Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
31. mar 2010

já teda žádný tlaky na žebra nemám, to bude asi tím že je dost dole .... ale za to cítím jak se mi chce natlačit vždy na jednu stranu, to je něco. Přesně jak píše lucik... . ☹

50 taky nemám žádnou, ale za to 56 se mi tu nastřádalo nějak hodně bodynek.

doli1
31. mar 2010

já nějaké 50 mám je tam teda napsáno 56 ale je to děsně malinký tak myslim že je to 50 nebo 52
dnes mi ještě neodešel žádný hlen prostě nic tak to byla asi ta zádka 😖
já s šimkem chodila už od 32tt do porodky ale to jsem chodila k jinému dr a ten neměl ten pásy na ozvy
ted jsem malému postavila vrtulník s chevy málem jsem stoho zešílela.vůbec nemám nervy asi jsem je někde nechala
u nás taky prší 😢

zzuzullka
31. mar 2010

babulky, ďakujem za podporu, no dúfam, že ešte aspoň chvílu vydržíme. aj keď teda od včera mám fakt také tlaky zo spodu, ani neviem ako to popísať, niečo ma tam dole fakt bolí, že nemôžem poriadne ani sedieť ani chodiť, len ležať...mám pocit akoby som mala každú chvíľu rodiť 😅

adelka, no naše plány asi nevyjdu, ja ťa ešte s pôrodom možno predbehnem a na štátnice pôjdem buť už ako mamina alebo až v októbri, ale pupkatá v máji ako som si plánovala určite nie

lucik...
31. mar 2010

doli neboj, určitě ještě chvilku vydržíte 😵 😵 😵

matpaj
31. mar 2010

no, mne nastastie tie 50 a 56 pozicia svagrina.......a tak ja dufam, ze este narastieme do toho 40tt.......a kupovat uz nejdem nic, som povytahovala dnes vsetky vecicky a mame toho pozehnane.........
ja uz potrebujem len plachty do postielky a nakup v lekarni pre babo a pre mna......a este deku do kocika.....a este jednu dojpodprdu...........a KOCIK!!!!hm, mame toho dost.....
Inak ja som ten moj vybraty kocik este nikde nevidela nazivo v predajni, neviem kam za nim pojdeme, uz nemame moc casu..... 😒

lucik...
31. mar 2010

zuzul tak hlavně jen lež.. abyste vydrželi co nejdéle 2v1... Budem moc držet palečky

nikkka
31. mar 2010

v noci ked som isla druhy krat na wc tak som tak rozmyslala, ze kludne si to tehotenstvo zopakujem este niekolko krat, ale keby som nemusela v noci vstavat a ist na to wc a keby som si mohla pohodlne lahnut..tieto dve veci mi celkom vadia, ostatne je super...

yanika
31. mar 2010

bibi: 38 uz je slusne cislo 😀
Ja uz nakupovat nic nebudem, zbytocne.. vsak potom sa budem s radostou trepat do mesta kvoli comukolvek, len aby sme mali dovod ist na prechadzku... akurat na obliecky do postielky nemam stastie, tie co som si vybrala sa uz nevyrabaju:(

Z malinika ma zacalo straaasne nafukovat, ale to bolo asi preto, ze som to pila vzdy vecer, vcera som mala take krce v noci v bruchu, ze uz som len cakala ako to bude pokracovat.... dnes ho radsej budem pit cez den...

lucik...
31. mar 2010

yani lepší je to pít asi ráno.. 😉

matpaj
31. mar 2010

co dnes babky varite? 😝

matpaj
31. mar 2010

a ozaj, odkedy sa ma pit ten malinik a kolko?

doli1
31. mar 2010

zuzulka ještě chviličku by to chtělo vydržet.hlavně hodně lež a nějaký ten týden se přidá.
já taky doufám že ty dva až tři týdny vydržim.uvidim co mi řekne dr po velikonocích.
taky mám někdy pocit jak kdyby někdo tukal na čípek chci veeeeeeeeennn 😀
matpaj já taky ještě spousty věcí nemám koupených.kdybych měla jet nečekaně do porodky tak mám tak půlku věcí ale příští týden už fakt vše nachystám aspon do té porodnice

doli1
31. mar 2010

matpaj vařila jsem uzený s br kaší

adelka89
31. mar 2010

zuzul, no taky mam takovy pocit,ze me predbehnes 🙂 ale hlavne se tim nestresuj 34tt je uz krasne cislo, bylo by super, kdybyste jeste tak 2,3tt vydrzeli 🙂 treba nakonec budes rodit v terminu 🙂 uvidime

adelka89
31. mar 2010

matpaj ja dneska delam testovinovy salat, nechce se mi vyvarovat 🙂 pojedu do mesta, ale stve me to pocasi 😠

dupik
31. mar 2010

nazdar holky, jak to je s tím maliníkem? Kčemu je a odkdy se má pít a kolik? No a tašku do porodnice taky nevím, kdy mít nachystanou. Nechci vyšilovat příliš brzo, ale na druhou stranu, je lepší mít klid....

dupik
31. mar 2010

já dělám pangase jako řízek a br.kaši....

adelka89
31. mar 2010

dupik ja jsem balila tasku ted o vikendu

yanika
31. mar 2010

matpaj: malo by sa zacat v 34tt.. a skus rovno aj to lanove semiacko, ja len stale neviem ci sa ma rozhryzt, alebo nie, raz pisu tak, raz naopak..
lucik: urcite ano, lebo tie krce boli fakt nechutne... ach jaj..
matpaj: ja prave rozmyslam a podla obsahu chladnicky mi to vychadza jedine na kuracinku na smotane s cestovinou, vcera ste tu o tom pisali sa mi zda 😉

dupik
31. mar 2010

my stejně obědváme až kolem půl páté, až manža dojede domů...

bibi13
31. mar 2010

nikkka vraj hej.. lebo ked nenahlásiš, že máš aj druhý pilier, tak sa na teba vyseru a budu odvadzať len do normálneho dôchodku.. som zvedava ako dnes pochodím, potom dám vedieť...

inak baby, ja sa vôbec necítim na to, že za dva, tri tt by som mala rodiť.. ani poslíčkov nemám.. no, možno raz či dvakrát, ale inak nič..

matpaj, ja mám kuracie prsia v syrovej omáčke a k tomu ryžu (tu by som mohla teraz stále) a kuraciu polievočku.. mnamka..

doli1
31. mar 2010

taky musim říct že poslední dva dny vůbec nepozoruji poslíčky nebo tvrdnutí břicha.spíše jak malí se přitulí na stěnu břicha tak to je nepřijemné nebo jak tuká na ten čípek to trochu bolí ale takové to pravé tvrdnutí zmizlo.

adelka89
31. mar 2010

yani dneska 🙂 Klarka delala kure na smetane 🙂

lucik...
31. mar 2010

matpaj od 34tt šálek denně (nejlépe po ránu), od 36tt 2 šálky denně a kolem TP si můžeš uvařit konvici a přes den pít.

adel kdy si začala s epinem?

yanika
31. mar 2010

adelka: nemam prehlad, za tie posledny 4 dni ste toho popisali nenormalne vela... ale bliziacim sa terminom je to uplne normalne, je o com pisat hihi 😀 😀 😀
Tak aprilovky uz veselo rodia, zachvilu sa im uz aj my zacneme tlacit do kseftu 😉

adelka89
31. mar 2010

luci v 35tt

lucik...
31. mar 2010

adel heh, to bych měla začít co 😀

adelka89
31. mar 2010

luci myslim ze to staci v tom 36tt mozna i v 37tt kdyz budes poctive cvicit, ale ja jsem mela prave strach ze porodim nekdy v 37tt tak abych to stihla nastrenovat 🙂 zacinala jsem nekdy ke konci toho 35tt a ted jsem na konci 37tt a jsem na 9cm (obvod 28,5cm)

yanika
31. mar 2010

Nam vcera PA vysvetlovala ako sa da robit masaz hradze partnerom a bolo to dost zaujimave, najlepsie na tom bolo, ze sa mi podarilo prvy a posledny krat ukecat mm aby tam isiel so mnou, takze teraz sa ma v takych hodinovych intervaloch pyta, ze kedy zacneme s tou masazou.. 🙂
A ja som dnes brutal leniva, vcera som lietala cely den od rana do siedmej vecer, dnes presne naopak...

lucik...
31. mar 2010

adel a cvičíš každej den? Jak dlouho? No já začnu příští týden až přijdu od doktorky, to budu vědět výsledky toho streptokoka, tak pak začnu 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre