Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vavenka
1. apr 2010

Ahojte, ja tiez mavam taketo bolesti sem tam, asi to bude fakt normalne... A myslim ze mala uz tiez pomaly zostupuje, lebo uz ma asi 4 dni nepalila zaha - co je vyborne, ale zas mam ovela silnejsie tlaky na mocovy mechur 😅 takze z kaluze do blata 😀

bibi13
1. apr 2010

baby ja zase žeriem.. ospravedlnujem sa, že idem zase o jedle, ale viete čo si davam??? zmrzlinu (čerešnovo vanilkovu a nugetovu) na to šlahačku, granko a čokoladove trubičky.. no mnamka..

arcik
1. apr 2010

no ty kokooos bibi ty máš ale chutě...sladký fuj teda.....že se nestydíš ženská jedna 😀 😀 😀 😀

aaadus
1. apr 2010

bibi já jsem před chvíli zase do sebe nacpala banánové mlíko a sladký rohlík s nutelou 😀 Naštěstí nám za chvíli nepůjde internet, tak mi nebudete dělat chutě

bibi13
1. apr 2010

arcik, ale akéééé je to dobre... a rozmyšlam, že si idem dať špenááát...🙂
alebo acidko jahodové?? hm.. 😠 😖

arcik
1. apr 2010

bibi ty mi dáváš teda....poslední dobou jsem chu´tově otupenáá..kor když manža zežere k obědu bramboráky a smrdí mi tu pocelym bytě a představa že mi lehne do postele a bude smrdět do rána je na blití.....fuj budu grcat jako šakal...
ale jako si jinak nenech zkazit chuť... 😉

aadus co bude s netem??

bibi13
1. apr 2010

nieee arcik, nenecham si pokaziť bo som dostala teraz pred koncom druhý dych na žradlo..🙂).. pred 3 tt som mala pocity ako ty.. 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana0409
1. apr 2010

ahojte chcem sa pridat k vam...aj ja mam take silne bolesti ...vsetky kosti ma strasne bolia lezala som tyzden v nemocnici a vraveli ze je to tym ze babo je tak nizko....hlavicka sa nedala ani zmerat na sone tak je nizko....aj väcsia cast plodu je nad vchodom...tak mi to vysvetlil.....este ktomu som aj otvorena na 1,5 cm takze len lezat,....ved ani nic ine nerobim lebo nevladze.....ale male ma 2300 gramov takze celkom fajn.....

arcik
1. apr 2010

zuzana ahooj
tak to je dobrá váha prcka ne??a vydrž za chvilku se vyklua na svět....mám pocit že už tu bedem všechny jen bolavý....

zuzana0409
1. apr 2010

no je dobra ale vraveli ze aby som este aspon do toho 36 tyzdna vydrzala....vravel ze do dvoch tyzdnov by to aj tak malo prist....l
ebo uz sa tlaci von tak uvidime...

aaadus
1. apr 2010

arcik u vás nic, ale firma u které jsme připojení bude dělat nějakou generálku či co

arcik
1. apr 2010

zuzka tak to máš za pár tak vydrž prťka vydrž 😉

aadus tak to jo... 🙂 to přežiješ... 😉

arcik
1. apr 2010

taky jste holky tak protivný až na zabití??já úplně strašně moc...všechno mi vadí a jsem strašně vznětlivá....fuj

nice202
1. apr 2010

arcik, ja som tiez presne taka ista, neprijemna vsetko ma hrozne rychlo rozculi.

arcik
1. apr 2010

nice já po pár vteřínách vylítnu jak papírovej čert...no děs to je asi to nejhorší z celýho těhu.,... ☹

bibi13
1. apr 2010

tak špenat vyhral.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

arcik
1. apr 2010

no bibi doboru chuť 😀 😀 😀 😀 😝

bibi13
1. apr 2010

ja som teraz uplne v pohode.. žiadny vybuch..🙂

arcik, dakujeeeeeeeeeeeeem.. xi

aaadus
1. apr 2010

arcik mě těhotenství hodně zklidnilo. Normálně jsem strašný nervák, všechno mě hned vytočilo a hned jsem ječela. Teď klídek, pohodička, nic mě nevytočí.

arcik
1. apr 2010

aadus já to mám naopak...teď jsem jak sopka...

aaadus
1. apr 2010

arcik já jen doufám, že mi to vydrží i po porodu. Jinak chudák dítě 😅

nice202
1. apr 2010

arcik, ja som na tom uplne rovnako. vybuchnem hocikedy. vsetko ma priserne vytoci. nebola som taka. a ked vybuchnem vzapeti o sekundu ma mrzi, ze som tak reagovala. a casto si to odnasa priatel. este dobre, ze on je mierna povaha. keby mi to robil on no neviem neviem . hrozne

doli1
1. apr 2010

ahojky dřív jsem se dneska nedostala
já musim říct že ted jsem časovaná sopka,hned mě vše vytočí.ráno už vim že dnes nikdo na mě nemá mluvit.
jo a dneska jsem si cvičně v rychlosti balila tašku 😅 ale stále jsem doma a v pohodě

lucik...
1. apr 2010

doli proč cvičně v rychlosti 😀 Sis měla zabalit a nechat sbaleno ne 😵 Mě manža každej den nadává že ještě nemám sbaleno 😀

vavenka
1. apr 2010

Ja som sa pobalila tusim v pondelok 🙂 ale ako sa poznam, este zo 3x to pojde vsetko von a spat, pre istotu ci mam vsetko 😀 a isto ma este nieco "nepostradatelne" napadne, bez coho zarucene nevydrzim 😀 - nieco na sposob laku na vlasy alebo tak 😀

doli1
1. apr 2010

já celí den seděla u pc a dělala práci trochu jsem měla zkluz a už ju po mě chtěli.no a malé se to asi nelíbilo a večer jsem začala poslíčkovat.v teplé vodě se to strašně skracovalo a manža chtěl jít nutně na zelené pivko do hospy.tak než jsme šli tak jsem naházala do kabele nejnutnější věci manža hledal dokumenty oddací list atd kdyby náhodou jsme pak jeli.naštěstí vše se uklidnilo tak mám cvičně zbaleno ale holky rychle balit do porodky že fakt něco tak půlka věcí je asi doma.musim to pobalit protože tak to nejde

lucik...
1. apr 2010

doli aha, já myslela že to bylo schválně, ne kvůli poslům 😀 😀 😀 😀

l.e.o.n.t.y.n.k.a
2. apr 2010

Zdravím všechny, koukám že jsem asi jediná, co jsem chodí v noci 🙂

Zuzko já jsem na tom podobně malý má 2500 gramů a já se postupně otvírám od 30. týdne, před deseti dny jsem byla na 1cm (obepnutý prst - pevný). Pan doktor řikal, že to asi nebude dlouho trvat. Včera jsem byla na monitoru, malý zrovna spinkal, takže ho museli budit, na to mi přišly kontrakce. Trošku to všechny překvapilo, že se je zrovna podařilo natočit, ale asi za hodinu to přešlo, takže opět planý poplach. Já teda doufám, že to vydržíme ještě alespoň týden.

Jinak bolesti ve spodní části pánve mám taky už od 29. týdne, ale u mě je to ještě ovlivněno artrozou spony, někdy mi pomůže lehnout si a podložit si polštářem pánev. Nedělám si iluze, že by to přešlo, ba naopak jak bude malý sestupovat tak to bude asi výraznější.

pepibubu
2. apr 2010

ahoj holky, tak včera jsem se musela smát. Dostala jsem šťouchanec nalevo i napravo zároveň, prostě evidentně si labužnicky protahoval ručičky, úplně jsem viděla ten blaženej výraz - znáte to, když se rozkošnicky protáááááhneteeeee..... 😉

bramburka
2. apr 2010

Pepi, znám, taky teda do mě buší ted, uz asi nemá moc místa, mrška, včera jsem kvuli němu nevečeřela!!! ale prospělo mi to, cítím se ne tak těžká, třeba jestě ted ke konci neco zhubnu. No mam uz 20 kg nahore, tak by to mohlo koncit, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre