• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
bibi tak v tom případě si za 5 týdnů nic nepřibrala ne? Tak to už třeba nic nenabereš... Já za 3 týdny nabrala 2 kila, tak doufám že se vlezu třeba do 22 nebo tak :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ty nevies ako sa vazi??
Zasadne rano, po wcku, na lacno, nahata a pred tym ako stupnes na vahu, tak este aj vydychnes :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, tak tak se vazim taky :slight_smile:)) a zatim cca 10kg nahore
31. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka- dakujem za radu nabudúce to spravím tak :wink: no ale teraz vážne už idem ahojteeeeee
31. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana39 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vavenka tak tak. presne tak sa vážim aj ja.. rano vstanem, vycikam sa, vykakam sa, vyzlečiem pyžamo a šup na vahu..xixixi

lucik, presne 3 kg za tie týždne..xixi
31. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, 4 kg..
31. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som rada ze to nepraktizujem len ja :grinning:

A naozaj to asi netreba riesit, kolko bude tolko bude, ja sa spolieham na to ze popri babatku a jeho dojceni pojdu kila rychlo dolu... A hlavne - ideme mat letne deticky, rano ich nalozime do kociarov a mozme joggingovat dosytosti :grinning: bude moznost pohybu, podla mna to pojde :wink:
31. mar 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi dyt si říkala že má teď 20 já sem asi blbá :grinning:
31. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, tak tak.. ako som už písala, nebojí sa toho, že kila nepojdu dole, ale že ma lekar zdrbe..xixixixi
31. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, nemôžem písať presnu vahu.. písala som, že nad 20.. :slight_smile:
31. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa hanbím za to, ako som pribrala..xixixixixixix
31. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vaven, ja sa napr. v poradni vazim oblecena, v rifliach, najedena, napita, nevykakana aspon 4 dni.....tak si odpocitavam vzdy 2 kila............ :grinning:
31. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi aha, to já jen neumím číst, to je dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, ja som v prvom tehu pribrala z 55kil na 80........ :sweat_smile: a za tri mesiace po porode som mala 53kil................neries to....
31. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kazda pribereme jinak...ja jsem pred transferem pribrala tou hormonalni lecbou 15 kg za rok...ted k tomu skoro 10...je pravda, ze od te doby, co nejim po kilech nutellu kvuli cukrovce, uz jsem mesic nepribrala vubec nic :grinning: ale zase trpim pri pohledu na cokoladu uaaaa :grinning:
31. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam z 50 kg 66-67 kg a teda nemam to len v bruchu a prsiach, ale ja na bokoch a zadku :frowning2:
ani jedny gate, sukna, rifle, proste nic mi po porode nebude dobre, teraz to natiahnem len po stehna a tam koncim.
asi to istia cierne leginy a dlhsie tricko, kamoska mi vravela, ze ona v tehotenstve nemala chute, ani moc nepribrala, ale ked kojila jedla by piate cez deviate, tak ma moc nepotesila, lebo ja mam apetit riadnu uz teraz :unamused:

veve a ten vankusik budes davat od narodenia, alebo len ked bude mat mimco reflux?
ja fakt teraz neviem co je lepsie, vidim, ze aj tu kazda robite, alebo budete robit inak :confused:
31. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vidite mi fotku? niekam zmizla alebo to len mne? :confused:
31. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misko asi ti ji smazli kvůli pravidlům, mě jí taky smázlli před pár dny...
31. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska budem davat od narodenia.... Pre ostotu, aby sa nieco nestalo, kebyze vyjde slinka alebo trocha mlieka, nech jej nezabehne.....
31. mar 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, nevidime....aj mne zmizla, lebo som tam nemala tvar, ale nozky......to su nove pravidla........
31. mar 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sa podobam na tuto kreslenu kocku, tiez blondinka.....tak ju asi ani nebudem menit....
31. mar 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky ake to mate tie dupajdy?ake najvacsie cislo mate?
31. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam dalsiu dilemu objednat ten vankusik co vave davala link? :slight_smile:
a to dnes riesim ci mam zaobstarat cestovnu postielku, alebo nam ju nebude treba a tiez sa neviem rozhodnut...

matpaj ja sa tiez podobam, aj ked sa mi zda, ze tato kocka je skor do rysava a ja som blond :grinning:

dupajdy ja mam nakupene 56, 62 a asi jedny aj 68 pre istotu
31. mar 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som svokre uz druhy zakusok dnes upiekla a myslim, ze uz mam aj dost na dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 20:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik ty mas uplne ine foto ,ja by som ta nespoznala ....
pozeram ze kolko kocik novych je tu .. ci som dlho len nebola? :grinning:
31. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jsem kaput, a to jsem toho tolik dneska neudělala na bytě. :frowning2: Spíše mi hodně pomohla tchýně, umyla mi všechny topení a trubky a vytřela celý byt z toho nejhoršího... já pak už nemohla nic, tak mě vzali záda. To je bolest, ted jsem si dala teplou sprchu a jdu si lehnout ... :slight_smile: Mylím že do konce příštího týdne by jsme mohli bydlet, už toho není tolik, umýt mi stačí akorát sprchový kout a vymalovat zdi, stropy už všude máme .... pak jen umýt okna, pořádně vytřít a může se stěhovat :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak aby jsem nabrala na zítra sílu tak jsem snědla celou jahodovou čokoládu :grinning:
31. mar 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je výborné, večer a vy tu zase melete o jídle :grinning: Já už vás večer nebudu číst, protože pak se nacpu, druhý den se snažím nežrat, večer si vás zase přečtu a veškerá snaha je ta tam :grinning:

Dneska jsem byla na poslední lekci předporodního kurzu, až mi bylo líto, že končí. Učili jsme se kojící polohy na panenkách. A pak nám ještě PA ukazovala jak se váže šátek. Nevypadalo to zas tak složitě a někdy během dubna by snad měl být i kurz na vázání šátků a docela o tom uvažuju. Sice ta pořizovací cena je dost vysoká, ale na nošení a i pro kontkat matky s dítětem se mi to zdálo super. A taky jsem si nakoupila olejíčky za 500,- :sweat_smile: A to ještě neměla olejíček na podporu laktace.
31. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky v dubnovkach mame dalsi miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
juuuuj uplne me to dojalo
31. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka kolik už tam máte miminek?
31. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi však ty máš taky úplně jinou fotku :grinning:
31. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok