Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
7. apr 2010

monika já bych kleště taky nezatracovala, tak jak píší holky.

PA mi poslala materiály ohledně kojení, kdo budete chtít, můžu vám je poslat na mail.

antynka1
7. apr 2010

Adus - pošly prosím jak jsem se mohla minule přesvědčit jsou tam fakt dobré rady. Máš na mě ještě mail? Děkuji 🙂

aaadus
7. apr 2010

antyn určo ho ještě mám v IP

michalag
autor
7. apr 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

antynka1
7. apr 2010

Adus díky 🙂

aaadus
7. apr 2010

máte to tam holky. Já si to sebou beru i do porodnice kdyby náhodou

antynka1
7. apr 2010

Narozená miminka zatím mají vzestupnou váhovou tendenci, tak doufám, že v tom holky nehodláte pokračovat - 5ti-kilové dítko fakt rodit nechci 😀

lucik...
7. apr 2010

aaadus pošli mi to prosím taky 😵 😵

antynka1
7. apr 2010

Adus - už tisknu 🙂
Tak se tu opatrujte, já jdu na kurz 🙂

dezyre
7. apr 2010

Holky byly jste se některá už nahlásit k dětské doktorce? .. Já se tam asi vypravím příští týden. Nevím jak je to u vás, ale u nás tak, že před porodem se nahlásím dětské doktorce a hned jak přijedu z porodky domů jí zavolám a sestra přijede k nám domů nás okouknout..

nikkka
7. apr 2010

jeeejda antyka ani ja nechcem take velke babo...

bramburka
7. apr 2010

Dez, u nas je to stejne, jen staci se nahlasit po telefonu, takhle jsem tam volala a ona rekla, dobre, v klidu maminko, az porodíte zavolejte a já prijdu. At to dobre dopadne, hrozne mi to bylo sympaticky

blanka.k
7. apr 2010

Dezyre - v Bohunicích chtějí u porodu nahlásit jméno pediatra, já byla už v 30tt, a říkal, že má plno, ale že do porodu určitě nějací pacienti odejdou, takže mě bere, ale že kdybych volala až po porodu, tak holt mám smůlu, to nebere. Ale že vidí, že se snažím vše si hezky zařídit, tak není problém 😉 Vím, že i jak jsem byla s těma maminamam na pokoji, tak obě hned druhý den po porodu volali a že mudr. přijde jak je pustí. Mě taky říkal, ať pak zavolám, že přijdous 😉

dezyre
7. apr 2010

Brambu, ale teda nechápu proč se tam takhle nahlašovat. Protože když jí zavoláš, tak po telefonu asi žádné papíry nevypisuje, tak mi nejde do hlavy proč se to musí ..

aaadus
7. apr 2010

lucik máš to tam
dez já mám pediatričku zajištěnou od ledna

bramburka
7. apr 2010

no ona vlastně ani nerikala, ze se neco musim, podle me spis slo o to, aby ty ses ujistila, ze ona ma misto, ona si dle me nikam nic nezaznamenavala

dezyre
7. apr 2010

No holky ještěže to vím, že v porodce budou chtít jméno pediatra. Já nevím jak se ta baba jmenuje. On ju zná manžel 😀 Si to budu muset napsat 😅

andelka
7. apr 2010

adus: Mně prosím taky, jestli to ještě nemám, email taky budeš někde mít 🙂

dezy: Já jsem se registrovala u doktorky asi v 30tt a máme to taky tak. Až budem doma zavolám. Mluvila jsem zatím jen se sestřičkou a ta byla hrozně milá. doktorka je podle mínění známých maminek taky dobrá, tak to snad bude fajn.

To je krásná tabulka 😵

blanka.k
7. apr 2010

Přesně tak, ta mudr. může mít plno a nemusí vás vzít, a třeba mě hodně ukllidnilo, že mě pozval dál, vše mi ukázal, představil celý personál, a pak jsme se ještě třeba bavili o očkování, upřímně mi řekl, že má maminy, co odmítají povinná očkování, z čehož on má problémy, tak se mě rovnou zeptal, jaký na to mám já názor, atd. A napsal si TP do kalendáře a že se mnou počítá.

dezyre
7. apr 2010

Teda holky já čučím.... vy jste tak vzorný.. no budu tam muset zajít (udělám si procházku, když bude hezky), anebo brnknout..

andelka
7. apr 2010

No tak u jedné měli plno, na druhou nebyly reference nic moc, u třetí se mi nelíbilo prostředí, tak u čtvrté bylo dobré všechno. Kdybych to nechala na poslední chvíli, tak nevím nevím.

dezyre
7. apr 2010

Ono možná holky pokud jste z většího města, tak asi ano, ale u nás na vesnici je dětí máááálo 🙂 Spoléhat na to asi moc nemůžu, ale mám v merku dvě dětské doktorky, kdyby jedna třeba nemohla, tak snad ta druhá...

blanka.k
7. apr 2010

Dez - no to je fakt, že když je třeba na dědině jedna mudr, tak tě vzít musí. V naší městké části mudr. není , tak jsem chtěla toho nejbližšího (cca 2km) a byly na něj dobré reference od kamaráddek, tak jsem tam šla osobně, se i ptali, kde bydlím, tak sjem říkala, že "kousek" a bez auta chci nějakého, ke kterému dojdu pěšky...

dezyre
7. apr 2010

Blani, tak Brno je jasný, tam se musíš prat o všechny doktory. Zubařem počínaje, přes porodnici a obvoďákem konče.. U nás to ještě tak hrozný není.. 😀

yanika
7. apr 2010

Ja mam na plane zajst zajtra ku pediatricke🙂
Teda asi hodinku som pisala pracu a mam ruky ako pampuchy.. tieto posledne tyzdne je to fakt zabava 🙂

matpaj
7. apr 2010

Ahojte 🙂
gratulujem BIBI k Alexovi!!!!!
docitavam vas len tak zbezne, ste toho dnes popisali...........

babky, chcem sa spytat, ked mate tych poslickov, aky pocit to vlastne je?mna boli brucho aj 2hodiny vkuse ako pri menstruacii, chvilu viac , chvilu menej.....je to v pohode? mate nieco take aj vy? dakujeeeem.....

pepibubu
7. apr 2010

ahoj, tak já mám dětskou kam chodíme s Pepčou, takže bez starostí, a je to super mladá ženská, takže bomba 🙂

a o poslech mi nemluvte, včera mě dvě hodiny dusily....

aaadus
7. apr 2010

matpaj já mám poslíčky, že mě bolí břicho jako když má přijít mrcha, bolesti v kříži a tlak na konečník. Ale 2 hodiny v kuse jsem to ještě neměla, maximálně tak hodinu

bramburka
7. apr 2010

no ja bych tu svou nejradeji zmenila, ale nevim za jakou, takze jsem zatim bezradná

pepibubu
7. apr 2010

No mně to včera dobře vyděsilo, uvědomila jsem si že mám nejvyšší čas si připravit věci do porodnice, a věci pro malinkýho...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre