Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bramburka
5. apr 2010

me je dnes mnohem lip. Tak se cpu sladkym,. snad nebudu litovat. a to byla k obedu kachna knedlik zeli...

michalag
autor
5. apr 2010

lucik, super ze to nebola plodovka, ved mate este trosku casu 😉

ja som dnes tiez ako buchnuta kladivom .....

dnes sme mali falosnu kapustnicu a pecene kura s ryzou ale posledne 3 dni mi nejako nechuti jest a to povedal aj drahy ze je divne ze kapustu som nezjedla kedze ju milujem

vavenka
5. apr 2010

Luciik ja som si tiez hovorila ze skoncit 36tt a nech sa stane co sa stat ma, ale nejak cim dalej, tym viac si zelam, aby sme este vydrzali, aj napriek tomu ze tento posledny mesiac je to uz hodne o drzku, co sa pocitov tyka - aj som uz cela ubolena, aj myslienky su vselijake, ale tak nech len pekne este sa pokvasi mala v brusku 🙂

Michalag mnam kapusta, tu aj mozem tiez 🙂 ja som teraz postavila zemiaky, zapeciem ich s velkonocnou sunkou a klobaskou, lebo mam toho vela a nema to kto jest 🙂 tak nejak to takto zlikvidujem aspon 😉

zdenkapo
5. apr 2010

Ahojky

přeji všem veselé velikonoce-tedy jejich zbytek 🙂 u nás je dnes ošklivo,asi bude pršet...

michalag
autor
5. apr 2010

baby, ja by som tak spala, drahy spi, ale nas certik je sice v posteli ale nespi takze ho pojdem zachvilku zavolat

newyorkgirl
5. apr 2010

pozeram ze ten nizkotlakovy bolehlav sa tu rozmaha dnes, a to aj medzinarodne, aj v Anglicku je zamracene a ja teda poobede nezvyknem spat, ale dnes by som sla, lenze moje male sidlo protestuje, takze som si musela uvarit kavu 😒
michalag, tak viem o com dnes hovoris, moj muz sa tiez prave zobudil, ale dieta mi nedovolilo spat... 😀

miladkad
5. apr 2010

ahojte, holky,

gratulujem k novým bábätkám! Teším sa spolu s mamičkami! 😉 Už sa nám to tu rozbieha. 😎
Ani mne dnes nie je nejako dobre... zrejme je to tým počasím, keďže sa tu viaceré sťažujeme. ☹
Som zvedavá na zajtrajšok, idem na poradňu k dokimu...

bibi13
5. apr 2010

ahojte..

no aj u nas prší celý den.. je to na prd.. potom človek nevie čo so sebou..

ja som mala hroznu noc.. strašne ma bolel žaludok.. ked som si lahla na chrbat, tak som myslela, že sa zblaznim od bolesti, ked som si lahla na bok, tak ma tiež všetko bolelo, nevedela som uležať.. no a stále sa mi vracali kyseliny do krka.. no fuj, hrôza atd.. ani neviem popísať..

zdenkapo
5. apr 2010

holky ze Slovenska
prosím,můžete se mi mrknout na vašich on-line lékárnách,jestli mají skladem přípravek proti pocení Driclor? u nás je delší dobu vyprodaný.... kdyžtak mi hoďte link sem nebo do IP.... děkuji moc...

vavenka
5. apr 2010

Bibi ahoj, ja som mala to iste predoslu noc, ked som sa natrepala zemiakovym salatom... Kokso som tiez riadne bojovala.....
Zaludok ma sice nebolel, ale taku kyselinu som mala, ze az hrdlo ma stipalo, pomaly kazdych 15 min som sa az posadit musela a napit sa vody..... Ale vcera som pre istotu uz nic nejedla vecer a bolo to ok 😉

zdenkapo
5. apr 2010

holky manža se včera taky přežral bramborového salátu a taky ho ještě dnes pálí žáha a to není těhu 😀

lucik...
5. apr 2010

marti máš zprávičku v IP 😉

Holky tak já naštěstí pálení žáhy neznám a to žeru fakt všechno 😀

vavenka
5. apr 2010

Zdeni 😀

Lucik to mas super, ja som mala asi dva tyzdne uplne ze brutal, teraz uz je to ok, len ked sa fakt prejem alebo zjem nieco agresivne.....

lucik...
5. apr 2010

vaven no mě všichni hrozili že si užiju, ale já to neznám... Ale poslední měsíc mě zas malá tlačí neustále do žaludku nebo tam někam, ale na to už sem si zvykla 😀

zdeni to znám, můj manža vždycky navečer sežere něco s česnekem a česnekem rozhodně nešetří a pak dva dny heká že ho pálí žáha 😀

eliz
5. apr 2010

pálení žáhy...no poslední dobou baštím Rennie jak divá 😒 Trpěla jsem na to už při prvním těhu a teď snad ještě víc 😠
Tak manžel dorazil domů z pomlázky ve 2 odpoledne 😠 -akorát když jsem začla usínat.teď jsme se vyvětrali,ale je tam tak hnusně a zima-brrr

vavenka
5. apr 2010

Lucik ja som to nepoznala cely svoj zivot, az teraz, pred par tyzdnami 😀 😀 ale nevadi, nieje to nic, co by sa nedalo rozdychat....

Eliz no ja som dnes ani prst z baraku nevystrcila 🙂 som lenivec.....

zdenkapo
5. apr 2010

😀 ty chlapi jsou fakt věc teda....
já teda pálení žáhy neznám,ale každá máme něco.....

holky to j v pr..... ten Driclot se prostě tady nedá sehnat.... nevim třeba z Anglie,ale to zas nemám z žádným obchodem zkušenosti ☹

vavenka
5. apr 2010

Co je Driclot? 😅

lucik...
5. apr 2010

zdeni a co je to?

vladkaz1
5. apr 2010

zdenka driclor je ale strasna chemia ,mam ho ale nepouzivam ... Ty ho teraz v tehu pouzivas?

bibi13
5. apr 2010

vavenka ono to ani nebolo, že palenie,. práveže ked som sa dala na bok, tak sa mi vratila ta kyselina do krku.. a to stále.. tak som sedela jak debil v kuchyni a pila mlieko.. a samozrejme som sa ním aj poliala, tak som bola celá mokra.. 😔

zdenkapo
5. apr 2010

aha,upsala jsem se,je to Driclor... proti pocení,které mám bohužel geneticky dan é v podpaží a jedině po tom jsem byla fakt šŤastná,ani kapička,což jsem teda za přepážkou na úřadě při denním kontaktu s lidma velice ocenila a mohla konečně nosit barevná trika....
Vladko, no v těhu ani při kojení ne,ale právě mamka mi řekla,že se nedá sehnat,tak jsem koukala do net lékáen a fakt ho nikde nemaj... je to chemie,ale v úplně každém antiperspirantu je hliník a v Dricloru je ho sice více,ale když se vezmu,že jsem normoč anti pouřila i 2x denně a Driclor používala tak 1x týdně a 1x za 10 dní,tak to vyjde na stejno a fakt mi to zvedlo sebevědomí....

bibi13
5. apr 2010

o tom driclore počujem prvýkrát.. takže pomaha? by som to skusila aj ja..

vladkaz1
5. apr 2010

urcite pomaha ,pouzivala som ho aj ja ,tak isto mam problem s nadmernim potenim v podpazusi ... no je to trest viem o com hovoris ...
Ale teraz urcite nepouzivam....
Mne stacil raz za 4 ry dni tak fungoval supis .
toci sa mi zas hlava ,co je dnes za den ja neviem 😝

bibi13
5. apr 2010

fuha, dakujem vladka.. hm... takže po kojení by som to mohla skusiť.. a teraz nepoužívate žiadne antiperspiranty?

vladkaz1
5. apr 2010

ja pouzivam Dave ,som spokojna ,ked ja sa nepotim stale ,ja mam take jak navale tepla .... len v tedy 😔

zdenkapo
5. apr 2010

funguje geniálně,ale sehnat se nedá ani v čr a ani asi u vás,co jsem četla diskuse,ani v tom Vladčiném odkazu nepíší,že je skladem... ale v Anglii se prý dá koupit a balení 60ml a vyjde lacino +tedy pošta,ale nevyjde dráž,když se jim objedná víc,ale s tím nemám teda zkušenost...

Antip.používám i teď DOve,Fa a tak,ale to je o ničem teda..

vladkaz1
5. apr 2010

zdenka ja som ho u na som ho u nas v lekarni kupila ,ak by si chcela mozem sa opytat ,len neviem kolko by stalo postovne .. to bude asi drahe co?

zdenkapo
5. apr 2010

Vladka
tak pokud by to bylo balíkem ze SLovenska sem,tak to určo najdeš na www stránkách vaší SLovenské pošty,či co tam máte 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre