Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pepibubu
2. apr 2010

jé tak to já se relativně držím,nahoře mám asi 9 kg ale při mojí výchozí váze to úplně stačí...

bramburka
2. apr 2010

holky nebojte, uz jsme ve stavu kd yporod je OK, synovec se narodil 35+0 a je velmi inteligentní, šikovnej, OK, jen byl asi tyden v inkubatoru, mel 2500 g. Má trochu logopedickou vadu, ale to je buhví čím, to už se dnes neví, že.

xxx.klarka
2. apr 2010

Ahojky, tak to nedočítám.

Nšjáká zásadní novinka?? 🙂

My máme už vymalovanou kuchyň i umyté okno 🙂 a půlku ložnice, tak do neděle bude asi vymalován o všude. V úterý pojedu vybrat linku a začně se stěhovat 😵 😵

Jinak jsem už hotová, spaní horší a horší. V noci se furt kroutím, nevím jak ležet, břicho mě tlačí, jsem celá zlámaná, hrůza 😠

bramburka
2. apr 2010

holky to je neskutečný, já už ty zprávy nemuzu číst, http://www.novinky.cz/krimi/196541-ridic-se-pom... fakt jsem etd uplně konsetrnovaná Včera holka co prodala svou 7mi letou mladsi segru, dnes toto. Děs běs.

bramburka
2. apr 2010

klárko, no jste dobrý, držím pesti at to stihnete, bud opatrná, mimi nepotrebuje uplne uklizeno, vsak to pomalinku stihnes iaz se narodí!

bramburka
2. apr 2010

Pepi, jestli ti prijde, ze vychozí vaha moje 75 kg byla mala...k tomu 20 kg...jako jestli budu mít cent, tak mam depku

doli1
2. apr 2010

ahojky dnes a zítra mám naprostý odpočinek a nikdo mě s postele nedostane.kamarádky mě furt stresují že mám volat dr kvůli té zádce at se na mě koukne nebo aspon udělá ultrazvuk že bych si možná poležela nebo nečem by to zastavil ale podle mě je to zbytečný pokud má porod přijít tak přijde a nikdo to už neovlivní.vůbec nevim
jestli to byla zádka 100% nevim a po velikonocich jdu hned na kontrolu tak nevim jestli ho tim mám zatěžovat 😒

bramburka
2. apr 2010

jeslti Doli uz nemas zadne problemy, netece voda, nekrvacis, nemas kontrakce, tak bud doma. Nic by s tebou nedelali. Citis normos pohyby?

vavenka
2. apr 2010

Ahojte 🙂

Klarka super, my sme malovali asi 3 tyzdne dozadu, takze ci viem predstavit, je to fuska, ale ten vysledok stoji za to, este stale sa mi stane ze rano len sadnem do obyvacky a potichu sa vytesujem z peknych cistych stien 😉

Inak tuto noc to bolo fajn, na wcku som bola len 3x, co je uspech a dobre sa mi spalo, aj mi moj drahy spravil kralovske ranajky, tak spolu teraz pijeme kafe, a vonku je kraaasne, tak mam hned fajn naladu 🙂

Bramburka hoc aj sa k 100ke dopracujes, nevadi, este bude cas zhodit to, ja mam zatial + 17 ale uz sa tak nalievam, ze pomaly kazdy treti den mi svieti kilo navyse.....

bramburka
2. apr 2010

ja mam na nasi vaze o 3 kg min nez v poradně, tak pocitam tu naší 🙂

pepibubu
2. apr 2010

Já chci ještě vydržet duben, a když se malej začne drát hned prvního května, bude mi to šumec...

bramburka
2. apr 2010

každej den dobrej si rikam já

doli1
2. apr 2010

trochu mě bolí kosti ale jinak nic.pohyby citim dobře a pravidelně několikrát za den třeba i hodnku dvě v tahu takže prcek je v pohodě.taky si myslim že už by nic nedělali.
brambu a kolik jsi pribrala pri xenušce?

xxx.klarka
2. apr 2010

musím říct, že toho teď opravdu nedělám moc ... včera jsem akorát domyla sprchový kout a pak jen seděla a flákala se. Tchýně naběhla z práce k nám, umyla mi dvěře, počkala než drahý vymaluje kuchyň a hnedka mi vydrhla okno 😵 je úplně zlatá jak mi pomáhá, den před tím mi umyla všechny topení a vytřela celý byt z toho nejhoršího. Moc mi pomáhá🙂
Ona když naběhne tak to je jak hurikán, jede jak fretka 😀🙂

Holky, ale to jste neviděli ty mastná kamna a digestroř, to byl humáč. Jsem se s tím srala 2 dny než jsem to pořádně vydrhla. 🤐 a o koupelně ani nemluvím. Nechápu dceru a vnučku tý zemřelé paní, přeci jen jí bylo už přes 70 a moc si toho sama neudělala, protože byla nemocná. A oni jí ani nepřijeli uklidit nic, nechali jí žít v tom humusu. 😒

doli1
2. apr 2010

to máš super že to tak valí.
někdy je děs v čem lidi žili.
hlavně se moc nepřatahuj.já bych měla převlíct peřiny a nevim jestli se do toho hrnout nebo ne,či říct manžovi nebo kamarádce

xxx.klarka
2. apr 2010

doli, já chtěla převlíkat až budeme v porodnici s malou. Ale asi to udělám už teď až půjdeme dolu a pak se uvidí až porodím. 🙂

michalag
autor
2. apr 2010

Ahooojteeee 🙂

tak to krasne pocasie vam v dobrom zavidim .... u nas je skaredo a prsi 😒

doli, ved zadka moze odist aj par tt pred porodom a vobec to nic neznamena 😉 ... dolezite je ci nekrvacas alebo ci ti odisla plodovka

pepibubu
2. apr 2010

Holky, a jak ta "zátka" vlastně vypadá? abych věděla nač se třeba zaměřit
díky

bramburka
2. apr 2010

tak jsem psala do spubtiku, maji tam uz tyden mou objednavku a odepsali mi, ze moje objednavka byla prijata a bude vyrizena v co nejkratsim terminu??? jako to vim taky, ale psala jsem jim kdy 😖

bramburka
2. apr 2010

holky pri Xendě jsem pribrala 12 kg 😒

yanika
2. apr 2010

Krasne sviatocne ranko, ale v CR dnes neoslavujete ze? 🙂 Pre mna to znamena, ze mm je konecne doma, alebo mal by byt, hned rano sa este vychystal na poslednu t.r. lyzovacku..... ale poobede uz zacina vikend!
Helka: Samko je kraaaaaasny, velmi gratulujem a drzkajte sa... Pekny dnik vsetkym 😉

antynka1
2. apr 2010

Krásné ránko,
u nás se dnes neoslavje, je normální pracovní den ☹
Ta zítka je takový hustý hlen, který může být s příměsí krve.

aaadus
2. apr 2010

Dobré ráno,
brambur to video je husté teda. Někteří řidiči jsou pěkné hovada. Ale zase ani jedno z projíždějících aut nezastavilo, to je taky smutné. Já teda když jsem 2x viděla čerstvou nehodu zastavila jsem a ptala jsem se těch lidí, jestli jsou ok

antynka1
2. apr 2010

To video jem taky viděla - to je tedy hnus největší.....
A taky jsem právě četla, že na Pardubicku napadlo až 25 cm sněhu!!!! Já chci jaro!!!!!

aaadus
2. apr 2010

U nás je sice zataženo a pršelo ráno, ale venku je teplo. Nebo aspoň pro mě je tam teplo, protože je mi pořád horko a lítám po zahradě v tričku a 3/4 teplákách

lucik...
2. apr 2010

Dobré ránko 🙂

Doli já myslím že nemusíš mít strach... Jsi v tt kdy už bys mohla klidně porodit a vše by bylo v pořádku a pokud ti nic není tak vydrž na normální kontrolu, stejnak by s tebou nic nedělali.

To video sem viděla včera, je to fakt šílený, pak jezděte autem, když jsou lidi takový debilové 🙄

Aaadus tak to já naštěstí nehodu naživo neviděla, ale vím, že když jsem se tenkrát vybourala s bývalým přítelem, tak jsme se několikrát otočili na střechu, auto tak zůstalo, my teda vylezli ale kolem jelo snad milion aut a nezastavil nikdo.. Az po jaké době pak jedno auto teda zastavilo... Tohle je fakt šílený.. 😔

lucik...
2. apr 2010

Holky u nás svítí sluníčko teda 😵 😵 😵

doli1
2. apr 2010

tady celou noc pršelo ale pár vesniček vedle už padal sníh.teda ř se tu dokonce dere sluníčko.já ještě nevylezla s postele ale manža říká že je tam děsná zima

doli1
2. apr 2010

já se k nehodě taky nedostala ale my měli nehodu a musim říct že hned první auto zavolalo pomoc.jinak ti lidi jsou fakt někdy šílený.vypadalo to fakt otřesně.divim se že to přežili

aaadus
2. apr 2010

lucik ono to naštěstí byly takové malé nehody, ale mě to příjde jako slušnost zastavit a zeptat se, jestli jsou všichni v pořádku. Já když jsem 2x bourala, zastavilo mi několik aut. Ono se to fakt nezdá, ale i když to odnesou jenom plechy, tak je člověk v šoku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre