Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bramburka
1. apr 2010

Kristy my jsme meli řev u kojení před kojením po kojením...

to zahustovadlo se jmenuje Nutriton, to blila taky, blinkala pak i mrkev a první příkrmy, de facto blinkala do roku vsechno 🙂 do dnes s tim nema problem 😀 fakt děs 😀

bibi13
1. apr 2010

Helka aha.. no fasa.. ale čo ked napr. nebudem krvacať a len sa rano zobudím a bude mokrá postel??

helka1
1. apr 2010

bibi das si obycajnu vlozku ( nie always) a pojdes na gyndu, z vlozky sa da zistit ci odteka plodova voda alebo nie 😉

michalag
autor
1. apr 2010

helka, uz to mate za sebou a teraz si uz mozete vychutnavat Samka 🙂

nara, tak snad to nebude nic vazne a rychlo ho lekari z toho dostanu ...

ideme von, dufam ze krize to vydrzia 😅 ..... tak sa zatial majte 🙂

lucik...
1. apr 2010

brambu no já doufám že to mít nebude.. ☹ Nebo jen v nějaké lehčí formě než manžel teda..

brisilda
1. apr 2010

helka srdecne blahozelam k malemu Samkovi 😉 je to krasne babo a podla fotiek aj velke 😉 Prajem vela zdravia a uzivajte si krasne chvile 🙂 moj maly je eset v brusku a dufam ze minimalne do 37 tt tam este ostane napriek opakovanym pobytom v nemocnici u nas je vaha uz 3000g 😉 samozrejme podla sona

antynka1
1. apr 2010

Naro - tak to budu držet pěsti, ať to dobře dopadne
Já mít mokrou postel, tak raději jedu, ať se na mě podívají a ještě navíc, kdyby tam byla krev....

adelka89
1. apr 2010

helka gratuluju ke krasnemu miminku, jste sikulky 🙂
nas prdola ve 30tt vypadal, ze tu bude jedno z nejvetsich miminek a nejak se to otocilo, nakonec budeme jedni z nejmensich 😅

lucik...
1. apr 2010

adel a kolik měl?

brisilda
1. apr 2010

kocky ved my sme uz ako casovane bomby 😀

lucik...
1. apr 2010

brisi no to jsme, ale jen ať všichni prckové hezky počkají min. do 37tt aby bylo považovány za donošené a nejlépe do termínu samozřejmě

brisilda
1. apr 2010

veru ja v to dufam ze este minimalne 2tt maly bude pocuvat a ostane v brusku inak neviete niketora kolko babatko asi tak teraz v brusku pribera denne ???

zdenkapo
1. apr 2010

brisilda
tak Anička měla minulé úterý 2717g a toto úterý 2900g,takže ta 7 dní necelých 200g,ale píšou,že až 250g může mimi za týden nabrat,je to už jen vesměs tuk,tak každé nabírá jinak

lucik...
1. apr 2010

brisi no já taky doufám že alespoň ty dva týdny ještě vydržíme, ale věřím že jo 😵 😵 😵

nara
1. apr 2010

Tak jsem to nevydržela a volala mámě, zeptat se na stav toho malýho. Tak ho prý včera 4 hodiny operovali a je teď napojený na přístrojích a nikoho z rodiny tam ještě nepustili. Ale prý je to nadějné. Tak doufám, že to všichni zvládnou.

mishah
1. apr 2010

Ahoj, přeji pěkný den všem 🙂

helka: veliká gratulace k Samkovi -je nááádherný 😵 😵 😵 , ať vám krásně roste a prospívá 🙂 Už se moc těšíme na další "májová"miminka 🙂 🙂

nara: držíme moc moc palečky, ať je mrňousek v pořádku..věřím, že takovou vadu dokážou dr opravit a mimísek bude určitě v pohodě 😉

aaadus
1. apr 2010

nara budu držet palce, ať je malý v pořádku. Určitě je to bojovník a zvládne to 🙂

Mě by stačilo porodit tak kolem 22.4., dřív ne - 20.4. jdu na poradnu a budu se s dr domlouvat co a jak kolem porodu a 21.4. jdu ke kadeřnice, protože kdo ví kdy se tam potom dostanu že. A pak už se malý klidně může narodit

lucik...
1. apr 2010

aaadus tak mě je fuk kdy se narodí, ale ráda bych kdyby nejdřív v 37tt a nejlépe nejdřív 1.5. protože v dubnu je u nás v rodině z manželovi strany narozenej snad úplně každej 😀 😀 😀

nikkka
1. apr 2010

na dnes to uz balim, ak sa sem nedostanem cez vikend, tak vam zelam vsetkym prijemnu velku noc!!! 🙂

bramburka
1. apr 2010

Nara, to je strasny, chuděrci

zzuzullka
1. apr 2010

Ahojte, vôbec vás nestíham dočítať? tak ako sa všetky máte?

ja stále rovnako, len teda nechápem čo ma môže tam dole tak bolieť, že nemôžem poriadne ani sedieť ani chodiť, vy nemáte žiadna také bolesti? 😅

antynka1
1. apr 2010

Zuzi a nemáš mimi natlačené hodně dole?

zzuzullka
1. apr 2010

anty, doki povedal, že je dosť dole. myslíš že je to tým? mňa to bolí akoby tam niekde kde je lonová kosť alebo dokonca ešte nižšie možno a len na ľavej strane...som z toho debil 😅

nice202
1. apr 2010

zzuzullka: sorry, ze sa zapajam do temy. ja mam presne take iste bolesti. dokonca teraz ked som spala poobede ma ta bolest dole v lonovej casti a ako pises este nizsie ako su slabiny az zobudila, som musela zmenit polohu. stalo sa mi to aj v obchode, ale myslim, ze to sa roztahuju kosti.aj v obchode sa mi to stalo som si musela sadnut.

zzuzullka
1. apr 2010

nice, preste ako píšeš to pociťujem. sa mi s tým veľmi ťažko chodí, a pohybujem sa akoby som mala 150 kg a asi aj slimák by ma teraz predbehol 😀 a vy ste inak OK? lebo mne hrozí predčasný pôrod, tak neviem či to nie je spôsobené aj tým

nice202
1. apr 2010

este som to aj 2x napisala ze obchod. hrozne, vidno, ze som teraz vstala. mne nehrozi predcasny porod. prvy krat sa mi taka bolest stala asi pred dvoma tyzdnami ked som behala po meste a nieco riesila. som myslela, ze ani domov nedojdem. nejak som ale dosla. ked som si lahla prestalo to. potom asi po tyzdni zas v obchode :D a teraz sa mi to stava bezne. aj v noci aj teraz poobede. momentalne ma to nastastie neboli. a este ma strasne tlaci dietatko dole na mocovy mechur. urobim tri kroky a sa mi zda, ze mi treba na zachod :D 😝

pralinka25
1. apr 2010

zuzul ja mam to iste. teda zatial som to mala iba pri dlhsej chodzi. no dnes som presla len kusok a bola na nohach tak pol hodku a strasne ma to bolelo a boli doteraz. vobec sa nemozem pohybovat 😒
tiez mam maleho nizsie a mam skrateny krcok

heli gratulujem k syncekovi a nech je zdravucky a spokojnucky 😵

zdenkapo
1. apr 2010

holky to je normálka- v tom týdnu co jste vy a okolo mě taky bolely stydké kosti i spona.... někdy bolí i teď a k tomu už i třísla někdy jak Anička klesá...

brisilda
1. apr 2010

nara dufam ze maly bude cim skor fit a cela operacia dopadla dobre velmi drim palceky 😉
kocky ja okrem tlaku nemam ziadne tazkosti jedine ma obcas bolia klby ☹ ale to len vtedy ked spim na tvrdej posteli inak je to ok 😉 zatial no to co opisujete je normalne babo sa uz uklada do porodnych ciest cize je nizsie 😉 mne porodna asistentka odporucala lezat na pravej strane tak casto ako sa len da vraj by sme mali sediet minimalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre