Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
4. apr 2010

Adelka, GRATULUJEEEEEEM-e!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

michalag
autor
4. apr 2010

blanka, vy sa tiez drzte a keby nieco daj nejako vediet 😉 🙂

blanka.k
4. apr 2010

Ahoj holky,
díky moc za podporu... na monitoru to bylo bez kontrakcí, takže mi řekl 4x2 Mg denně ještě klidně 14 dní (postupně snižovat), nic nedělat...prostě jsem simulant. Ale co mě "potěšilo", že sestřička na monitoru říkala, že se mi to dítě furt hýbe, tak jsem jí říkala, že od včerejška od těch boelstí, že se hýbe min.10x víc než obvykle, že se mi to taky moc nezdálo. A pak mě mudr. vyšetřil, že čípek zkrácený, ale neotvírám se, a děloha je na pohmat trošku tvrdší, ale vše vypadá ok, že můžu vesele domů.Tak jsem tu... Bolesti mám furt co 5 min., ale tak snad to během zítřka přejde, kdyžtak v úterý zajdu ke své mudr....
M.c - určo do Brna do Bohunic nebo na Obilní trh, hlavně ne do Boskovic do porodnice 😅

blanka.k
4. apr 2010

Ale musím říct, že jak jsem tam seděla, tak jsem sihrozně přála už rodit a mít to za sebou... Jak jsem došla, tak jsem říkala setřičce co mě trápí, tak ona, že to sedí na porod, ale že přece nechci teď rodit, že přece nechci mít takové malé miminko (mudr. mi napsal do papírů 35+6tt), jak kdybych tam řvala třeba v 26tt, že chci hned rodit 😅 jak kdyby si člověk mohl vybrat, kdy porodí 😖 5 min nato došla paní, že jí asi odtekla voda, a setřičce se to moc nezdálo, že to bylo jen na jednu vložku, tak ji napojila taky na monitor, a když došla za 10 min., tak pod paní už mokro, tak jí to teda uvěřila 😀 Ale fakt jsem jí pak záviděla, že ví, že to bude mít do cca 24 hod.za sebou (neměla vůbec bolesti, prý jen ráno trochu poslíčky)

doli1
4. apr 2010

m.c brno je asi nejlepší jinak je to kousek všude.boskovice,vyškov a to brno asi nejblíže.olomučany jsou od nás jen kousek 😀 v bohunicích v porodce tě určitě nebudou nutit rodit KP ale byla by to velká náhoda když by jsi zrovna tady porodila 😅

antynka1
4. apr 2010

Ahojky,
Adélko, gratuluji k Lukáškovi! Ať se Vám oběma daří a Lukášek ti dělá jen a jen radost. To jsou krásné zprávičky 🙂
A Blani, tak dobře, že ještě chvilku vydržíš, aby se Tomášek hezky dopekl 🙂

doli1
4. apr 2010

náhodou ted každý říká že boskovice se strašně zlepšili.od nás je lepší jet do vyškova ale hodně lidí jede do boskovic.
je fajnky že jsi doma a věřim že už jsi to už chtěla mít za sebou ale nějaký ten týden by jsme mohli ještě vydržet.všichni aspon ten 38tt

m.c.
4. apr 2010

Doli, no já si myslím že u vás neporodím, ale pro jistotu se ptám🙂

Blani, supr že jste zpátky doma, teď už jseš bez bolestí? A divím se že se sestřičce zdálo že je ještě nějak moc brzo na porod...

bibi13
4. apr 2010

blani verím ti.. aj ja by som to chcela mať už za sebou.. tiško zavidim adelke.. ale samozrejme len v dobrom.. 😅

vavenka
4. apr 2010

Ahojte 🙂

Clovek si na 2 dni odbehne sviatkovat a tu sa veselo rodi 😀 😀 Adelka gratulujem 🙂

Blani drz sa, ja by som tiez uz najradsej rodila, som tiez hrozne nedockava, ale zas na druhej strane, este nech si nase babatka pobudnu v brusku, aby bolo vsetko tip top 😉

Ako sviatkujete? Ja sa teda riadne prejedam 😀

lucik...
4. apr 2010

blani tak super že si doma 😵
Ještě vydrž aspoň do 37tt pak už můžem jít rodit v klidu, páč mimča už budou úplně donošená 😀 😀 😀 😀
A nechápu moc tu sestřičku že se jí to nezdálo na porod, neřeknu kdybys byla 25+6 (ale neměla bys být 34+6 jako já když máš stejný termín???) a už vůbec nechápu tu sestřičku jak se jí nezdála ta druhá paní, dyť plodovka nemusí odtéct najednou 😕 😅 😀

aktaka
4. apr 2010

Blani, dobře, že si tě tam nenechali. jen ať prcek ještě vydrží, kde je 🙂

já jsem se z poslední kontroly minulý týden vrátila s CS3, zkracuje se mi čípek. ale jak vás tu pročítám, asi můžu být úplně v klidu. břicho mi netvrdne, posla či co to bylo jsem měla zatím jen jednou a vůbec mě nic netrápí. i magneska mám jen 3x1, což proti vašim dávkám je jak nic. to už si te'd přijdu spíš jak simulant 😅 😀

a k té sestřičce na příjmu, když tu občas pročítám různá témata, tak mi to přijde, že z těch rodících ženských dělají blbce. jako kdyby si ty všechny příznaky k porodu vymýšlely 🙄

vladkaz1
4. apr 2010

Lucik ani mne neodtiekla na raz a nechali ma v nemocnici na pozorovani a stale mi tvrdila doki ze je to moc nie plodova voda ...
Pozorova to na vlozke ,vzdy to obliala takou vodou ma sa to zafarbit tak modro zeleno ... zevraj vtedy je to plodova voda ...ani sa nepytajte kolko som lezala este v porodnici kym ma vyvolali 😔
Ale o inom som chcela... takze najskor ma kto teraz ?????
Zdenka je najviacej nie ukonceny 38 tt?
Potom Blanke v brusku vystraja 😀 a este kto? aby som bola v obraze ...Doli tusim ta zatka odysla ze?
Blani aspon ,ze ta prehliadol doki a mozes mat cistu dusicku a byt spokoja ze je vsetko tak ako ma byt .
Pralinka ,ako ta boli panva aj pri chodzi?
Mna strasne v noci ,alebo ked stavam zo stolice ,alebo gauca to je neskutocna bolest viem co myslis .... ani pohnut sa mi niekedy neda ,pripadam si jak babka 100 rocna pritom som tak nepribrala ...

majovky2010
4. apr 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzana0409
4. apr 2010

aj mna strasne boli panva uz od rana nemozem sa ani pohnut spravim par krokov a viuac nevladzem.....neviem ci s tym mam ist na pohotovost alebo to prejde...hm? ☹

zdenkapo
4. apr 2010

Blani
tak fajn,že si ještě vcelku... ještě aspoň týden,ale už i teď by to šlo vid? 😉
a to magnesko,to je co dr. to názor, moje gyn říká do porodu a primářka v porodce mi řekla,že od 35tt se brát nesmí,že něco tím hrozí,ale už ten název si nepamatuju... tak já jsem postupně snižovala dávku a už týden neberu MG vůbrc,jen GS Mamavit... ale teĎ ti to jistě pomůže

lucik...
4. apr 2010

vladko ale když to zkoušeli na vložce tak museli vidět že je to plodová voda ne, muselo se to zabarvit.. Nebo se to nezabarvilo?Nebo jak si ty věděla že je to plodová voda?
A jak dlouho si ležela v nemocnici? Předpokládám že dlouho, ale to by neměli nechávat když odteče veda ne?

pralinka25
4. apr 2010

vladi no ked sedim alebo lezim tak pohoda ale vstavanie je hotove utrpenie a chodza tiez. a este ked lezim a chcem zmenit polohu

michalag
autor
4. apr 2010

mna dnes boli v podbrusku a brusko mam tvrde ako skala tak si idem skusit dat teplu sprchu, a som zvedava ci to prejde

baby a zatka musi byt do hneda alebo trosku s ruzovym nadychom?

lucik...
4. apr 2010

michal já myslím že nemusí být zbarvená, ale většinou bývá...

Bože holky co je to dneska za den 😕

bibi13
4. apr 2010

vladka, ja som čítala namiesto: ani pohnut sa mi niekedy neda - ani prdnuť sa mi neda.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bibi13
4. apr 2010

lucik, magický daaaatum..🙂)))

pralinka25
4. apr 2010

dnes musia byt fakt erupcie na slnku 😀
ten nas je dnes tiez nezvycajne hyperaktivny. odkedy ma menej miesta bol kludny a dnes boxuje o 106 😀

martina71
4. apr 2010

No me od rana taky vubec neni dobre. Brisko tvrde porad, mam ty menzes bolesti, a nejhorsi je ta bolest, jako kdyz me nekdo vzal zeleznou tyci mezi nohy... ☹ Chodim curat kazdych pet minut, a jsem protivna i sama sobe...Bude to mozna tlakem, zitra ma byt osklivo, tak se meni pocasi...

lucik...
4. apr 2010

bibi to teda 😵 😵 😵
Mě teda nic moc netrápí (ťuk ťuk) a užili jsme si s mažnou super den 😉 Byli jsme na matějský pouti a pak dlouho na procházce se psem 😵
Ovšem když jsme přišli z matějský tak spoďára zase mokrý 😀 Tak jsem tam nalila kapku toho roztoku a je fakt že to bylo lehounce zelený... Ale když jsem tam toho pak dala víc tak to barvu nezměnilo a ta zelená taky zmizela a od té doby ani kapka, tak to asi nebyla plodovka ten roztok je taky na prd 😅

zamilovana
4. apr 2010

Ahojte, Adelka strasne moc gratulujem a v dobrom zavidim 🙂 blanka,ty sa este drzkaj nejaky ten tyzden. Skoro vsetky spominate bolesti.poslickov,zatku,ale je zaujimave,ze mne ani raz nestvrdlo brucho a pritom sa otvaram,a nemam ani poslickov,alebo ich nespoznavam 🤐 Ako je to s tym krckom? Najprv sa skracuje a potom otvara? Alebo naopak? Ci to je jedno?
Akurat som dopiekla babovku,tak sa tesim na rano ked si ju nakrajam,to je vona 🙂

pralinka25
4. apr 2010

marti ta zelezna tyc je vystizna 😀 presne taky pocit mam aj ja

martina71
4. apr 2010

Luciku, jestli to trochu zezelenalo, tak to asi bude plodovka. Treba odchazi uplne pomalinku...

lucik...
4. apr 2010

marti to mi jako ani neřikej 😕 😒

lucik...
4. apr 2010

marti já zase někde ale četla že i moč nebo výtok může být zásaditý jako plodovka, ale že když to do 10ti minut opět zežloutne tak to plodovka není.. Tak já teď teda nevim.. To bych pak asi měla jet do porodky ne... Ale co bych jim měla říct? Že mi odteklo trochu plodovky a od té doby sucho.. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre