Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
5. apr 2010

Ahojte co ca tyka streptokoka ,musi sa dat antb. 4 hod pred porodom ,na infuzii ano to je pravda tak som mala aj ja pri malej ,ale nic to neni

newyorkgirl
5. apr 2010

ahojte MAJOVKY 🙂 teda pozeram, ze tu sa uz rodi, tak GRATULUJEM a hlavne nech su babatka aj maminky v poriadku 😉
ja sem moc nezabludim, pretoze porod ma caka v Anglicku, tak skor pisem tam.. ale som vas vcera citala a som sa zasmiala, co cakate prve tehulky ako sa ponahlate uz rodit, lebo ste nedockave 😀 uplne mi to pripomenulo moje prve tehu, teraz sa veru tak neponahlam a budem rada, ked malicky vydrzi pekne do terminu 😉 uz aj viem co ma caka, tak na ten porod sa veru netesim, len dufam, ze mi tu daju epidural aspon... a mame toho vela rozbehnuteho tieto 2 tyzdne sa este ideme stahovat a dokoncujem prvy rocnik vysku, takze mame prace az az 😀 no drzte sa, este nakuknem 😉

michalag
autor
5. apr 2010

Breee ranko 🙂

new, no ze sa aj ukazes 😝 🙂

no my sme mali dnes zaujimavu noc v noci o 3:45 som sa zobudila na bolest a nato ako mam poriadne tvrde brusko, isla som na wc a ked som si lahla tak som sa bala aj spat lebo presne takto to zacalo pri malom len s tym ze vtedy mi odtiekla aj voda.... chvilku som cakala az som zaspala ale velmi vazne som rozmyslala ze zobudim draheho ... mam pocit ze malicka uz trenuje, lebo toto som pri malom nemala

arcik
5. apr 2010

Ahojky holky....

tak Veselé Velikonoce všem...

u nás je hnusně zataženo až hrůza se podívat z okna....
malá se těší z nadílky a já si užívám klidu a nicnedělání....celý víkend a dneska jsme u našich na obědě a večeřích takže pohoda...mam je nad sebou ve 2.patře 😉

monika.c
5. apr 2010

michalag,tak to iste mavam obcas aj ja a hlavne je to v noci,tiez sa niekedy zobudim v noci na bolest brucha ako pri menstruacii a k tomu mam tvrde brusko,tak aj nasa mala cvici,to su tie cvicne kontrakcie a tiez som to pri Lukym nemala 😉

yanika
5. apr 2010

Krasne sviatocne ranko!
Adelka: gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😅 😅 😅 Nech je Lukáško zdravučký a rastie ako z vody a Tebe veľa mliečka a nech si čoskoro fit! 🙂 Tešíme sa na podrobnosti a fotky malinkého..
Tak super, už sa to rozbehlo... Všetkým "načatým" držím palčeky nech všetko dobre dopadne (michalaq,doli,zdenka, blanka?) 😉
Mna nakoniec mm osplechol pol deci vody, a tak som sa branila a dufala ze si to tento rok odpusti😉

arcik
5. apr 2010

Yanika alespoň neuschneme.... 😉 😀 já už si to taky ráno slízla hezky za čerstva,,,,napřed voda a pak vejšup

monika.c
5. apr 2010

no ja som bola tiez obliata,moj muz uci Lukyho ako polievat dievcata,tak si to viete predstavit 😒 a to som si tiez myslela,ze tento rok ma nechaju tak 😕

yanika
5. apr 2010

arcik: to by on veru nenehal na nahodu 🙂
vejšup? to akože si letela do vane? 😉

zzuzullka
5. apr 2010

ahojte 🙂 u nás to našťastie prebieha v kľude, len mm ma trošku vyšibal, ale len slabučko, lebo vie že to nemám rada. a inak k nám nikto nepríde, tak sa vytešujem 😀

arcik
5. apr 2010

yanika.nene vejšup jako pomlázkou po riti 😀

michalag
autor
5. apr 2010

tak mna tiez tentokrat decentne 🙂 ... drahy mi trosku ostriekal vlasy s pistolkou a Sami ma vysibal po nohach aby vraj neublizil babatku a tiez mi trosku oblial vlasy a to bolo vsetko 🙂 ... a dnes uz je pokoj 😝 🙂

vladkaz1
5. apr 2010

ahojte nam netece voda prasklo potrubie pre cinziakom takze sme od vecera odstaveny no parada ,sprchovat sa pojdeme asi nasim ale prsi ...
Inak je mi zle ,toci sa mi hlava jak konovi ,zalahnu mi usi, normalne mam vrtulu ...

zzuzullka
5. apr 2010

vladka, tak keď vonku tak šup mydlo do ruky a pred činžiak poumývať 😀 aj mne je dnes nejako blbo, asi nejaký divný tlak 😅

vavenka
5. apr 2010

Ranko 🙂

JAsom tiez len tak decentne ofrkana bola, aj brusko 🙂 kedze aj tam je dievcatko 😅

Inak hej, asi zmena tlaku, ja som tiez ako mechom ovalena... Ale da sa, aj tak sa len vyvalujeme pred telkou 😉

bondy1
5. apr 2010

🙂 ahojte kočky, blahoželáme k prvým bábatkám 😀 - včera asi boli naozaj nejaké škvrny na slniečku alebo čo - bruško tvrdlo, večer čosi ako kontrakcie, ale iba na pravej strane... Holt, blíži sa nám to 🙂 u nás je škaredo, tlak pribíja k zemi - ťukám tu písmenká a snažím sa nezaspať 🙂

lucik...
5. apr 2010

Ahoj holky 😵

Přeju krásné velikonoce 😵 U nás probíhá vše v klidu, manžel nemá ani pomlázku 😀

mishah
5. apr 2010

Ahojky 😉

Krásné Velikonoce a hlavně obrovská gratulace Adélce k Lukáškovi 😵 😵 😵 Porod tiše závidím 🙂
Já teda ještě ráda na mimíska počkám, moc si přeju, at do května vydržíme 🙂 Ve středu jdu k dr a od 8.4.bych měla nastoupit na MD (tj.6 týdnů před TP)..

luciku: tak to náš Lukášek si myslím pomlázku letos si to prvně užíval 😀 Pozvala ho naše sousedka, kde vyfasoval hned celý balíček dobrůtek, tak září ještě teď 😉I se naučil kousínek hody hody doprovody 😀

vladkaz1
5. apr 2010

Zuzulka mame nabratu vo vani vodu ,este sme stihli tak aspon varit a umyt sa amme s coho ,ale na kupanie to teda neni ..
Ja som uz 3X grcala dnes ,moj muz vari ,idem si lahnut pekny den 🙂

brisilda
5. apr 2010

ahojte kocky ja som vas lena na skok prisla mrknut a popriat prijemnu velku noc plnu vody 😉 aby ste boli zdrave 😉 a zaroven sa chcem opytat ci uz sa narodilo prve babatko z majoviek 😉

eliz
5. apr 2010

Ahoj holky,
tak veselé Velikonoce! 😉
Já mám manžela už od 8 ráno někde na pomlázce a domů se mu vůbec nechce-před hoďkou a půl mi se smíchem (alkoholovým) položil telefon 😠
Ráno nás decentně vyšupal-no malá to obrečela-nechápala proč je bita,když nic neudělala 😅 😀
Te´d jsem jí dala ležet,ale furt si brebentí-už aby spala,těším se,že se na chvilku taky natáhnu-dneska mi nějak tvrdne bříško víc než jindy 😕
Vladko teda tak ať vám tu vodu opraví co nejdřív.

lucik...
5. apr 2010

brisi včera se narodilo druhé májové miminko... První je od helky a včera se narodil Lukášek Adélce 😵 😵 😵

brisilda
5. apr 2010

fiha tak to je super spravicka takze prajem vela zdravia a maminkam gratulujem 🙂 ja by som uz tiez najradsej rodila ale este je priskoro 😒 dokonca mi este ani brusko nespadlo dole a nic ma neboli myslim panvu 😀 co je super lebo by som sa tej bolesti rada vyhla 😉

bramburka
5. apr 2010

Eliz, tak u nas nejdriv mala vysupala s Jirkou mě a pak jirka jí, celkem se nechala, ale kňučela, když jsem jí rano říkala, aby se šla podívat, jestli něco nenechal zajíček v obýváku a ona se bála. No děs. Nakonec se odvážila, trochu se zaradovala kdyz videla čokolády, ale nechtěla to eozbalit, no fakt nechapu. Nakonec se nechala překecat, ale prča. Jinak rýma jí ustupuje zdá se, snad se to nevrazí do toho ucha zase.

newyorkgirl
5. apr 2010

tu sa teda vo velkom sibe a polieva aj bruska tvrdnu, my nic z ani jednoho, tak sa drziiiiime 😀

lucik...
5. apr 2010

tak už mě byl navštívit táta s bráchou, tak jsem dostala 😀

A dneska je asi fakt blbý tlak, se mi motá hlava a sem jak praštěná, nejradši bych celý den prospala 😅

A ráno jsem potřela intimku roztokem jak jste radili a nic, takže to asi vážně voda nebyla 😵 😵 😵

vavenka
5. apr 2010

Luciik tak to je fajn, este aspon tyzden, dva nech Viki pocka 🙂

lucik...
5. apr 2010

vav mě postačí když dokončím 36týden, pak už je mi to fuk 😵 😵 😵 Ale voda to asi fakt nebyla, co sem četla tak by to fakt teklo pořád, i když třeba malinko ale teklo, a ne že doteď nic 😵

martina71
5. apr 2010

Ahojky vsem,

Luci mas zpravicku v IP.🙂 . Jsem rada, ze je to v pohode. Me je dnes nejak divne... ☹ Udelala jsem klukum obidek a sama zalezla zpet do pelechu. Vse mi boli... uff, uz aby to bylo za mnou....

vladkaz1
5. apr 2010

Lucik super ,este sa neponahlajte ,mate casu a casu 😵
Mne je uz lepsie ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre