Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

kacenka24
7. apr 2010

Ahojte dievčatá.

Mám takú otázočku na tie, ktoré budete kúpať svoje miminká vo vaničke. Budete používať lehátko do vaničky? Ja neviem, čo je lepšie. 🙂

Či to klasické látkové http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7816619&tab=5

alebo takéto niečo z plastu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8039857&tab=1

Ďakujem. 😉

blanka.k
7. apr 2010

Kacenka - Já nemám ani jedno, mám to molitanové, jsem tak různě četla diskuze tady na MK, má nevýhodu, že dlouho pak schne, a mělo by se po cca 3 měsících vyměnit za nové (teda výrobce to píše, na tom co mám), to látkové zas některým vadí, že dítko z toho sklouzává, a na plastové je lepší dát nějakou plínku, aby neleželo na tom plastu, některý děti nemají rády, jak je to tvarované, ale zas v om pak hezky drží, ale některý se blbě vlízají do některých vaniček, prostě každý má něco, já koupila to nejlevnější, když nebude vyhovovta, koupím to plastové a uvidím.... 😅

lucik...
7. apr 2010

Kacenko já mám to látkové... Měla jsem i to molitanové ale to mi zničil pes 😅

zzuzullka
7. apr 2010

ahojte 🙂

kacenka, ja budem určite kupovať to látkové, príde mi také najlepšie a to plastové ako sa vyjadril môj mm, keď sa nám narodí nejaký cvalík tak sa mu tam ani ritka nezmestí 😀

lucik...
7. apr 2010

zzuzul přesně tohle říkala tchýně 😀 Ona nám to kupovala a ptala se jaké chci

aktaka
7. apr 2010

Blani, to máš tedy fakt hrozné, to si neumím představit ☹ a taky bych měla strach, abych pak ten porod vůbec poznala 😅

Kacenko, já nemám žádné. koupím jen pro jistotu to molitanové, kdyby něco. podle mě je ale nejlepší koupat bez ničeho a mimčo mít ponořené po hlavičku ve vodě. cítí se tak prý nejbezpečněji, tak se uvidí. a ještě zabalené v plence 🙂 a na to plastové jsem speciálně slyšela jen samé blbé ohlasy, to látkové by bylo asi lepší

zzuzullka
7. apr 2010

to plastové mi pripadá, že sa niekto nudil tak vymyslel plastové lehátko aby mohol viacej ošklbávať rodičov o peniaze 😅 🤐

kacenka24
7. apr 2010

Ďakujem moc, moc za odpovede. Veď ani mne sa to plastové nezdá, príde mi také "úzke", ako napísala zuzulka. 😉

aktaka
7. apr 2010

Zzuzul, taky mám ten pocit 😀
a když jsem viděla na živo, jak je to strašně maličké, tak jsem už vůbec nechápala. to je tak na dva měsíce 🙄

aktaka
7. apr 2010

a upřímně, mně by se asi nelíbilo mít tak o něco zaraženou prdel 😀

kacenka24
7. apr 2010

No a pritom to plastové má špeciálne napísané, že do 8 kg. 😲

zzuzullka
7. apr 2010

aktaka 😀

zzuzullka
7. apr 2010

kacenka, no neviem si presdstaviť ako by tam muselo byť také 8-kilové bábo natlačené, chúďatko 🙂

iwonka
7. apr 2010

baby a aku velkost ste kupovali pre mimi 56 alebo vadsie??

aktaka
7. apr 2010

Iwonka, já mám i 56, ale ne moc kousků, počítám, že to stejně vydrží max pár týdnů (a to pár beru téměř doslova 🙂 ). pokud se tedy malá nenarodí tak velká, že by je ani neoblékla.

zzuzullka
7. apr 2010

iwonka, ja som kupovala len fakt zopár kusov 56- asi tak 2 kuse 😀 a zbytok 62 alebo 0-3mesiace, záleží od výrobcu aké má označenie. ale my sme obidvaja s mm vysoký, takže nepredpokladáme, že by sme mali nejaké maličké bábo

kacenka24
7. apr 2010

Iwonka, ja mám pár vecičiek vo veľkosti 56, aj to len body a nejaké košielky. A keď som kupovala oblečenie pre mimi napr. v Tescu, tak tam bolo označenie iba napr. 0-3 mesiace. 🙂

lucik...
7. apr 2010

iwon my máme nejmenší 56 a docela dost, nevim kde sme to vzali 😅 Ale je pravda že když pak srovnám některou 56 a 62 tak je to stejně velké

zzuzullka
7. apr 2010

a keby bola 56 malá tak ustrihneme napr. na dupačkách chodidlá a dáme dole gumučku a budú 3/4 dupačky...také určite ešte nikto nevymyslel 😀

iwonka
7. apr 2010

a na spinkanie pri mimi mate co???co mu budete davat pod perinku???alebo???ja sa velmi nevyznam a moc mi ne
ma kto poradit...

lucik...
7. apr 2010

zuzzul originální 😀 já to radši ohrnu 😀

aktaka
7. apr 2010

Zzuzul, na léto super, to se bude hodit 🙂 😀

já doufám, že malá bude malá po manželovi. i když je teď normálně vysoký, tak při porodu (v termínu) měl 2,5kg. to by se mi mohlo pak dobře rodit 🙂

aktaka
7. apr 2010

Iwon, na spaní mám overaly. a počítám, že spát bude zabalená v zavinovačce, klasickou přikrývku jsem ani nekupovala

blanka.k
7. apr 2010

Zuzzul - jasně gumičku, jak bývala na teplácích ca našich mladých let 😀
Na spaní mu asi budu dávat jen bodýčko + ponožky. Prootže v pokoji budeme mít zas tak 28st., a postýlka je nejblíž oknu, takže zimou trpět nebude 😅 A mám i pár klas.dupaček s dl.rukávem.

zzuzullka
7. apr 2010

lucik, no kiež by som bola taká originálna aj o mesiac na štátniciach, tam ma asi ten smiech prejde 😖

na spanie mám kúpenie overaly a zo začiatku asi ešte aj v zavinovačke a mám aj spací vak...tak uvidíme, čo nám bude vyhovovať

lucik...
7. apr 2010

zuzul to budeš ještě originálnější 😀

nikkka
7. apr 2010

ahojte...
konecne som vas docitala..a uz som zase zabudla na co vsetko som chcela reagovat...

na spanie mam overaly a tiez zo zaciatku bude v perinke-zavinovacke..a potom neskor nejaky paplonik, alebo deku..ale to ma este cas..

xxx.klarka
7. apr 2010

Ahojky, něco nového?? Nestíhám dočítat.

tak jen průběžně hlásím, že jsme včera koupili kuchyň, tak ji dneska přijede máma montovat, snad to bude rychlý. Odpoledne až přijde z práce tak jede pro postel, tak se těším. Včera nám tchýně koupila prostěradlo na ní, tak jsem ho hnedka vyprala. A u nás je dneska tak peru další 2 pračky a hodím to ven. Jinak jsem byla koupit dneska ještě sifon, hadice na baterii a prodlužovací kabel na repráky od domácího kina, aby jsme to mohli zapojit. Koupili jsme včera i nový kobereček do koupelny a koberec pod stůl do obýváků, krásný, tak se z toho těsím 😵 😵
Jinak do konce týdne budu mít hotový přebalovací pult, juchůů. 🙂 A zítra ještě musím pro pracovní desku na linku a dřez, pak už to bude snad všechno.

Už aby to bylo všechno hotové, pak může maličká přijít na svět.
Včera mi furt boulila prdelku k žebrům, až se mi blbě dýchalo a večer jsem taky nevěděla jak si lehnout, se mi tak nějak zkroutila a bolelo mě to snad všude. 😠 😒

andelka
7. apr 2010

klarka: Teda, vy jedete jak namydlený blesk 🙂 Trošku závidím 😅 Ale i u nás už se to rýsuje, taky už se bude zapojovat kdeco všechno a koncem týdne prý už i malovat. Akorát kuchyň budou montovat tchán se švagrem, tvoje mamka je dobrá, že si troufne sama.

xxx.klarka
7. apr 2010

andelka, tak moje máma dělala už asi ve 4 kuchyňských studiech víš. Ona dělá všechny tyhle chlapské práce 😀 štukování, nahazování omítky, malování - to je její 😀😀
Já jsem ráda, že to jde takto pěkně, už aby to bylo hotový. 🙂 Nebooj, taky vám to pak půjde určitě rychle. Nejhorší jsou ty opravy atd ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre