mala nakazane a Laurinka jej nosila cajik pit, aj jej ze naliala z kanvice a aj psovi dala zrat a pit...a to si pekne zapla telku a pozerala na kablovke potom rozpravky...no niesu deti poklad? A ked som vysla zo spalne, este mi tak pekne, ze : dobre rano mami a spustila na mna co vsetko "stihla"...juj, ja som za ne taka vdacna..to je aka pomoc, normalne som pysna :dizzy_face: :wink:
30. mar 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
<marti, kamoska z "mojho" fora ma uz 3 kiloveho macika a je v 35tt :wink:
30. mar 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina tak my jsme dnes ve 34tt měli 2600g :grinning:
30. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marti, kamoska ma uz 3 kiloveho macika, teda aspon podla vysetreni, lebo bola aj v nemocici na pozorovani a to je v 35tt
30. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já nevím kolik má malá ted ale ve 32tt jsme měli 1900g a to bylo tady asi nejvíc :grinning:

janul ta je zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik my těch 1900g měli ve 30tt :grinning:
30. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to jsem klidna...uz jsem se lekla... :grinning: budu rodit cisarem, tak je to nejak jedno, ale kazdy den se vic a vic bojim...pustila jsem si na netu video s cisarem a nic moc :sweat_smile:
30. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky holky :slight_smile:
aadus ja jsem prave myslela ze budeme mit velke miminko ve 30tt mel 1650g ale ted odpovida tak tomu 35tt co se vahy tyce :slight_smile: ale to nevadi, treba se bude lepe rodit :slight_smile:
30. mar 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jako odmítám dočítat ........

Jináč máma vymalovala kouplenu, záchod a jedu zeď v jedné místnosti. Sundali jsme poličky co tam byli, vyndali hřebíčky ... já umyla kompet záchod, sporák a digestoř ... zítra budu pokračovat s kachličkama v kuchyni a začnu s koupelnou. Pěkně se to rýsuje, mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak vítám novou členku :slight_smile:
30. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelko, oni jsou to stejne jen odhady...muzou se seknout treba o 500g, takze kliiid :grinning:
30. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka mě taky nejdříve dr říkala, že bude větší a dneska říkala, že odpovídá danému tt. Takže jsem klidná.
30. mar 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina to me nenapadlo najít na netu císaře jak se to dělá
30. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám dotaz kupujete i probiotické kapky na koliku?Dnes jsem byla na kurzu a paní říkala že u nás jsou drahé kolem 500,- a v polsku v lékarně za 200,-
30. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan zatím ne, až kdyby byly potřeba. A levněji vychází i na Slovensku, u nás stojí 690,- co nám říkala PA (sama je kupovala)
30. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli, ja jsem zase nekde vycetla, ze jsou dva ruzne zpusoby cisarskeho rezu, no a narazila jsem na video... :sweat_smile:
Nejprve doktor rozrizne vrchni vrstvy a pote prsty jakoby roztahne, nebo roztrhne tu tkan az k blane ve ktere je plodova voda....potom pinzetou propichne, voda zacne rychle vytekat, doktor tam strci obe ruce, a behem nekolika vterin je mimi venku...
na druhy zpusob jsem se uz radeji nedivala :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina to jsi stejný blázen jako já, dívat se během těhu na porod :grinning:
30. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda holky já vám závidím,já váhu tentokrát nevím vůbec.
30. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A já jsem teda manžela měla u porodu hned od rána co začali vyvolávat, řeklli mu at ráno o půl 8 dojde a byl tam se mnou až do konce. Placentu nám taky ukazovali, mě to teda zle dělalo ale manža byl naprosto v poho. On se i během porodu se sestřičkou koukal jestli už jako ta hlavička fakt kouká :sweat_smile: :grinning: ale šňůru stříhat nechtěl.

Adelka to je fakt super zpráva!

Jani to je malá hodnounká, to ses opravdu musela nadmout pýchou, to je nádhera :dizzy_face:
30. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok