Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

andelka
2. apr 2010

adus: Bordel v bytě - šťastné dítě 🙂 Já si to asi vylepím na dveře 😀

antynka1
2. apr 2010

Adus - na taový ženský raději ani nekoukej 🙂
Andelko - to si vylepím taky 🙂

aaadus
2. apr 2010

antyn když ona nešla přehlídnout 😀 A já jsem hlavně byla zvědavá, jestli to je mladice nebo ženská, co ji ze sebe dělá. A bylo to to druhé
A lidi už mě serou, jak mi furt čumí na břicho 😠 A teď mě v poslední 4 dny bolí plosky na nohou, tak chodím pomalu.

bramburka
2. apr 2010

my mame 3+1 ale malej s nama bude tak do 3 mesicu v košíku v loznici a pak asi pošupajdí do pokojíku, jestli nebude Xenušku moc budit.

miska1981
2. apr 2010

ahojte prajem vsetkym krasne sviatky 🙂

ja mam dnes nejake depky od rana, pocasie je hrozne, mne je zle, hrozne tazko sa mi dycha, vam sa to nestalo, ze mate pocit, ze sa nemozete nadychnut?
inak hovori sa, ze babatka uz teraz maju malo miesta v bruskach, tak ich citit coraz intenzivnejsie, ale ja moju malicku citim posledne dva dni malinko jeden kopancek, inak ma dost boli bucho, tak dufam, ze je to ok.

nechcem si uz namyslat nic zle, lebo nieco si precitam a potom sa asi moc sledujem, ale teraz sa fakt necitim dobre ☹

aaadus
2. apr 2010

miska a nechceš si raději zajet do porodnice? Oni tě nevyhodí, neboj. Raději jet zbytečně než pozdě.

miska1981
2. apr 2010

aaadus tiez uz rozmyslam nad vsetkym, ale raz som tam bola ked som dlhsie necitila pohyby a mala som bolesti,
a citila som sa, ze ich obtazujem, sestra bola hnusna, ze pokym nekrvacam tak oni nic nezistia a ze keby kazda chodila k nim co neciti chvilu babo, ale dr. mi urobil UTZ a bolo vsetko ok, len mala bola otocena dovnutra do bruska, tak preto som ju necitila. normalne som odtial odchadzala a bolo mi do placu.
ale ak mi bude takto, tak nasadneme s mm do auta a pojdeme, nastastie nemocnicu mame 5 min.

a tebe sa tazsie nedycha? nemavas take menstruacne bolesti? ja uz asi dva tri dni.

a babatko citis velmi ci jemne?

martina71
2. apr 2010

Ahojky vsem,
Aaadus a ted si predstav, ze me bude 40 a jak cumi na me! 😀 Ale me je to jedno. Ted jsem byla na krvi, tam byla takova stara baba a rika mi, no to jste tedy odvaha, na to ja bych si netroufla... Tak jsem ji na to rekla, ze kazdy je tak stary tak jak se citi a byl klid.. 😀 😀 😀

Holky chci se poradit. Budete mit mimi v loznici, nebo v pokojicku?? Ja pocitam ze tak od 3 mesice bych malou dala vedle. Pochopitelne s monitorem, a chuvickou a otevrenyma dverma...

aaadus
2. apr 2010

miska ale od toho ti doktoři v nemocnici jsou, aby nám poradili a pomohli. A dýchá se mi dobře. Teda když zrovna nejdu do schodů nebo si neoblíkám ponožky 😀 A menstruační bolesti mám každý den, to jsou poslíčci. Ale už to nějak nevnímám, dokud to není pravidelné, není třeba se tím stresovat

martina dobře si jí řekla 😀 My budeme mít malého v ložnici a do pokojíčku ho chci dát tak kolem 6. měsíce nebo podle toho, jak se v noci bude budit na kojení, ať pak nelítám 4x za noc do pokojíčku

martina71
2. apr 2010

Misko, mam to same. Dnes jsem si v noci musela otevrit okno, protoze jsem mela pocit, ze v pokoji neni zadny kyslik. Mala se mi taky hybe jinak, boli mi rozkrok, jako kdyby jsem skocila na zelezne zabradli. Tento tyden je to porve co to kopani a stouchani normalne nekdy boli. Uz to neni, to prijemne postuchovani. A taky spinka treba cely den, a ppotom vecer radi jak tonado Lůůů... A Misko bude hur 🙂))

aaadus
2. apr 2010

misko a ještě k pohybům - už to nejsou kopance, ale spíše se tam malý jakoby vlní, vrtí, maximálně mě šťouchne když se protahuje. Už tam ty mimča mají fakt málo místa na nějaké roztahování.

martina71
2. apr 2010

Aaadus, ja spoleham na to ze bude v noci chrapat. Spal mi tal malej, spi ted tak i segry prcek. A hlavne mi nepis, ze je kazde dite jine 😀 😀 😀 vim to, ale moje musi spinkat 😀 😀 😀

aaadus
2. apr 2010

martina to si ani nemůžu dovolit napsat, že je každé dítě jiné když čekám své první 😀 Já taky doufám, že malý bude v noci hodný, tak jak tomu je teď když se třeba v noci vzbudím na záchod tak on se ani nehne. Kéž by tomu tak bylo i po porodu

blanka.k
2. apr 2010

Nekoukáte na ČT? Jak paní bojuje s Malvikem 😅
Miska - já malýho taky skoro necítím, kolikrát si musím lehnout a dát ruce na břicho, abych cítila, že se tam trochu pohne 😅 Kopance nedělá. A ty menstruční boelsti, jak píše Aduš, ty poslíčky, mám od 26tt. Někdy mám celý den pokoj, někdy mě otravujou X hodin denně 😅

blanka.k
2. apr 2010

Martina - my chceme mít malýho do cca 2 let v ložnici a pak ho přestěhovat do pokojíčku, kde bych chtěla mít už dosplěácký nábytek a rovnou už zařízený pro 2 děti, abych nemusela po pár letech zas měnit nábytek. 😉 Uvidíme, jak dlouho u nás vydrží.

aaadus
2. apr 2010

blanka kousek jsem viděla. Ale dívám se na Primu jak tam vaří a samozřejmě jsem dostala hlad 😀

m.c.
2. apr 2010

My budem mít mimčo v ložnici, počítám s tím že se manža na noci přestěhuje do pracovny🙂. Kolem 1 roku bych chtěla dát děcka do jednoho pokoje spolu.

Mimčo jak je blbě otočený tak mě zásadně kope do močáku, to jsou fakt rany, jinak se taky spíš jenom vlní.

Já vypadám i vedle Peťuli jak hastroš, jí jsem teď nakoupila spoustu novýho jarního oblečení, já furt střídám dvoje rifle + trička a mikiny do kterých se ještě vlezu 😅

Dneska jsem měla malou na hkádání,tak jsem byla odevzdat poslední zakázky, už mám jenom pár věcí na dodělání a pak konečně veget. A jak jsem byla vyjímečně sama bez dítěte, tak jsem aspoň pokoupila pár věcí, má pocit že už mi toho do porodky a na první dny s mimčem doma moc nechybí 🙂 . Akorát nemám vůbec nic vypranýho, příští týden konečně začnu🙂. A hlavně zjistím kolik oblečení mám po malé, jestli ještě není potřeba něco dokoupit🙂.

aaadus
2. apr 2010

Dneska jsem konečně koupila pro malého olejíček po koupání. Nakonec jsem koupila měsíčkový od Weledy bez parfemace. Jsem ho zkoušela na ruku a je fajný, hned se vstřebá

miska1981
2. apr 2010

baby tak ste ma ukludnili vedela som, ze mam sem napisat 😉 blanka ja tiez niekedy az provokujem, aby ma kopla 🙂
my budeme mat postielku u nas v spalni, ale neviem posudit dokedy asi podla situacie, nemam vobec skusenosti co je najlepsie.

vcera mi muz prvy krat masiroval hradzu, musela som ho k tomu trosku nakopnut a bola som prekvapena ako to bolelo a to mi nerobil viac ako 2 minuty a teda ani pre neho to nebolo nic prijemne, ale sama si to neviem predstavit robit.

masiruje vam ju mm a je to v pohode, neboli vas to?

aaadus
2. apr 2010

miska mě hráz masíroval manžel jednou a asi to bylo i na posled. Jednak se u toho tvářil úplně znechuceně až jsem z toho chytla depku a jednak mě to bolelo, vydržela jsem to asi minutu. Včera jsem si ji masírovala sama.

miska1981
2. apr 2010

martina si ma potesila tym "bude hyr" to si uz neviem ani predstavit ☹

bramburka
2. apr 2010

čau, pokud muzu radit, dite tak do 7. mesice i driv dejte vedle, pak uz mamankovatěj a nebudou chtít, kolem roku je to uplně nejhorsi období, uz se parační uzkost. Takže cim driv si zvykne vedle v pokoji, tim vetsi bude mit klid, plati to i o uspávání a dalších zlozvycích jako o spaní u maminky v posteli a tak

blanka.k
2. apr 2010

Já se na masáž hráze zatím jen psychicky připravuju 😀 Muž ještě neví, co ho čeká 😅 Co na tu masáž používáte?

miska1981
2. apr 2010

aaadus podobne moj to nerobil tiez s nadsenim, tak som mu povedala, nech sa tam nepozera, nech pozera tv a predstavuje si nieco ine, moj na taketo veci nie je, ani k porodu nepojde, tak sme sa dohodli a to respektujem.

sama? to si ako dokazala, neboli ta brucho ked sa zohnes?

aaadus
2. apr 2010

miska no on se tam frajer strašně díval, pak se není čemu divit. Já jsem to nakonec masírovala tak, že jsem v takovém polosedě a pod zadek jsem si ještě dala polštář. Břicho mě nebolelo, ale strašně jsem u toho funěla 😀

blanka já mám koupený přímo olejíček na masáž hráze, mám tento
http://www.dolekarny.cz/p60-eone-masazni-olej-n...

miska1981
2. apr 2010

blanka ja mam od saloosu olej na masaz hradze.
inak ak sa tvoj mm na to tesi, tak moc vzrusujuce to nie je, vsak uvidi sam 😉

aaadus tak divat sa tam nemusel teda bohvieaky pohlad to nie je 😅

aaadus
2. apr 2010

miska on si totiž myslel, že to bude strašně vzrušující a že potom bude sex 😀 Sex nebyl, nebavili jsme se spolu potom a spali jsme prdelama k sobě 😀

Olejíčky od Saloosu a Weledy jsou zbytečně velké, to nevypotřebujete. Já si dávám tak 5 kapek na prsty a stačí to.

blanka.k
2. apr 2010

Miska - mm ještě netuší, že po něm budu chtít nějakou masáž 😅 Jen mi došlo Epi-no, tak jsem mu jen zběžně ukázala krabičku a popsala ve 2 větách naco to je, aby se nedivil, co se mi to válí v šuplíku a na hráz musím koupit ten olejík, nastudovat, jak se to dělá a pak ho zasvětit 😅

miska1981
2. apr 2010

mas pravdu su velke ja to potom miniem na telo, vsak je to len prirodny olej, tak ho niekde miniem.

ja som sa ho este spytala: "tak co nic vzrusujuce aspon vidis co musi zena vytrpiet ked sa jej tam dieta tlaci" a to ho uz uplne odrovnalo a na sex nebude mat tak rychlo pomyslenie 🙂 ale mne to nevadi, ja teraz nemam tiez.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre