• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
už jsem zvlídla tři císaře každý byl trochu jiný asi každý dr to dělá po svém ale u toho jednoho tam byla ukázka toho protrhávání až k plodu.no je to zajímavé.
30. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaados...No ...ja by jsem asi na to normalne nekoukala, a nevyhledavala zamerene video, ale kdyz uz to tam bylo... :grinning: je pravda, ze to druhe video uz jsem nedala :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já bych na to koukat nemohla, říkám sem se dnes řízla a omdlívala jsem :grinning:

Vůbec nechápu jak jsem mohla vůbec někdy chtít být zdravotní sestrou...
30. mar 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kely.. :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kely :grinning: Jsem taky chtěla být zdravotní sestrou, ale jak píšeš, jen se říznu už omdlívám :grinning:
30. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ted tam jedna holka měla kupu plodovky až to stříkalo.to je sranda jak ti dr drží mimi jak králici :sweat_smile:
30. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já chtěla byt taky zdravotní sestrou ale naši mi to nedovolili :unamused: jinak já vydržim hodně.nejoblíbenější tv program je reality tv a tam člověk někdy vidí
30. mar 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli.. :grinning: ..jak budes rodit?? Taky cisarem?
30. mar 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli ty jsi tou sestrou měla být :grinning: Mě to tata tez zakazal,no věděl proč jsem po něm :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zapoměla jsem říct dr, že mám magnesium jen na 8 dní, a k ní jdu za 14. Tak jsem si snížila denní dávku na 1-1-2 , tak uvidím jak mi to bude vyhovovat. :slight_smile:
30. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarko, ja mam ted brat magnesium 4x 2tbl, taky tyden...
30. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já si po mateřské chci dodělat aspon socku abych mohla dělat něco podobného s lidma ted už mě naši neovlivní.
zatim to vypadá na císaře.
už jsem to vypla přišel prcek aby stoho neměl trauma kdyby to viděl.stačí jak elča se v břichu převaluje asi se ji to nelibí
30. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
má mám brát 3x2 tbl, ale to by mi nevyšlo a pro recept se mi tam nechce, tak to musím udělat takto, aby mi to vyšlo ...
30. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli ...a prvni jsi rodila jak?
30. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám taky 3x2tabl. ještě jsem dostala skoro nepoužité balení od švagrovky tak mám zásobu magnézka na hodně dlouho
30. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
místo toho si dám ráno a na oběd jednu rozpustnou tabletu, aby se mi to vyvážilo ...
vyvolaný porod ale přirozený,rychlí,pěkně hlavičkou napřed
a toho cisare se nebojis?
30. mar 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bojim ale je to stejný jak u prvorodičky nevim do čeho jdu u přirozenýho porodu bych už veděla co mě čeká a nemine.
30. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a vy mateten cisarsky planovany? Preco? :confused:
30. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa bojim aj teraz....aj keby bol prirodzeny :pensive:
30. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka malá je KP a ještě jen na pul zadečku ale už je hodně v pánvy dr ju pěkně nahmatal(pěkně řádil že je to brzo)nemám moc plodovky tak s otočenim se moc nepočítá ale aspon by si mohla dosednout.proto zatim vyhlídka císaře
30. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha....a porod Kp nezvazovali? :confused:
moja mala bola naposled tiez KP...a tu ide KP-cko hned cisarskym, na SVk to take stopercentne nieje...aspon co viem...
tak sa modlim, nech sa otoci, ja CS nechceeeem :confounded: :pensive:
30. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mne doktorka hned povedala, ze ak sa mi neotoci pojdem na sekciu, ale ja tiez nechcem, bo mam doost siroku panvu a ani s normalnym porodom by som nemala mat problemy
30. mar 2010 o 20:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
můžeš rodit KP ale já nechci.přeměřovali by ti pánev jestli je dost rozšířená na porod KP a pokud to bude dobrý tak tě nechají odrodit i KP v tom neni problém.švagrová to taky zvládla.
u mě si nejdřív musí dosednout a pak by se mohlo přemýšlet nad porodem KP ale já fakt nechci.
30. mar 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja jsem po IVF, bude mi 40let, mam tehotenskou cukrovku a u male druhy plodovy obal od dvojcete co se v 5-6 tydnu prestalo vyvijet...
30. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...tak to je ina...
moja svgrina, chudatko rodila prveho chlapca KP-ckom...a bola dotrhana kade tade...lebo maly mal vyse 4kila...neviem, co za masiara ju rodil...
ale ja mam uplne ze paniku z rezania.... :frowning2:
30. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, Marti, aj toto chapem, ja som tiez lezala pri malyc v nemocke s pani, co mala cez 40, tiez cakala dvojicky, ale to jedno zomrelo a neviem preco, nemohli ho vybrat a robili jej teda cisarsky az po mesiaci...ale mala bola ok...
ja myslim, ze to zvladneme vsetky, tak ci onak :wink: ...budeme musiet :wink: :dizzy_face:
len niekedy mi tak napadne,ze kiezby to uz bolo za mnou :pensive:
30. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulko, zvladneme to vsechny neboj :slight_smile: . Ja uz ted mam strach asi vic kvuli tomu veku...jinak malinke se uz nemuzu dockat :slight_smile:
Jsem hrozne nedockava, uz aby to bylo za mnou...
30. mar 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, marti :wink: ...
ja milujem ten okamih, ked ti ho prvykrat ukazu...a akokolvek si si ten uzlicek predstavovala, v reale je tisickrat krajsi :dizzy_face:
30. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok