Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
2. apr 2010

Tak to mi teď nesexujeme vůbec..... Vždy mě z toho bolí břicho a nic z toho nemám - tedy tělo se brání. Ale můj mozek zase úplně naopak, normálně se mi zdají erotické sny 😀

zdenkapo
2. apr 2010

Anty
jj,tak schody v domě mám... 🙂

Adus
😀 no tak to ať si užije dokud může tu chvíli,pak třeba nebudeš moct HA a kondom bude jediná možnost- já uvažuju o kondomu + Pharmatex krém jako antikoncepci v době kojení.... nic jiného asi nebudu moct a další dítě nechci

adelka89
2. apr 2010

Zdeni a uz Anicku "vyhanite"
ja uz bych sla i klidne rodit, dyt ta 38tt u nasich nicku tak sviti 🙂 jenze nevim, co na to prcek, tomu se asi v brisku stale libi 🙂
chtela bych vydrzet jeste do pondeli, protoze zitra jedem k nasim, ale kdyz to bude o vikendu, tak se taky zlobit nebudu 🙂

antynka1
2. apr 2010

No antikoncepci také nevím jakou zvolím, já bych neměla žádné tabletky kvůli mým problémům se slinivkou.
Zdeni - moje máma chtěla, abych se narodila přesně na termín - na 13. v pátek - tak chodila po schodech a já se ten den skutečně narodila 🙂

adelka89
2. apr 2010

jo holky na schody se chystam v utery 🙂

xxx.klarka
2. apr 2010

Holky a kolik schodů myslíte že vám pomůže??? 😀 já jich chodím denně xx, protože bydlíme v patře bez výtahu .. 😔

zdenkapo
2. apr 2010

Adelka
asi dneska začnem a musí to sperma být uvnitř co nejdéle-takže nejlíp na noc... jenže to bývám KO,ale musim se přemoct 😀
taky bych už šla rodit.... už mě vše bolí,hlavně v kříži,to je hrůza....

schody taky asi zkusim....

Anty
no já po Depo-Proveře krvácela,tak tu nesmim a Cerazette bude to samé,akorát v tabletách,tak jediné řešení je asi Pharmatex-to je antikoncepce lokální v krému a má samotná účinost asi 95% a spolu s kondomem to bude super na tu chvíli,co budu kojit,.... tělísko nechci.... a pak se vrátim k Tri Regolu

antynka1
2. apr 2010

Já měla před těhu tu náplast EVRu - tak se k ní chci časem vrátit. Ale po dobu kojení, tak to ještě netuším......

brisilda
2. apr 2010

ahojte tehulky vas docitat je nemozne 😀 pisete ako o zavod 😉 kiez by som aj ja mala tolko casu a mohla si poklebetit 😉
inak kocky aj ja mam skusenosti s nevychovanými ludmi niektori su vazne ako dementi minule ma jedna pani skoro privrela do vytahu medzi dvere ako keby ma nevidela tapa sprosta 😠 alebo teraz pred sviatkami sa tlacia hlava nehlava a nevsimaju si ze pred nimi je niekto z obrim bruchom 😀 esteze nemusim jazdit MHD to by ma asi uz aj rozpucili 😀 podla mna je stale mensie zlo sadnut za volant a soferovat ako sa tlacit niekde medzi ludmi .Ved aj u dokiho ked som a je tam plno tak kazdy kasle na to ze mam balon pred sebou vsetci sedia ved naco by sa postavili nie? 😀 tak som bola aj ja drza a ked vysla sestricka vopchala som sa dnu a basta 😀
citam ze pisete aj ako podporit prirodzeny porod tak schody odporucam no najlepsi je poriadny sex nakolko stahy maternice vyvolavaju kontrakcie a dokonca aj spermie drazdia krcok 😉 no neviem si predstavit ze to nahodou zaberie pojdem na porodnicu a vomne bude sperma 😀 😀 😀 to musi byt ina komedia 😀

antynka1
2. apr 2010

Bris - já myslím, že to sperma ani nezareigstrují, bude z tebe téci všechno možné - tedy to si myslím 🙂

pepibubu
2. apr 2010

Holky, já se pak spolehnu na NUVARING, to je lokální antikoncepce, sice hormonální ale nemusí se polykat takže nezatěžuje játra a zažívání, zavádí se dovnitř kroužek a za tři týdny se vyndá, odmenstruujete, a za týden dáte nový kroužek... Parádička.

antynka1
2. apr 2010

Pepibubu - a neměla jsi problémy s nějakými záněty atd.?

brisilda
2. apr 2010

pepi mas pravdu nuvaring som uzivala aj ja ale iba kratko no je to HAK ktora vyhovovala aj mne 😀

antynka1
2. apr 2010

ALe když je to hormonální, tak se ten kroužek asi při kojení spíše nemá používat, ne?

pepibubu
2. apr 2010

to nevím, až půjdu na kontrolu po 6n tak se na to zeptám.... Jinak než dokojíme (což v mém případě asi bude opět brzo ☹ ) tak klidně zase budu na Pharmatexu 🙂

blanka.k
2. apr 2010

Ahoj hollky,
Helka - super, že jste doma, tak ať malej nezlobí 😉
MHD - ehm... 😅 Pouští mě sednout zásadně důchodci a starší lidé. Mladí kouknou a pak dělají, že koukají jinam, ale vidím, jak pošvidrávají po bříšku, hlavně nenápadně, že 😅 Našětstí do města jezdím z konečné, a pak cestou zpět se snažím nastupovat u hlavního nádraží, kde hodně lidí vystupuje. Takže tak jen ve třetině případů stojím, jinak si místo ulovím. Pokud nastupuju o 2-3 zastávky dál, tak holt visím na tyči a vyhlížím, kde se co uvolní 😅 Příští týden ještě těch 20 zatsávek k mudr. zvládnu, ale do porodnice to jístí manžel nebo taxík, to riskovat nebudu 😅

zdenkapo
2. apr 2010

Pepibubu
já bych se podvědomě furt bála,že to vypadne nebo něco,pro mne by to nebylo.... a myslim,že je to HA kombinovaná ne? takže při kojení to nepůjde... a ty jsi měla Pharmatex a byla jsi spokojená? snad to spolu s kondomem bude spolehlivé 😒

Anty
no ze mě teda při příjezdu do porody nic neteklo,měla jsem jen kontrakce,ale většinou se sprchuješ než tm jedeš,tak něco se vypláchne,tak ani myslim nepoznají a kdyby jo,tak co, já to mám doporučeno přímo od primářky 😀

brisilda
2. apr 2010

no blanka to by teda bolo kebyze ides do porodnice MHD 😀 ktoho vie ako by sa ty ludia zatvarili mozno aj sofer by zabudol kam ma ist 😀 a odstavit to pred vchodom do porodnice 😀 ale inak kocky viete o tom ze ani taxikar vas nemusi zobrat ked mate silne kontrakcie? jednej kocke sa to uz stalo nejlepsie je volat sanitku

brisilda
2. apr 2010

inak nuvaring sa nesmie pouzivat pocas kojenia 😠 ale su aj ine antokoncepcie ktore sa uzivat mozu 😉 ja osobne to prezijem pocas kojenia aj bez liekov 😀 nemame s tym problem takze ma to akosi netrapi 😉

blanka.k
2. apr 2010

Brisilda - já jsem myslela od toho 38tt na monitory 😅 Jet 1,5 hod. MHD do porodnice rodící.... no, to by byl výkon 😅 Do porodnice pojedeme přes týden sanitkou, protože v autě bychom zůstali někde v zácpě a pokud to na mě přijde v noci nebo odpoledne o víkendu , tak riskneme auto. 😉

zdenkapo
2. apr 2010

Blani
jen mě napadlo,že pak ta sanita manžu zpět neodveze,ale to už zvládne sám MHD 😉

lucik...
2. apr 2010

Ahoj holky tak jsem doma..

já mhd moc nejezdím, ale většinou jen metrem z první stanice takže to si sednu 😀 Ale tenkrát mě pouštěla nějaká paní sednou, to je fakt, ale stará nebyla, tak kolem 35-40 😵

Jakou antikoncepci po porodu to taky netušim... Budu se pak muset poradit s Dr.. A my teď teda taky nesexujem už pár měsíců.. Přesně jak anty, mozek by chtěl ale tělo se brání 😀 Až je mi chudáka manži líto 🙄

Já dneska jela docela daleko autem a po dálnici a chytla jsem kolonu jak blázen.. Stála jsem tam asi 30min, na místě a pak popojížděla.. Sem si představovala co bych asi dělala kdybych začla rodit 😀 Naštěstí nic 😀

Zdeni já nejsem asi ještě otevřená, ale zkracuje se mi čípek a na to dr. nic neříkala, jen že se čípek už připravuje na porod, že přenášet asi nebudu

blanka.k
2. apr 2010

Zdeni - manžel tam bude se mnou celou dobu i přes noc, teda furt doufám, že jeden z těch pitomých 14 nadts. pokojů bude volný 😉 Kdyžtak taxík to jistí. 😉

lucik...
2. apr 2010

blani 14 nadst. závidim 😀 U nás sou dva jako jednolůžáky a pak jeden kde může být i tatínek celou dobu pobytu 😅

zdenkapo
2. apr 2010

Lucik
tak to mám ve zprávě taky,že čípek je vyzrálý,tak uvidíme 😉

Blanka¨
tak to jo no,když máš tu možnost a nemusí se starat o další dítě... mi uvidíme,ale předpokládám,že to půjde rychleji než poprvé,tak zas kdyžtak počká v autě...

Bacha
na Depo-Proveru po porodu-nejhorší věc,pokud vám nesedne,jakože spoustě dělá problémy- já furt krvácela a chodila týdně po 3 měsíce na injekce proti krvácení- to už je lepší zkusit Cerazette tablety,t můžete vysadit kdykoliv... injekce se nezbavíte min. 3 měsíce

antynka1
2. apr 2010

Jestli je ta Depo-Provera ta injekce - tak po té moje švagrové strašně přibrala do neuvěřitlených rozměrů....

brisilda
2. apr 2010

kocky a aky dlhy mate cipok? /krcok maternice? ja ho mam 3 cm a pchaju domna magnezko 😀 takze pokial neporodim predcasne tak isto budem prenasat 😀

lucik...
2. apr 2010

brisi já nevím, mě dr. neříkala kolik... ☹

nara
2. apr 2010

Ahoj holky, zdravím vás naposled před velikonoci. Za chvíli odjíždíme k našim a budem tam do pondělka.
Já jezdím MHD po Praze téměř denně a sednout mě pouštějí. Dokonce někdy i odmítám, když jedu jenom jednu zastávku metrem. Při prvním těhotenství jsem jezdila ještě víc a měla jsem vychytaný prázdnější spoje. Ono v našlapaným autobusu je i dost nereálný, aby si vás vůbec někdo všimnul. A musím říct, že mě pouštěli hodně i s dítětem, protože už dlouho jezdíme bez kočárku a těhotenství nebylo vidět. To jsem teda ocenila ještě víc. Protože držet rok a půl starý dítě v busu v zatáčkách, to je teprve nebezpečný.
Občas se mi stává, že mi dají přednost při vystupování a nastupování. To dělaj takový ty upravený chlapi těsně před důchodem, ty by si nejradši ještě pokecali. Jinak mě vesměs pouštějí sednout ženský, který evidentně děti už mají a nebo starší chlapi a pak úplně automaticky dělníci v montérkách. Nejhorší jsou načinčaný baby a mladý holky.

Přeji vám všem krásné Velikonoce!!!!!

zdenkapo
2. apr 2010

Brisilda
tak to nevim,jen mám psáno vyzrálý a co se týká magnézka,ta moje gyn ho do mě taky chtěla cpát jako v 1. těhu až do porodu ,ale po rozmluvě s primářkou jsem ho úplně vysadila,protože prý ve vyšších dávkách to můe uškodit a řekla hned vysadit a od 35tt se prý nesmí brát...

Anty
jj,to je ono, tak já nepřibrala,ale málem vykrvácela- je to hnus nejvyšší třídy,to už nikdy teda.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre