Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zuzana39
1. apr 2010

idem sa trochu natiahnuť,lebo ked ma mm načapá,že neležím,bude mudrovať 🤐 včera mu doktor vravel,že mi má dohovoriť ☹ o chvílu dorazí domov z práce,tak ahojte.

dezyre
1. apr 2010

Blani, to je pravda, v albíčku toho máš hafo ... já focení věciček vzdala, protože jsem neměla tu trpělivost čekat, než se mi ty fotky načtou na koníka, vždycky to strašně dlouho trvalo 😀 😀 😀

blanka.k
1. apr 2010

dez - ale jak se to n askládá na sebe, tak je to malá kupička 😅 Ale tak na začátek stačí bohatě... stejně když někde uvidím něco pěkný, tak neodolám 🤐

aaadus
1. apr 2010

Já jsem teď viděla v Marks and Spencer krásný overal - takový kraťasový na léto a k tomu tričeno. Ale měla jsem málo peněz u sebe naštěstí 😀

yanika
1. apr 2010

Mne doniesla kamka z Cypru take frajerske setiky - nohavicky s tricenkami - namornicke vzory, uz len aby bolo tak teplo a vyfesakujem drobceka do kocika, to bude paraaaaaaaada.
A veciciek mam hadam akurat, jedna plna policia mini-handriciek a okrem toho deky, prikryvky, podlozky atdddddddddd....
Ja som tiez obmedzena priestorom a drahy je rad, ze nenakupujem ako zmyslovzbavena.

yanika
1. apr 2010

A vitaj michalaq, po dlhej dobe.. maly uz je zdravy???
Sledujem aj ja aprilovky, tak uz sa rozbehli naplno, hadam aj my uz takto o mesiac budeme pisat o nasich malinkych🙂

nikkka
1. apr 2010

vy vsetky uz budete pisat o malinkych a my co mame termin na konci maja sa budeme este gulat.. ☹ 🙂

antynka1
1. apr 2010

Nikka - přesně moje slova 🙂

zdenkapo
1. apr 2010

holky nikdy nevíte,třeba nás dubnovky ještě předběhnete 😉
ale po pravdě teda,už aby to bylo šŤastně za mnou 🙂

nikkka
1. apr 2010

ale ja uz by som chcela tak v polovicke maja porodit...o take dva tyzdne skor by sa ten drobec mohol vypytat na svet..

michalag
autor
1. apr 2010

nikkka ja si toto iste hovorim pri aprilovkach uz maju 14 deticiek a to je dnes len 1.4 a ja mam TP az na konci aprila., takze kludne koncom aprila uz mozu byt aj prve majovciatka 😉 🙂

yanika
1. apr 2010

nikka, anty: to sa asi modlime vsetky, aby ten 38tt bol skutocny termin porodu hihi...
Stat sa moze vsetko;) a baby ktore v aprilovkach mali byt medzi prvymi tak cakaju na normalny termin a predbehli ich zienky co mali rodit neskor....

bibi13
1. apr 2010

michalag a kde sa inak tulaš, ha?
nas dobre zanedbavaš..

michalag
autor
1. apr 2010

bibi, hambim sa 😔 😔 😔 , ked som nebola s malym po doktoroch tak ja a ked bol maly doma tak ani velmi cas nebol lebo si vyzadol hadam vsetok co mohol .... uz asi citi ze tolko pozornosti po prichode sestricky nebude

ja sa napravim, slubujeeeeeeeem 🙂

lucik...
1. apr 2010

Ahoj holky 🙂
Tak jsem si byla u dr. pro ten roztok.. No řeknu vám.. byla nepříjemná jak... 😠 Sem strašně ráda že už tam jdu v úterý na poslední poradnu... Po porodu bych si chtěla najít jiného doktora.. 🙄

Teď dělám těstovinový salátek a pak musim uklízet.. 😅

A byla tu mm teta a sestřenka a nevěřili mi že mám nahoře 18kg 😀 Jen babička říkala že jo, že sem se zpravila 😠 😀

A teď v rádiu říkali že v ČR klesla porodnost.. Heh, nevěřim 😀 😀 😀

aaadus
1. apr 2010

lucik jako nepříjemná kvůli tomu, že sis tam byla pro ten roztok? Ti měla poradit kde si ho máš koupit. A si dovedu živě představit, jak testuješ každou mokrou slipovku 😀

monikapd1
1. apr 2010

ahojte babule, dnes som uz uplne vystavena, ty svokrovci ma snad znicia, uz som upratala kupelnu, chodbu co sa malovalo (aj to zbytocne bo to namalovali este raz a sa to zas zakviacalo), urobila cestovinovy salat, upratala svoju izbu, po kolenych drhla dlazky a este mam ist plnit kosicky a popratat veci na chodbu na miesto kde boli, uz som faaakt mrrtva 😝

lucik...
1. apr 2010

aaadus netestuju neboj 😀 Jen mam klid že to mam doma 😉
No ona jestli mam teda pořád pocit výtoku tak jí říkam že jo, že jinak bych tam asi nebyla a ona mi to teda podávala tak jí říkam že sem si to chtěla koupit sama ale že to nemůžu sehnat a ona že to je taky na předpis že mi to nikdo jen tak nedá.. (přitom holky v brně to normá koupili, tak mi přijde divný že v praze je to na předpis) a já řikala že nevim, že na mě ve všech lékárnách koukali jak na blázna a vůbec nevěděli co to je a ona že věděli.. No děs prostě.. Jako ona je fajn, ale jakmile máš problém nebo se o něco víc zajímáš tak je prostě nepříjemná...

lucik...
1. apr 2010

moni nepřeháněj, abys z toho neporodila 😀 Já taky dělám těstovinový salát a jdu se vrhnout na úklid

bibi13
1. apr 2010

michalag, máš odpustene..🙂))))

lucik, ser na tu.. lekarka (alebo sestrička?) za všetky drobné...

monika a to ta svokrovci nechaju tak makať?? ☹ 😠

aaadus
1. apr 2010

lucik to je špatné, když je dr protivný jakmile máš problém. A ona na tebe koukala, jestli to těhu výtok nebo jestli to nemůže být mykoza?

aaadus
1. apr 2010

monika opatrně s tím uklízením

aaadus
1. apr 2010

Dneska jsem strašně "šikovná" - nejdříve jsem si vylila polévku z talíře, vyplachuju sklenku od kečepu - taky se mi to vylilo kam jsem nechtěla do třetice všeho dobrého jsem vylila smetanu. Aspoň mě to donutí vytřít 😀

antynka1
1. apr 2010

Adus - už raději neber do ruky nic tekutého - maximálně v PET láhvi 😀 😀 😀

lucik...
1. apr 2010

aaadus byla jsem tam v pondělí v poradně tak mě prohlížela a neřikala nic o mykoze

bibi seru na ní (dr., sestřička byla kupodivu příjemná) neboj, už se těšim na úterý, to doufám že mě tam uvidí naposledy 😀

aaadus
1. apr 2010

antyn ještě se pokusím vytřít, snad nás nevytopím 😀

monikapd1
1. apr 2010

no tak vidite nechaju, ale co narobim, som povedala, ze som unavena a ze si idem oddychnut, ako som si sadla tak faaakt uz nevladzem, az teraz to na mna doslo a to tu mame este neter 4 rocnu tak si viete predstavit

antynka1
1. apr 2010

Adus - to jsi odvážná 😀
Ještě mě tak napadlo, které potraviny se můžou v těhu a nemůžou se při kojení? Abych si jich ještě pořádně užila 😀

antynka1
1. apr 2010

Moni už odpočívej a nic nedělej 😉

michalag
autor
1. apr 2010

anty, ja by som pocas kojenia velmi nejedla citrusy, orechy a vsetko co nafukuje .... postupne mozes skusat a uvidis ci to robi malickej dobre alebo nie

ja som tiez hotova, dnes som bola rano v poradni, vycistila si pracku, dala prat malinkej prvu varku veciciek ale uz nevladzem a navyse ako som sa od dokiho vratila tak ma pobolieva v podbrusku a krize 😒

bibi, dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre