Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
6. apr 2010

aktaka klid 😉 Vždyť i kdybys to neměla tak se asi nic nestane 😉 Tašku rychle zbalíš za pochodu, co zapomeneš pak manžel doveze a těch pár věciček co bys potřebovala by ti taky někdo vypral 😉 (heh mě se to kecá co, když už mám vypráno 😀 )

gabap
6. apr 2010

ahoj holky ja taky jeste nemam nic nachystane ani nakoupene 😅 a jeste se chystam ke kadernici,snad to stihnem 😀

dezyre ahoj,dlouho jsem te "nevidela"

aktaka
6. apr 2010

Lucik, jenže já nemám do té tašky do porodnice co zabalit 😅 max balík plenek a přezuvky, jinak pro sebe nic nemám 😅

my si hlavně plánujeme, že bychom chtěli ještě vymalovat dětský pokoj, tak to praní odkládám až potom. ale jestli vůbec budeme malovat, ví bůh 🙂

dezyre
6. apr 2010

Ahoj Gaby 😉 Já poctivě čtu, občas se přidám... Ono je koník ale hroznej žrout času ... 😀 Se tu ráno zakecám a najednou koukám koukám, už tu sedím přes 2 hodiny 😀 😀 😀

lucik...
6. apr 2010

tak vezmi útokem lékárnu a bude 😀 😀 😀

gabap
6. apr 2010

za chvili vyrazime s malym na CTG tak doufam,ze tam vydrzi a nebude zlobit

aaadus
6. apr 2010

dezy ten náš prcek je taky v poslední době lenoch. Sem tam sebou zavlní, ale na velké roztahování už to není

zdenkapo
6. apr 2010

Ahojky holky.... tak poslíčky mám už taky denně,což jsem u Tomáškaneměla,tak doufám,že tento porod půjde dobře....
a v kříži mě bolí furt,že se někdy hnout nemůžu ☹

Driclor
holky manža včera měl námitku,že na co to budu kupovat teď,když budu třeba rok kojit,tak jsem to uznala a tak to necháme,až přestaneme kojit,tak třeba už se pak bude dát koupit normálně.... 😉

Mishah
běžně se teď u nás do porodky chodí až rodit,loni si moje gyn.koupila CTG,tak nikam neposílá,jen má tento týden dovču tak ,musim na CTG +UTZ ve středu a v pátek doporodky...

gabap
6. apr 2010

aktaka ja mam v tasce vlozky a prezuvky 😀 a to mi asi stacit nebude 😀

michalag
autor
6. apr 2010

Ahojte 🙂

pozeram ze blanka sa nam neozvala ani vecer 😕 😕 😕 tak snad su v poriadku

lucik...
6. apr 2010

holky mě malá taky moc nekope, spíš se mi nacpe na jednu stranu břicha nebo nahoru a to je teda děsný 😠 😀

michalag
autor
6. apr 2010

gabi, no ahoj ako sa mate, ty si tu uz dobre dlho nebola 😝

dezyre
6. apr 2010

Aktaka: Pro sebe toho taky moc nemám nabaleného, jen hyg. potřeby, ručníky, vložky, spodní prádlo a přezůvky.. 😅 A když bude potřeba víc, manžel doveze. Jsem si říkala, že hlavně, abych se měla čím umýt, vyčistit zuby, učesat a hlavně abych nezapomněla vložky, kojící podprdy a kalhotky. Jinak jsem si ještě přihodila šťourátka do uší.. Napadla mě i pinzeta a manikúra a takový blbosti, ale to jsem si říkala, že bez toho to 4 dny snad vydržím 😀 😀 😀 😀 😀

aktaka
6. apr 2010

tak já to nějak asi pomalu dokoupím, netřeba to s rychlostí přehánět 😀

Dez, moje slečna se třeba včera za celý den hnula asi 3x, to bylo slávy. o nějakých kopancích nemůže být ani řeč, jen se tak převaluje. sem tam cítím dole šmátrání, to budou asi ruce. jinak fakt nic

aktaka
6. apr 2010

a "nejlepší" je, když se zapře nohama o žebra a hlavou zatlačí na močák, to jsou pak sprinty na záchod 😀

gabap
6. apr 2010

misko cau,no nejak moc ted nestiham,ale sem tam nakouknu 😉
jinak taky slusne poslickuju,u maleho jsem zacla uz ve 30tt a porod byl "hracka"

holky taky nekdy chodite jak kaceny?

dezyre
6. apr 2010

jo jo Luci, to taky znám.. dnes jsem se v noci vzbudila, tak jdu na záchod a málem jsem se převrátila na pravou stranu, jak tam byl chudák malej nacpanej 😀 😀 😀 Samozřejmě pravá strana nafouklá a tvrdá a ta levá taková maličká a měkká 😀 😀 😀

aktaka
6. apr 2010

Dez, bereš si i fén? mě to napadlo, ale pak jsem si říkala, že aby na mě nečuměli jak na vola 😅 navíc v podolí prý chtějí co nejmenší tašku, tak nevím...

lucik...
6. apr 2010

dezy přesně... Manžel se tomu furt směje a já řikám ať se laskavě nesměje, že mě to teda příjemný rozhodně není 😀
No nic holky, já se jdu připravit a pomalu valím směr dr 😵

dezyre
6. apr 2010

Gabi tak jako kačena už chodím stabilně 😀 😀 😀 😀
Jinak musím zaklepat, že neznám ani to, že by mě nějak silně bouchl do močáku (sice semtam mě zatlačí, ale žádná křeč) a neznám ani kopnutí do žebra nebo žaludku, ťuk .. ťuk... Protože třeba moje kamarádka, ta ke konci 14 dní prozvracela, protože malej jí pravidelně kopal do žaludku... nebo v noci se nevyspala, pač se zase přemýstil a kopal do žeber...
Já mám nožičky malýho imrvére vyboulený pod žebrama na pravé straně .. nebo to už budou spíš asi kolínka... 😅

dezyre
6. apr 2010

Aktaka, určitě si beru fén.. ať na mě koukají jak na mě koukají 😀 Mám totiž krátký vlasy, dorůstají mě ze střihu "ježek" 😀 😀 😀 (tady na koníkovi mám už rok starší fotku) A bez vyfoukaných vlasů nemůžu dát ani ránu. Nehledě na to, že se ráno vzbudím a každej vlas jinde 😀 Možná kdybych měla dlouhý vlasy jak jsem mívala, tak bych se na fén vyprdla... Ale takhle 😀 bez tužidla a fénu do porodky nejedu 😀 😀 😀 😀

michalag
autor
6. apr 2010

gabi, tak ja mam tiez pocit ze chodim ako kacka 😅

aaadus
6. apr 2010

aktaka já si teda fén beru a můžou se na mě dívat jak chtějí. Když si totiž nevyfénuju vlasy, neučešuje do žádného tvaru a stojí mi na všechny strany

aktaka
6. apr 2010

já mám taky vlasy všelijaké, ale říkala jsem si, že je prostě svážu a basta. ale trochu jste mě teď nahlodaly 🙂 akorát u mě má fén stejně význam jen pokud budu moci půl hodiny stát před zrcadlem a fénovat přes kartáč do nějakého tvaru, což nevím, jeslti tam půjde...

aktaka
6. apr 2010

já si tedy myslím, že chodím úplně normálně, ale kdo ví jak to vnímá okolí 😀

zdenkapo
6. apr 2010

jé tak to mám asi výhodu,že mám dlouhé vlnité vlasy,stačí,když si vlasy ráno protřepu prstama a vypadaj upraveně,ale stejnak v porodce budu nosit jen culík a k porodu ho musim mít taky.... nehledě na to,že fén bych nebrala,protože bych musela fénovat na pokoji a tam bych rušila jinou maminu a miminka...

dezyre
6. apr 2010

Aktaka: Jo tak to nevím jak dlouho se vydrží po porodu stát, ale myslím si, že třeba ten druhej den už by to mělo být lepší ne? .. To by asi měly říct holky, co už rodily 😅 Já mám teda vlasy profouklý i přes kartáč tak za 10 min. a vypadám asi o 1000% líp, takže prostě musím těch pár minut vydržet 😝

dezyre
6. apr 2010

Zdeni tak to mega závidím 😀 Bych chtěla taky vlnitý vlasy 😀

dezyre
6. apr 2010

A hlavně máš tu výhodu, že je stáhneš do culíku, ještě ty moje dorůstající dráty nestáhnu zatím do ničeho 😔 😅

aktaka
6. apr 2010

Dez na vlasy dorůstající z ježka bych taky musela mít fén. já to asi risknu bez něj, v nejhorším šátek na hlavě alá babča to jistí 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre