• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Tak to mi teď nesexujeme vůbec..... Vždy mě z toho bolí břicho a nic z toho nemám - tedy tělo se brání. Ale můj mozek zase úplně naopak, normálně se mi zdají erotické sny :grinning:
2. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anty
jj,tak schody v domě mám... :slight_smile:

Adus
:grinning: no tak to ať si užije dokud může tu chvíli,pak třeba nebudeš moct HA a kondom bude jediná možnost- já uvažuju o kondomu + Pharmatex krém jako antikoncepci v době kojení.... nic jiného asi nebudu moct a další dítě nechci
2. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni a uz Anicku "vyhanite"
ja uz bych sla i klidne rodit, dyt ta 38tt u nasich nicku tak sviti :slight_smile: jenze nevim, co na to prcek, tomu se asi v brisku stale libi :slight_smile:
chtela bych vydrzet jeste do pondeli, protoze zitra jedem k nasim, ale kdyz to bude o vikendu, tak se taky zlobit nebudu :slight_smile:
2. apr 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No antikoncepci také nevím jakou zvolím, já bych neměla žádné tabletky kvůli mým problémům se slinivkou.
Zdeni - moje máma chtěla, abych se narodila přesně na termín - na 13. v pátek - tak chodila po schodech a já se ten den skutečně narodila :slight_smile:
2. apr 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo holky na schody se chystam v utery :slight_smile:
2. apr 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky a kolik schodů myslíte že vám pomůže??? :grinning: já jich chodím denně xx, protože bydlíme v patře bez výtahu .. :pensive:
2. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelka
asi dneska začnem a musí to sperma být uvnitř co nejdéle-takže nejlíp na noc... jenže to bývám KO,ale musim se přemoct :grinning:
taky bych už šla rodit.... už mě vše bolí,hlavně v kříži,to je hrůza....

schody taky asi zkusim....

Anty
no já po Depo-Proveře krvácela,tak tu nesmim a Cerazette bude to samé,akorát v tabletách,tak jediné řešení je asi Pharmatex-to je antikoncepce lokální v krému a má samotná účinost asi 95% a spolu s kondomem to bude super na tu chvíli,co budu kojit,.... tělísko nechci.... a pak se vrátim k Tri Regolu
2. apr 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já měla před těhu tu náplast EVRu - tak se k ní chci časem vrátit. Ale po dobu kojení, tak to ještě netuším......
2. apr 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky vas docitat je nemozne :grinning: pisete ako o zavod :wink: kiez by som aj ja mala tolko casu a mohla si poklebetit :wink:
inak kocky aj ja mam skusenosti s nevychovanými ludmi niektori su vazne ako dementi minule ma jedna pani skoro privrela do vytahu medzi dvere ako keby ma nevidela tapa sprosta :angry: alebo teraz pred sviatkami sa tlacia hlava nehlava a nevsimaju si ze pred nimi je niekto z obrim bruchom :grinning: esteze nemusim jazdit MHD to by ma asi uz aj rozpucili :grinning: podla mna je stale mensie zlo sadnut za volant a soferovat ako sa tlacit niekde medzi ludmi .Ved aj u dokiho ked som a je tam plno tak kazdy kasle na to ze mam balon pred sebou vsetci sedia ved naco by sa postavili nie? :grinning: tak som bola aj ja drza a ked vysla sestricka vopchala som sa dnu a basta :grinning:
citam ze pisete aj ako podporit prirodzeny porod tak schody odporucam no najlepsi je poriadny sex nakolko stahy maternice vyvolavaju kontrakcie a dokonca aj spermie drazdia krcok :wink: no neviem si predstavit ze to nahodou zaberie pojdem na porodnicu a vomne bude sperma :grinning: :grinning: :grinning: to musi byt ina komedia :grinning:
2. apr 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris - já myslím, že to sperma ani nezareigstrují, bude z tebe téci všechno možné - tedy to si myslím :slight_smile:
2. apr 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, já se pak spolehnu na NUVARING, to je lokální antikoncepce, sice hormonální ale nemusí se polykat takže nezatěžuje játra a zažívání, zavádí se dovnitř kroužek a za tři týdny se vyndá, odmenstruujete, a za týden dáte nový kroužek... Parádička.
2. apr 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepibubu - a neměla jsi problémy s nějakými záněty atd.?
2. apr 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepi mas pravdu nuvaring som uzivala aj ja ale iba kratko no je to HAK ktora vyhovovala aj mne :grinning:
2. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALe když je to hormonální, tak se ten kroužek asi při kojení spíše nemá používat, ne?
2. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevím, až půjdu na kontrolu po 6n tak se na to zeptám.... Jinak než dokojíme (což v mém případě asi bude opět brzo :frowning2: ) tak klidně zase budu na Pharmatexu :slight_smile:
2. apr 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj hollky,
Helka - super, že jste doma, tak ať malej nezlobí :wink:
MHD - ehm... :sweat_smile: Pouští mě sednout zásadně důchodci a starší lidé. Mladí kouknou a pak dělají, že koukají jinam, ale vidím, jak pošvidrávají po bříšku, hlavně nenápadně, že :sweat_smile: Našětstí do města jezdím z konečné, a pak cestou zpět se snažím nastupovat u hlavního nádraží, kde hodně lidí vystupuje. Takže tak jen ve třetině případů stojím, jinak si místo ulovím. Pokud nastupuju o 2-3 zastávky dál, tak holt visím na tyči a vyhlížím, kde se co uvolní :sweat_smile: Příští týden ještě těch 20 zatsávek k mudr. zvládnu, ale do porodnice to jístí manžel nebo taxík, to riskovat nebudu :sweat_smile:
2. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepibubu
já bych se podvědomě furt bála,že to vypadne nebo něco,pro mne by to nebylo.... a myslim,že je to HA kombinovaná ne? takže při kojení to nepůjde... a ty jsi měla Pharmatex a byla jsi spokojená? snad to spolu s kondomem bude spolehlivé :unamused:

Anty
no ze mě teda při příjezdu do porody nic neteklo,měla jsem jen kontrakce,ale většinou se sprchuješ než tm jedeš,tak něco se vypláchne,tak ani myslim nepoznají a kdyby jo,tak co, já to mám doporučeno přímo od primářky :grinning:
2. apr 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no blanka to by teda bolo kebyze ides do porodnice MHD :grinning: ktoho vie ako by sa ty ludia zatvarili mozno aj sofer by zabudol kam ma ist :grinning: a odstavit to pred vchodom do porodnice :grinning: ale inak kocky viete o tom ze ani taxikar vas nemusi zobrat ked mate silne kontrakcie? jednej kocke sa to uz stalo nejlepsie je volat sanitku
2. apr 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nuvaring sa nesmie pouzivat pocas kojenia :angry: ale su aj ine antokoncepcie ktore sa uzivat mozu :wink: ja osobne to prezijem pocas kojenia aj bez liekov :grinning: nemame s tym problem takze ma to akosi netrapi :wink:
2. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brisilda - já jsem myslela od toho 38tt na monitory :sweat_smile: Jet 1,5 hod. MHD do porodnice rodící.... no, to by byl výkon :sweat_smile: Do porodnice pojedeme přes týden sanitkou, protože v autě bychom zůstali někde v zácpě a pokud to na mě přijde v noci nebo odpoledne o víkendu , tak riskneme auto. :wink:
2. apr 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani
jen mě napadlo,že pak ta sanita manžu zpět neodveze,ale to už zvládne sám MHD :wink:
2. apr 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak jsem doma..

já mhd moc nejezdím, ale většinou jen metrem z první stanice takže to si sednu :grinning: Ale tenkrát mě pouštěla nějaká paní sednou, to je fakt, ale stará nebyla, tak kolem 35-40 :dizzy_face:

Jakou antikoncepci po porodu to taky netušim... Budu se pak muset poradit s Dr.. A my teď teda taky nesexujem už pár měsíců.. Přesně jak anty, mozek by chtěl ale tělo se brání :grinning: Až je mi chudáka manži líto :rolling_eyes:

Já dneska jela docela daleko autem a po dálnici a chytla jsem kolonu jak blázen.. Stála jsem tam asi 30min, na místě a pak popojížděla.. Sem si představovala co bych asi dělala kdybych začla rodit :grinning: Naštěstí nic :grinning:

Zdeni já nejsem asi ještě otevřená, ale zkracuje se mi čípek a na to dr. nic neříkala, jen že se čípek už připravuje na porod, že přenášet asi nebudu
2. apr 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni - manžel tam bude se mnou celou dobu i přes noc, teda furt doufám, že jeden z těch pitomých 14 nadts. pokojů bude volný :wink: Kdyžtak taxík to jistí. :wink:
2. apr 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani 14 nadst. závidim :grinning: U nás sou dva jako jednolůžáky a pak jeden kde může být i tatínek celou dobu pobytu :sweat_smile:
2. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik
tak to mám ve zprávě taky,že čípek je vyzrálý,tak uvidíme :wink:

Blanka¨
tak to jo no,když máš tu možnost a nemusí se starat o další dítě... mi uvidíme,ale předpokládám,že to půjde rychleji než poprvé,tak zas kdyžtak počká v autě...

Bacha
na Depo-Proveru po porodu-nejhorší věc,pokud vám nesedne,jakože spoustě dělá problémy- já furt krvácela a chodila týdně po 3 měsíce na injekce proti krvácení- to už je lepší zkusit Cerazette tablety,t můžete vysadit kdykoliv... injekce se nezbavíte min. 3 měsíce
2. apr 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jestli je ta Depo-Provera ta injekce - tak po té moje švagrové strašně přibrala do neuvěřitlených rozměrů....
2. apr 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a aky dlhy mate cipok? /krcok maternice? ja ho mam 3 cm a pchaju domna magnezko :grinning: takze pokial neporodim predcasne tak isto budem prenasat :grinning:
2. apr 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisi já nevím, mě dr. neříkala kolik... :frowning2:
2. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, zdravím vás naposled před velikonoci. Za chvíli odjíždíme k našim a budem tam do pondělka.
Já jezdím MHD po Praze téměř denně a sednout mě pouštějí. Dokonce někdy i odmítám, když jedu jenom jednu zastávku metrem. Při prvním těhotenství jsem jezdila ještě víc a měla jsem vychytaný prázdnější spoje. Ono v našlapaným autobusu je i dost nereálný, aby si vás vůbec někdo všimnul. A musím říct, že mě pouštěli hodně i s dítětem, protože už dlouho jezdíme bez kočárku a těhotenství nebylo vidět. To jsem teda ocenila ještě víc. Protože držet rok a půl starý dítě v busu v zatáčkách, to je teprve nebezpečný.
Občas se mi stává, že mi dají přednost při vystupování a nastupování. To dělaj takový ty upravený chlapi těsně před důchodem, ty by si nejradši ještě pokecali. Jinak mě vesměs pouštějí sednout ženský, který evidentně děti už mají a nebo starší chlapi a pak úplně automaticky dělníci v montérkách. Nejhorší jsou načinčaný baby a mladý holky.

Přeji vám všem krásné Velikonoce!!!!!
2. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brisilda
tak to nevim,jen mám psáno vyzrálý a co se týká magnézka,ta moje gyn ho do mě taky chtěla cpát jako v 1. těhu až do porodu ,ale po rozmluvě s primářkou jsem ho úplně vysadila,protože prý ve vyšších dávkách to můe uškodit a řekla hned vysadit a od 35tt se prý nesmí brát...

Anty
jj,to je ono, tak já nepřibrala,ale málem vykrvácela- je to hnus nejvyšší třídy,to už nikdy teda.....
2. apr 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok