Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
3. apr 2010

byli na veletrhu babypoint je tam měl i v jiných barvách a jiné provedení ale měli je tam-kravičkové.trojhraný s tvrdou deskou měli přes 400,-

aaadus
3. apr 2010

blanka tak to já jsem si přes týden dala velkou točenou Kofolu, měla jsem strašnou žízeň a k tomu jsem si dala smažený hermelní a hranolky 😅 Myslím, že teď už není třeba se až tak omezovat jako tomu bylo na začátku. Prcci už jsou hotoví, jenom pěkně přibírají sádýlko 😀

blanka.k
3. apr 2010

Jsem ráda, že neujíždím jako jediná na Kofole a hermelínu (i když nakládaným 😅 ) Ale už se těším, až si jí dám víc než 1 skleničku 😅 🤐 Jejda, a zas je tu debata o jídle...asi vypnu MK, jinak zas vyplením špajz 😀

aaadus
3. apr 2010

ty jo, ta přebalovací podložka je krásná, taková barva se jen tak nevidí. Ještěže už všechno mám, jinak bych jí hned objednala 😀

Teď mi volal manžel - v prosinci jsme tchánovi kupovali poznávací zájezd do Itálie, odjezd 25.4. a dneska manželovi volali, že ten zájezd museli zrušit, protože neobsadili autobus. Tak zítra jedeme vybírat něco jiného pokud teda něco vybereme. A zrovna dnes jsem ty papíry chystala a psala do kalendáře, kdy se mají vyzvednou pokyny kdybych skončila v porodce ať to manžel všechno najde.

aaadus
3. apr 2010

Já hermelín miluju odjakživa. Jen právě ten nakládaný mi nechutná. Měla jsem ho jednou a bylo to strašně mastné. Nebo jsme koupili špatnou značku

blanka.k
3. apr 2010

Adus - tak to je pech, asi lidi šetří a nechce se jim cestovat ☹ Jéé, hned bych někam jela, dnes zrovna dávám dohromady fotky z exkurze do Bratislavy, tak cestuju aspoň v duchu 😀 Na hermelín jsem chodila do hospody, kde mají kluci "vip" stolek, takže pokud nebyl dobře uležený, tak mi ho ani nenabízeli, tak to bylo fajn... teď mi muž koupil nějaký z Billy nebo Globusu, a byl dobrý, akortát to nebyl hemrelín, ale ten Camembert (nebo jak se to píše....) Ach jo, já mám chuť na kofolu , šílenou, úplně mám plnou pusu slin 😀

doli1
3. apr 2010

já mám ráda smažený hermelin to je dobrota ale nakládaný taky nemusim.coca-colu mám rada a dávám si ju když někam jdem.kofolu nemusim
to naštve stou dovčou ale vyberete něco jiného.zrovna čtu krásy sicilie.

aaadus
3. apr 2010

blanka je to smůla no. A tchán se tak strašně těší, protože ještě nikdy na takovém zájezdu nebyl. Manžel mu to ani ještě nechce říkat, snad se nám podaří vybrat něco jiného v podobném termínu. A asi fakt lidi šetří, většinou ty poznávačky bývají hned vyprodané. Nemáš prosím tě odkaz na ty webovky, odkud jsi objednávala albumy? Já jsem z toho jednoho objednávala, bylo to tady od Ostravy ta firma, ale nemůžu si vzpomenout na název té firmy. Chci dát ještě dohromady fotky před porodem a kuknout na nějaké pěkné album až budu mít hotové ty těhu fotky.

m.c.
3. apr 2010

mňam, smaženej hermelín a kofola, to taky můžu🙂 🙂. No nakládanej si v těhu radši nedávám, ale smaženej občas jo. A ještě lepší je hermelín v bramboráku 🙂

aaadus
3. apr 2010

coca-cola je nejlepší třešňová, ale málo kde ji mají. A ještě byl dobrý Dr. Pepper nebo jak se to jmenovalo, taky to byla nějaká třešňová cola. mňam, ještěže jdeme dneska do kina, to si hned dám do nosu 😀

aaadus
3. apr 2010

Kdyby nás tak četl nějaký odborník na zdravou výživu, to už by bylo po něm 😀

Asi jsem prdlá, ale uvažuju, že koupím nějaký ojetý kočárek k našim na zahradu ať se nemusím tahat s tím našim. Je mi jasné, že tam budeme pečení vaření a naši mi to sami navrhovali, že by se nějaký mohl koupit. Jsem tady v bazaru objevila ten samý co máme doma, jen v jiné barvě za 2500,-

blanka.k
3. apr 2010

Mě chutná víc Kofola než Cola, z těch cizích spíš Pepsi twist citrus, či jak se to jmenuje 😉
Adus - objednávala jsem album odtud... http://www.koeximpo.cz/ , ale už fungují pod jinou firmou.... http://www.fandy.cz/web/index.php 😉 taky si chci ještě koupit alba na fotky malého, stejné jako mám na těhu a oni je teď v Brně nikde nemají ☹

martina71
3. apr 2010

Bibi...divne se hybat, myslela jakkoli jine pohyby nez mam do ted, kdyby mi neco bolelo a tak. Ale v podstate by se ted nic stat nemelo, az pri porodu by mohlo byt nebezpeci, ze se miminku neco stane...ani na to radeji moc nemyslim.... ☹

aaadus
3. apr 2010

blanka jo, to je přesně ono. Díky 🙂 Jen teda ještě nějakým způsobem potřebuju dostat fotky ze starého PC do noťase, máme jich tam hafo a asi je ještě taky nechám udělat do papírové podoby. Pak už na to nebude čas

martina71
3. apr 2010

Holky ja mam tu cukrovku, a ted jsem do sebe natlacila pecene kure s nadivkou a ted jsem to nevydrzela a snedla docela velky kus beranka... 😅 chudak miminko...kdyz ono to tak vonelo a ja temer sladke nic nejim...

aaadus
3. apr 2010

marti ono to asi jednou za čas vážně neuškodí. Pokud se nepletu, tak ta dieta je kvůli tomu, aby nebylo velké mimi? A beránka máme doma taky, s čoko polevou. Mňam, v pondělí si ho dám na snídani

doli1
3. apr 2010

já mám strašně ráda mirindu ta se teda moc koupit nedá v restauračkách ji nemívají což je škoda je fat dobrá.
myslíte že v ikei mají úložné boxi? něco takového http://www.noto.cz/domacnost/boxy-a-dozy/boxy/b... přemyšlim že koupim něco pod postýlku.máme moc málo prostoru kam dávat věci
adus pokud tam budete jezdit tak ho kup.taky máme kočárek k babičce a ten tam necháme.nemá cenu furt ho převážet.hlavně se tim děsně ničí.

blanka.k
3. apr 2010

Doli - mají , já mám přesně tento typ v různých velikostech....zkusím najít na webu
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7010... mám tu 55l pěkně se vleze pod postel 😉

aaadus
3. apr 2010

doli v Ikei mají spoustu úložných boxů, jen si vybrat barvu a velikost. Já se tam chystám pro papírové krabice na svatební blahopřání, pohledy z dovolených atd. Je fakt, že když budu pořád kočárek rvát do auta, že ho při mé šikovnosti odřu. A jezdit tam budeme často, tím jsem si více než jistá když je to první vnouče. Ještě to proberu s manželem. Sice se pro něj musí jet až někde k Hodonínu, ale za tu cenu je to super - je to i sporťák, k tomu je ještě nánožník, pláštěnka, moskytiéra a taška na kočárek

blanka.k
3. apr 2010

My budeme u kočárku sundávat jedno zadní kolečko, abychom nemuseli torhcu posunovat zadní sedadla. dělá to tak i kamarádka, co má Octavii, takže velký kufr a Perego GT3, naštěstí se to dá krásně jednou rukou, takže pohoda. Ale to jen když pojedem k rodičům nebo na velký nákup, jinak budu jezdit MHD. A v autě na kola dám ty ochranné návleky, ať nění za chvíli kufr jak od prasat 😅
Volal mi muž, večer dojdou dvoji sousedi s dětma, tak jdu uklízet 😅

aaadus
3. apr 2010

Taky jdu dodělat úklid, jsem se pustila do převlíkaní postelí, praní a úklidu posledních zimních věcí.

bibi13
3. apr 2010

no ja som utrela prach a cítim sa hrozne.. ani zohnuť som sa nemohla, ako ma malý tlačil.. 😖

doli1
3. apr 2010

už jsem si našla katalog ikei jen ted dobře vybrat.
adus neposlala by ho paní PPL neob jinak aby jsi pro něho nemusela jezdit.
nám se právě odírali plasty při každym skladanim do auta.tak ted to vyřešíme tak at nemusim ničit ten noví
já budu uklízet až zítra aby tu na velikonoce bylo naklizený.jsme schopni za jeden den udělat neskutečný bordel 🙄 na převlíkání postelí zítra naženu manže už se mi stim nechce tahat ale už je to potřeba.já dnes třídila věco ale jaksi jsem neměla odvahu sklidit zimní věci ale jarní jsem vytáhla.

zdenkapo
3. apr 2010

Ahojky
jen nakukuju,ale nestíhám dočíst.... za chvíli jdu za klukama ven... mám hotovou výzdobu a beránky a vajíčka budu dělat až zítra asi... ještě uvidím...

Doli
taky sháníme úložný box,ale pod velkou TOmáškovu postel....

holky normálně nemůžem sehnat TOmáškovi jarní botičky... má z podzimka,ale ty mu vydrží už tak měsíc a budou malé,tak jsem chtěla koupit,než porodim... tak ,kde ty zdravotní kupujem zrovna na něj nic neměli,jen červené 😠 má na ně velkou nohu,berou spíš botky do 3 let a on má vel. 26... tak ještě zkusíme jednu lékárnu ve středu,jinak fakt nevim... musela bych objednat po netu... což by asi problém nebyl,když ty značky zdravotní znám a vim velikost,ale lepší je to vidět a zkusit ☹

aaadus
3. apr 2010

doli ta paní má v tom inzerátu napsané, že to není možné zaslat poštou. A sama bych tam nejela, buď s manželem nebo taťkou. Do mojeho auta bych ho stejně nenarvala.

Já velikonoční výzdobu nedělám. Nemám od jisté doby velikonoce ráda...

zdenkapo
3. apr 2010

Adus
tak já taky Velikonoce nemiluju,ale tak kvůli TOmáškovi to je třeba,líbí se mu to...

aaadus
3. apr 2010

zdeni kvůli malému je asi taky začneme více prožívat. Ale dokud nemusím, tak se do toho nehrnu.

m.c.
3. apr 2010

zdeni, o nákupu bot pro malou mi ani nemluv. U nás se dají koupit leda Santé, ty se mi na holky vlůbec nelíbí, jinak musím jezdit do obuvi do Olmika. Tam taky neměli, tak jsem to riskla a objednala Essi z netu, samozřejmě jí byly velký 😝 . No tak jsem kouopila ještě jedny v menší velikosti a ty druhý jí budou na podzim. Já jsem měla vybraný krásný Fare, ale nikdy nemají Farky ve velikosti jakou potřebujem 😒 .

Letos jsme dělaly velikonoční výzdobu s malou, zítra ještě nabarvíme vajíčka.Snad bude v pondělí trochu rozumný počasí, každej rok chodíme s kamarádama a jejich dětma na nějakej výlet, sejde se nás vždycky aspoň 10 dospělých + teď už tak 10 dětí 😉 .

Jinak já mám 3 ségry, takže když jsem ještě bydlela doma tak se u nás vždycky barvily vajíčka ve velkým a v pondělí se u nás sešlo hodně koledníků 😉 .

aaadus
3. apr 2010

V pondělí má pršet a být kosa. A to máme v plánu se jet podívat do Rožnova pod Radhoštěm na velikonoční trhy.

doli1
3. apr 2010

já botky nakupuji v brně ve vankovce je tam daichman.boty od nich zatim vždy vydrželi a nejsou až tak drahý.dřív jsem hodně kupovala essi ty měli všude.pak vždy koupím nějaké použité ale v dobrém stavu na netu aby měl na písek či odrážedlo aby neničil ty nové.ted se úžil výběr botů musí byt na suchý zip aby je uměl obout kvůli školce.šimi má 25
taky se mi jednou podařilo koupit velké boty a když do nich konečně dorostl tak jsme šli na kolo a on sjel ten největší kopec co tu je a celou dobu brzdil špičkama.úplně je zničil ale hlavní pro mě bylo že přežil v tu chvíli by se ve mě krve nedořezalo.kopec jak prase všude asfalt.vůbec nevim co ho to napadlo ale přežil to.
plno věcí se kvůli dětem proživá víc.hlavně jsou krásné první vánoce kdy si něco pamatují když už to proživají to je krása.
jinak já mám velikonoce ráda.vystřídá se tu kupa koledníků a je sranda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre