Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nara
2. apr 2010

Taky jsem brala Cerazette, hned po šestinedělí. Nic mi to nedělo, akorát jsem na to zapomínala 😀

xxx.klarka
2. apr 2010

brisilda, mě moje dr taky neříká, ale při propouštění z nemocnice 22.března jsem měla 2,5cm a magnezko taky beru, i když jsem si snížila denní dávku o 2 prášky.

ika202
2. apr 2010

Ahojte zas som sa dlhšie neukázala.Celé dni som upratovala,piekla,dnes som ešte dopiekla posledne koláče a mám veget.Tadeáško spinká 😵

antynka1
2. apr 2010

Já chci magnézko začít vysazovat tak kolem toho 34 tt

blanka.k
2. apr 2010

Já beru teď Mg 6denně, příští týden budu 4denně a pak šlus...už se toho bojím, včera mi šíleně tvrdlo večer břicho 😒

dupik
2. apr 2010

no já beru 3 denně, prý na křeče a tvrdnutí břicha...tak nevím...

antynka1
2. apr 2010

Já beru taky 6 denně.

blanka.k
2. apr 2010

Já jsem od toho asi 20tt brala taky 2-3 denně, ale od 26tt to přestalo zabírat, tak mám nařízeno 6 denně. Předávkovat se tím nedá, a je mi líp. 😉
Holky, všem krásné velikonoce, co nejmíň modřin na prd...li a v úterý se snad všechny v pořádku shledáme. 😉

dupik
2. apr 2010

no břicho mi sice sem tam tvrdne, ale nebolí...a když jeden zapomenu, tak to cítím víc. Snad to magnézko k něčemu je...

dupik
2. apr 2010

taky se tak moc těšíte, až budete mít mimi v rukou??? mě už je jedno, co vše mě čeká u porobu, ale už ať to je za námi...

lucik...
2. apr 2010

Dupi těším a moc... A porod moc neřeším, nevím do čeho jdu, takže se i těším 😀 😀 😀 Jasně že vim že to bude bolet, ale neumím si moc představit jak 😀

Já magnézko teda už neberu vůbec, občas piju minerálku Magnesii

xxx.klarka
2. apr 2010

Taky bych měla brát 6 denně, ale beru 4 denně + 2x rozpustnou tabletu.

dupik, mooc se těším 😵

lucik...
2. apr 2010

blani já žádný modřiny mít nebudu, sem přece těhotná a ty se bít nesměj 😀 😀 😀

dupik
2. apr 2010

Já pořád jen přepírám poslední dokoupené kousky, žehlím a asi po padesáté předělávám pořadí hadříků v komodě...mám v hlavě mikimauze.....jsemna nemocenské od 11tt, takže už mám dávno ohryzané nehty nudou, už se nemůžu dočkat finále...a vzhledem k tomu, že jsem učitelka,tak jsem od července 2009 učila jen 6týdnů, a pak už jen PN...maras.

bramburka
2. apr 2010

tak jsem jeste ted podedila 56 body, takove ty rozepinaci pres telicko, 3x, tak beru do porodky 🙂 nejakej overalek, dupajdy a svetyrek, zbytek az jirka, pripravim si to do tasky zvlast, protoze jinak fakt jedu s lodakem, jirka mi to asi prinese az k odchodu, ze?

Magnezko bych mela brat 4x denne, beru tak 2x kdyz si vzpomenu

vavenka
2. apr 2010

Dupik ja som tiez PN asi od 10tt, ale nudit som sa teda nestihla 🙂 este nemam oprate povlecenie, plachty, osusky a take veci, nejak nestiham 😀

Inak ahojte 🙂

Magnezko ja neberiem vobec, mala som aj tak dost nizky tlak, a Mg ho este znizuje.. Ale chvalabohu brucho nejak zasadne netvrdne.....

dupik
2. apr 2010

To já už mám právě všechno...i našité povlečení s kapsáři a mantinely,pleny, zavinovačky i oblečky až po 68....vše vyprané,vyžehlené. Už nám nic nechybí..taška do porodky je taky zabalená..
Když je hezky, procházím se, ale takové hnusné dny jako dnes stojí za prd....

lucik...
2. apr 2010

Dupi tak musíš doma uklízet, chodit s někym na kafíčko a tak 😉
Já jsem doma teda až od nějakého 24tt ale nudit sem se taky ještě nestihla 😀

bramburka
2. apr 2010

Dupik, chodila bych do knihovny, ukrarny, za kamaradkama...je ale fakt, ze asi nemas moc vychazky....jestli jsi z prahy, doraz 🙂

andelka
2. apr 2010

Já jsem doma od začátku, pokud nepočítám občas soboty ve škole. Ale nenudím se, hlavně díky lítání kolem bytu. Moc jsem se těšila na jaro, že budu chodit na procházky a tak, no ale zatím bylo hezky pár dní a celkově nic moc, no.

Magnezko jsem brala taky 6x denně, ale pak mi došlo balení a další už jsem nekupovala, takže vysazeno mám už dost dlouho. Na tvrdnutí jsem si zvykla, s čípkem to nic nedělalo ani nedělá, tak jsem to přestala řešit. Ale piju Magnezii, 1,5l mi vydrží tak na 4 dny.
Jinak nemám nic připraveno, všechno je v bedně a igelitkách - tak snad nebudu rodit dřív, to by byla katastrofa 😕

bramburka
2. apr 2010

Andelko, nebyla, ja prala az se mala narodila a stacilo to 🙂 je fakt ale ze byla slozitejsi navigace, kterej ze to oblecek mi ma JIrka prinest do pordky a prinesl neco jinyho

aaadus
2. apr 2010

antikoncepce po porodu - ještě jsem nad tím nepřemýšlela, zatím se tím nebudu zabývat a uvidí se podle toho, jak dlouho budu (jestli) kojit a kdy se domluvíme na dalším mimi
Magnesko neberu už asi 14 dní a břicho mi tvrdne míň než když jsem ho brala.
Čípek se mi taky začíná zkracovat, před 4týdny jsem ho měla 3,5cm a teď v úterý 1,5cm. A dneska se mi zdá, že mám nějaké jiné břicho

dupik
2. apr 2010

Jsem z Karviné, mám tu pár kamarádek a rodinu, ale každý má své povinosti. V týdnu tak dvakrát s někým vypadnu ven, někdo se staví. Jinak je to bída. Čtu jak zběsilá, čumím na telku a uklízím. Ale v našem 1+1 toho není na uklízení moc....mohla bych dělat věci do školy-mám přerušené studium, ale to semi zase nechce.....na to už jsem líná...aspoň,že víkendy jsoufajn, s manželem máme každý plný různými návštěvami a aktivitami...

No prostě se těším tím víc na květen...už ať jsme každá zvlášť...

aaadus
2. apr 2010

dupik tak nechceš přijít do našeho domu 5+1? Tady je pořád co dělat. Z Karviné to máš kousek 😉

andelka
2. apr 2010

bramburka: No manžel by byl zmatenej jak lesní včela, ten se v tom vůbec nevyzná. Jako já fakt nevím, jestli stihnu všechno vyprat. Kdyžtak poperu základní věci (malé oblečení, prostěradlo, deky apod.) a zbytek potom.

dupik: Mám to stejně - taky mám sem tam s někým sraz, jezdím nakupovat, nebo něco shánět do bytu, koukám na telku, jsem na netu, uklízet a dělat věci do školy se mi taky už moc nechce, ale občas musím.

dupik
2. apr 2010

😀 no to věřím.... my máme vplánu se do Vánoc stěhovat, je to bohužel otázka financí. Jak jinak. A se sníženou mateřskou, úplně z toho skáčeme radostí. Co nadělat. zase si řáíkám, že stejně manžel je přes týden dlouho v práci a tak nám ten jeden pokoj stačí. Stejně bych měla asi do půl roku malou v ložnici...ale je tobída, to je jasné..

aaadus
2. apr 2010

Byla jsem na nákup a potkala jsem ženskou a ta byla oblečená jak z nějakého super módního časopisu - takové pouzdrové šaty fialovo-černé, černé krajkové rukavičky, kozačky. Jsem si vedle ní připadala jak hastroš 😅

andelka
2. apr 2010

adus: Ale ona neměla takové pěkné bříško jako ty 😉 😵

dupik: My budem ve 2+1, já s malým v ložnici a manžel v obýváku. Nějak se tam poskládáme a asi později uděláme z ložnice dětský pokoj. Časem plánujem něco většího, ale to je ještě daléééko, teď řešíme přítomnost 🙂

aaadus
2. apr 2010

dupi jj, je mi jasné, že se dnes bohužel vše odvíjí od financí. Ale zase na druhou stranu se fakt nenudím, spíš se bojím toho, že nebudu stíhat a bude tu bordel jak v tanku 😀

aaadus
2. apr 2010

andelka to sice neměla, byla krásně štíhlá. Jsem v první moment myslela, jestli se tam nekoná nějaká módní přehlídka či co 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre