Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

monikapd1
30. mar 2010

ja som uz pisala, ze keby som mala ist dnes tak idem, mna mala tak tlaci, ze dnes som bola do 5tej hore a ked som konecne zaspala tak som uz o 6,15 musela ist na WC ☹

sonita
30. mar 2010

adelka -lucik -môj malí mal 2430g v 32+5tt. 🙂 aaados-ja som tiež chcela pozrieť cisarák no nevedela som ☹ to pozrieť lebo som si myslela že ja som tam. 😝 janulka-ani ja nechcem cisaráááááááááááák 😠 a vtom dúfam že dr.mi dovolí rodiť normálne. 🙂 martina-doli-dúfam že ked budem mať ten cisarák tak všetko bude v poriadku ako s vami tak aj s iními ktoré budú tak rodiť.

doli1
30. mar 2010

myslim že rizika císaře a normálního porodu jsou tak stejné.všude mohou nastat nečekané komplikace.jdu na třetí koš prádla 😖

janulka04
30. mar 2010

doli, to mas pravdu, ale ja mam z rezania paniku 😔

idem kukat trosku telku, davaju mi moj serial, Dr. House...tak dobruuu 😵

lucik...
30. mar 2010

ch jo ☹
Tak sem právě zjistila, že nám pes zničil i úplně nové nosítko Lodger Shelter... Zničila tu přesku, takže se v tom mimčo nedá nosit.. A samozřejmě doma hádka jak blázen kvůli tomu 😔 😔 😔

doli1
30. mar 2010

lucik a nepujde to opravit našit nové?taky bych zuřila.jak to že se k tomu dostal?
janulka u nás je dr haus až zítra taky budu koukat na nové díle.na pc mám nahráte 5 serii tak někdy u toho sedim do noci a koukám.má fakt dobré hlášky.paniku neměj ted už neni východisko nějak ven musí a vim že strach strašně porod ovlivní tkaže musíš byt dobře naladěná nebát se a pujde to raz dva.

sonita
30. mar 2010

lucik-to je strašné 🙄 😢

lucik...
30. mar 2010

doli jo asi to půjde přešít, jen nevím kde se dá ta přeska koupit.. 😕 ?

bramburka
31. mar 2010

holky zvažte nějaká homeopatika k porodu, i vy co třeba máte strach z porodu

arcik
31. mar 2010

brambu doporuč nějaký na rychlej a pohodovej porod 😀 😀 a hned je jedu koupit.. 😉

jinak Dobré ránko holky....zdravíme vás ze zataženého Ústí....

v noci jsem vůbec nemohla spát....fuj už to začíná...

andelka
31. mar 2010

Taky přeju všem krásné dobré ráno 🙂
Mně prcek pravidelně budí kolem 7.30, potvůrka jedna. Ale v noci se mi spí celkem dobře, chodím jen 1x na wc 😅

lucik: to mě mrzí to nosítko - nešla by koupit nová přezka třeba v galanterii?

arcik
31. mar 2010

no andel ty taky ještě djecháš??to zírám...četla jsem že se stěhujete tak hodně zdaru 😉
jinak já jdu třeba 10x za noc na wc a vždy třeba s 2 kapkama a konec 😀

Lucik..to je pech teda..psisko bláznivý....ale přezku určo seženeš v galanterii 😉 mě se například vyválel kocour v čerstvě vypranym vnitřku kočárku....jsem myslela že ho od vzteku zabiju,,,

andelka
31. mar 2010

arcik: No, ono to s tím stěhováním nebude až tak hrrr. Rekonstrukce už sice spěje k závěru, ale ještě nás čeká malování, nákup koberců, lina, světel, baterií, nějakého nábytku apod. a to taky ještě zabere nějaký čas. Tak se modlím, abychom to do konce dubna stihli 😅
10x za noc? To už je příprava na kojení po 2 hodinách ne? 😀

adelka89
31. mar 2010

dobre rano holky 🙂
arcik ja dneska taky nemohla vubec spat, strasne spatne se mi dychalo asi zase ten tlak, musela jsem si sednout a pak jsem usinala v sede, fakt des... ☹ rano jsem se vzbudila s hodne oteklyma prstama na rukou i na nohou, tak to musim rozhybat dneska budu muset zacit konecne neco delat 🙂
ad homeopatika : ja beru arnicu montanu 9ch a caulophyllum thalictroides 9ch.
jinak piju ten malinik,ale lnene seminko uz moc ne ☹ flakam to...

aaadus
31. mar 2010

Dobré ráno,
dneska a zítra mám fofr den. Na 12 jedu ke kadeřnici, odpoledne poslední lekce předporodního kurzu, mezitím navařit a uklidit. Zítra na půl 9 focení a odpoledne joga. Už teď jsem z toho unavená, nějak mě začaly bolet chodidla zespodu. To bude asi těmi 14kg navíc 😅

matpaj
31. mar 2010

Ahojte 🙂
Dllllllllho som tu nebola....mam uz dovolenku a mam viac prace ako ked so chodila do prace...........
Ja spim zatial dobre, curanie este viem ovladat.....idem tak raz za noc a niekedy drzim do rana...... 🙂

babky, vcera som bola v poradni.....potvrdilo sa nam dievcatko.........som v 33.tyzdni a nase babo ma vraj 1600g, pride mi to strasne malo.....kolko vazili vase babatka?mam z toho hrozu, ale vraj na UVZ mozno ratat aj s pol kilovou odchylkou, tak dufam...... 😒

aaadus
31. mar 2010

matpaj my jsme měli ve 30tt 1900g a včera ve 34tt 2600g

adelka89
31. mar 2010

matpaj urcite to neni malo 🙂 nas maly ma ted ve 37tt jen 2,5kg 🙂 a to mel ve30tt 1650g taky me to zarazilo, ze pribral jen necele kilo uz jsem si rikala, jestli to neni kvuli tomu memu tlaku, ale utz neni presny, takze klidek 🙂

adelka89
31. mar 2010

matpaj a jeste musis vzit v potaz to, ze aadus ceka chlapecka a vy budete mit holcicku, ty byvaji vzdycky mensi 🙂

xxx.klarka
31. mar 2010

ahojky

já jsem zapla kuře na smetaně at mám brzo vaříno, kolem 11 přijede máma a jdeme zasejc dělat do bytu 😵 😵 akorát jsem neměla sladkou papriku tak jsem dala madarskou, tak jsem zvědavá jaké to bude 😀

adelka89
31. mar 2010

klarko 🙂 my meli kure na smetane a na paprice minuly tyden s kolinkama miluju to 🙂
vcera jsme jeste dojidali tu rajskou ta byla taky dobrucka, sladounka 🙂 musim se pochvalit 🙂 a dneska uvarim asi nejakou polivku nebo ja fakt nevim, pro sebe udelam asi zase krupici 😀 a vecer neco vymyslim 😀
holky na dubnovkach se vesele rodi 🙂
dneska nad ranem dve holciny jedne praskla voda a druhe zacaly kontrakce. 😉

luciik
31. mar 2010

Ahoj holky, tak včera jsem byla na poradně. Malý je pořád KP a dr. furt mluví o přirozeném porodu, jsem z toho na nervy ☹
Navíc o čípku nic nemluvil, jen, že kontrola za týden vč. monitoru. To už se chodí tak brzy co týden? Věřím, že každý dr. to má jinak a že snad není nejaký problém...

xxx.klarka
31. mar 2010

adelka, já taky s těstovinama miluju, s knedlíkem to nemusím. 🙂 a rajskou mám taky ráda sladkou, dělám ji taky sladoučkou. 🙂
to je super, za chvíli to začně i tady u nás, už se těším 😵

luciik, ani mě moje dr. neříká nic o čípku, kdyby jsem neměla ty problémy tak ani nevím že mám CS3 ...

luciik
31. mar 2010

Klari, já doufám, že se nic neděje, jsem trošku ve stresu, protože malý je KP.
Ale ti dokroři by nás měli sakra o všem informovat 😠

xxx.klarka
31. mar 2010

luciik, měli no. Ale s tím monitorem myslím že to má každý fakt jinak. Já jdu 12 do poradny a pak říkala že se domluvíme na odběry atd. Tak potom možná už taky půjdu na monitor.

matpaj
31. mar 2010

No, aj tak sa mi zda, ze je 1600g strasne malo....a to ja mam nakupene oblecenie vacsinou v 62.....52mam maalinko.....tak asi pojdeme na nakupy... 😀
a babky UVZ uz do porodu od 33tt nie je vsak?

yanika
31. mar 2010

Ahojte, ste toho zase popisali,nemozne docitat! 🙂
Dufam,ze vsetky v poradni dopadli dobre, adelka fajn ze ste to takto ustali🙂
Ja som vcera tiez bola na poradni, nic specialne sa nedialo, akurat mi zmerala panvu a buduci tyzden opat na poradnu, ale to uz pojdem ajdo nemocnice na monitor...
A dnes rano som sa zobudila s bolavymi rukami a chodidlami, asi mi trosku opuchli auau.. takze ranna masaz to istila... esteze bol mm domka.
Kraaasne fotky bruskate baby... 😅

aaadus
31. mar 2010

luciik já jsem měla poradnu taky včera a na další jdu za 3 týdny. Jsem myslela, že teď budu chodit častěji, ale asi to není třeba. A čípek mi měřila UTZ a v průkazce mám napsané 1,5cm, pro špičku prstu

aaadus
31. mar 2010

matpaj a proč by se nemělo od 33tt chodit na utz? Mě bude dr dělat utz pokaždé co půjdu na poradnu

luciik
31. mar 2010

Tak každý dr. to má asi jinak, mě chce možná vidět za týden kvůli té poloze nebo nevím...
A holky do kterého týdne se chodí k dr. než se začne chodit do porodnice?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre