• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
synátor je hladný,idem sa s ním napapať :wink:
1. apr 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anty tak super, hned je clovek kludnejsi, ked ma dobry poci z porodnice, vsak? :wink:
1. apr 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj budete nieco vypekat na velku noc? dajte nejaky tip..
1. apr 2010 o 12:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja práve prezeram nové veci, čo som dostala od segry.. dalšie dve varky na pranie a žehlenie.. :angry:
1. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja isto nevypekam nic, na vikend ideme k svokrovcom, v nedelu poobede sa este zastavime u nasich a v pondelok sa bud zasijeme pod perinu a budeme pozerat filmy, alebo ked bude pekne tak niekam vypadneme na mini vylet.... Velku noc moc nemusim :unamused:
1. apr 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mate tolko veciciek? mne sa to vsetko vojde do jednej max dvoch pracok..asi by som mala este dokupit..
1. apr 2010 o 12:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikka ja som mala jednu pracku po svagrinej - ale ona ma uz velke deti a chlapcov, takze to len tak na noc a na doma su veci a co som pokupila, tak jedna pracka bielych a svetlych veciciek a jedna pracka farebnych, aj spolu s osuskou, a hotovo :wink: takze pohoda.....
1. apr 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anty
blahopřeju k výsledkům

Nika
tak mám toho moc,ale hodně i neutrálních a klučičích po TOmáškovi a holčičích zase tak moc ne.... uvidíš... na druhé mimi toho budeš mít taky spousty :wink:
1. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikkka, my sme kupovali komodu (4 šuflikovu) a potom sme museli dokupovať ešte jednu (3 šufliky).. no ale teraz, čo mi zase dala segra, tak neviem kam to nacpem.. ale ono to su rôzne velkosti..
1. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejda holky, tak já měla snad 10 těch praček :grinning: :grinning: :grinning: Je pravda, že jsem úplně ujetá, že třídím prádlo na všechny barvičky a potom osušky i povlečení peru zvlášť a vyvářela jsem plínky, ty byly snad jen na tři pračky :sweat_smile: plus asi šestero povlečení plus deky - další dvě pračky, dvě sady do kočárku - další dvě pračky no a potom oblečení - všechny barvičky zvlášť a dnes ještě peru rifličky, ty jsme nakoupily sedmery (no po cca 90,- Kč neberte to :grinning: ), takže praček se asi nedopočítám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. apr 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antyn gratuluji k poradně na 1* A je dobře, že se ti v nemocnici líbilo, to je myslím důležité
nikka já jsem prala asi 8 praček, ale nebylo to jenom oblečení, ale i povlečení, plínky, deky atd.
1. apr 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo bibi tak s tím mám taky problém :grinning: koupili jsme tříšuplíkovou komodu a už teď je natřískaná věcičkama, a to má hluboký šuflata a i šufle pod postýlkou mám plné :pensive: :pensive: :sweat_smile:
1. apr 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som napapaná,možem priberať :slight_smile: ja už neperem a nežehlím nič,zakázala som si už nakupovať,lebo to nemám kam dať a aj tak to asi ani nestihne vynosiť,tolko som sa vyžívala v obchodoch :grinning: len ked som to mala všetko požehliť,radosť ma hned prešla,skoro som prišla o kríže :wink:
1. apr 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam iba dve velkosti pokupene a zvysok radsej dokupim neskor a hlavne ked sa narodi budem vediet na ake pohlavie mam kupovat, takze sa toho este nazbiera...a svokra prekvapujuco este nekupila nic, takze pocitam ze jedneho dna pride s nakladnym autom plnym veciciek :wink:
1. apr 2010 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě všichni říkají, jak toho mám nakoupeno (dle těch fotek, co tu mám), ale ono se to nezdá, ale oblečení mi zabírá jen 1,5 šuplíku v komodě... :wink:
1. apr 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky díky :slight_smile:
Já mám vtšinu oblečení ještě u našich - máma byla bez práce, tak měla čas. Doma mě čeká jen pár kousků na vyprání - ale i tak se mi do toho nechce. Jsem nějaká lenivá :slight_smile:
1. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dezy, ked sme kupili tu prvu komodu, tak som nemohla zatvoriť šufliky.. preto sme boli nutení kupiť ešte jednu.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana39 s tými krížami som to mala podobne.. som nadavala na všetky strany.. xi
1. apr 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsi miminko v dubnovkach :slight_smile:
1. apr 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi ja som žehlenie nemusela ani pred tehu,nie to ešte teraz :grinning: tak ale pokochala som sa pohladom na tie mini vecičky,ale žehliť takú kopu už nemusím.
1. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adel
a nevíš v jakých týdnech ty holky rodily?
1. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babenky :slight_smile:

zase po dlhsej dobe aj ked uz nie po takej ako predtym ale vy pisete ako dracice takze to zase neprecitam :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo Michalag, musíš chodit častěji :slight_smile:
1. apr 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj niekto to už má za sebou,ticho závidím a gratulujem. ja mám pocit,že som tehotná už moooooc dlho,ale asi nie som sama,že?
1. apr 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni vetsinou 39 40tt
1. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A všimly jste si, že už je téma Prosinec 2010?
1. apr 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosinec? To to letí...
1. apr 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, uplne sme na tom rovnako.. tiež som žehlenie nemusela.. v prvá várka mi až tak nevadila ale tie dalšie.. no hruuuuza...
kokoooos, v aprílovkách je to už tak daleko?? no super..
1. apr 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt uz je taka tema? ty kokso...no ale nechcela by som byt teraz na zaciatku tehotenstva...
1. apr 2010 o 13:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibi, aprilovky sa rozsupli :slight_smile: :dizzy_face:

normalne by som uz brala aj ja, ale este mame aspon do ukonceneho 38tt cas a po dnesnej poradni to tak ani nevyzera ze by sa malickej nejako chcelo
1. apr 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok