Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
7. apr 2010

Ahojte 🙂
mishut GRATULUJEEEEM!!!!!!!
doli drz sa......
ja uz tipujem kto bude zajtra.......babky to sme skoro zacali, nie?ale hlavne ze je vsetko ok.....a vsetci su zatial v poriadku a zdravucky.....

mna trapia uz od obeda poslikovia.....alebo aspon dufam, ze su to oni....stale ma boli brucho.v piatok idem na odbery tak sa postazujem dr ale aj sa bojim pytat, nechcem nedajboze ostat v nemocnici..... 😒

michal, mozem ti napisat do IP moje cislo?pre istotu.................

janefonda
7. apr 2010

martina hej mame spolocny termin, tak som zvedava aky bude v realite 😉 Uz mas aj poslickov?

matpaj
7. apr 2010

babky, co znamenaju ti poslickovia? skorsi porod? ja som ich v prvom tehu vobec nemala, teraz som z toho trochu mimo.....

simi.w
7. apr 2010

No teda 🙂 , další miminko.......mishu, moc gratuluju k chlapečkovi, hodně zdravíčka a lásky celé rodince
a tatínku jsi šikula, děkujeme za popis 🙂

zuzana39
7. apr 2010

Ahojte,no toto tu sa rodí,tak gratulujem 🙂 ja nemožem spať,bolí ma zub a zubár mi dnes povedal,že kým nebolí,mám počkať kým porodím a potom mi ho vytrhne,a aha ako naschvál,navečer začal bolieť ☹

matpaj
7. apr 2010

michal, teda ja potrebujem aj tvoje ciselko.....napises mi? alebo komu sa mam ozvat v pripade......

simi.w
7. apr 2010

matpaj, poslíčkové nemusejí znamenat dřívější porod, určitě to není pravidlem
já jsem je taky v prvním těhu vůbec neměla a teďkom taky ne, zatím..... 😕

matpaj
7. apr 2010

fuuu zuzana, tak v tehu este aj zub....sucitim s tebou.....ani ziadne tabletky od bolesti nemozes papat.....hrozne...drz sa

simi.w
7. apr 2010

doli, držte se 🙂

gabap
7. apr 2010

matpaj poslicci jsou takove falesne kontrakce,ja je mela u maleho od 30tt a rodila jsem presne v den terminu 🙂

matpaj
7. apr 2010

no simi, tak ja si ich uzivam asi aj za prve tehu......uz treti den ma kvalitne boli brucho......

gabap
7. apr 2010

zuzi zuby jsou hnus ☹

matpaj
7. apr 2010

gabap, myslela som ze poslickovia su len chvilkova bolest, ja ju mam dnes uz od obeda.........nemam skocit zajtra radsej k dr?

simi.w
7. apr 2010

zuzana, ty si užíváš se zubem a já si minulý týden zvrtla kotník, že jsem dva dny nemohla chodit, jak s tím břichem chodím jako kachna, tak jsem sletěla na zem a nemohla vstát, naštěstí jsem spadla na prd.l 🤐, manžel mě zvedal a byl z toho více vedle než já

zuzana39
7. apr 2010

ani mi nehovorte,bolí to stále viac a viac, som zvedavá,či vobec zaspím ☹ bez tabletky to bude horor 😢 prikladám si na to zmrznutú zeleninu 😉

gabap
7. apr 2010

poslicky jsem mela jako kontra ale nepravidelne,ale byly dny kdy me bricho bolelo docela dlouho,vzdy to sprcha nebo vana zastavila 😉 abys nam zitra nenapsala z porodky,ze je alzbetka na svete 🙂

simi.w
7. apr 2010

matpaj, tak mě taky dneska od rána bolí břicho a celý den, to asi poslíčci nebudou, spíš zaražené prdy, jak tady holky včera psaly, nevím

blanka.k
7. apr 2010

Já jsem měla poslíčky poprvé v 26tt (asi 4 dny), od té doby skoro denně...někdy mě trápí 2 hodiny, někdy mám 2 dny pokoj...a teď to začalo zas v sobotu a s přestávkama je mám furt (pár hodin denně po 4 min. , pak se to zvolní, pak zas je to častější...), taky jsem zvědavá, jaká bude zítra kontrola.
Všme dobrou a už holky dnes neroďte 😉

zuzana39
7. apr 2010

simi ešte že na prd... ja som tiež nemotorná,mám pocit, že sa kotúlam a nie chodím 😉

gabap
7. apr 2010

holky kotnik,zub...fuj no kdyz se dari tak se dari

simi.w
7. apr 2010

tak matpaj zkus teplou vanu a uvidíš, já asi taky budu muset,
dneska jsem teprve vyprala plíny a zítra se chystám prát věci pro mimi, docela mě děsí, jak se tady rodí, tašku bych si měla taky sbalit.............

matpaj
7. apr 2010

simi.....prdy nie......to je iny pocit.....to poznam 😀
gabap nestras.....ja este nemozem rodit ani nahodou.....alzbetka je este malinka.....ak mala dr, pri poslednom UVZ pravdu, tak teraz moze mat tak 1800g ☹

gabap
7. apr 2010

tasku do porodnice budu teprve hledat 😀 ne ,ale nachystat bych ji mohla 😔

michalag
autor
7. apr 2010

matpaj, kludne napis 😉

gabap
7. apr 2010

matpaj 😉 to vis ze ti to "nepreju" jen at jeste zustan 😵 e tam kde je

gabap
7. apr 2010

misko kdy to rozjedeme my dve? 😀 ja bych tak za 2 tydny...

matpaj
7. apr 2010

simi, idem napustit vanu, ja nemam este ani jednu plienku doma, su u mamy a musim ich vyvarit.....ani zbalena niesom, zajtra idem dokupit co mi chyba...pre istotu....este idem zajtra aj do prace....uz iba zajtra a piatok, v sobotu nastupujem na MD

michalag
autor
7. apr 2010

gabi, ja kludne od 17.4. ale viac by som brala 24.4. uz zacnem 40tt

michalag
autor
7. apr 2010

len skoda ze o tom si rozhodnu drobci a nie my 😅

michalag
autor
7. apr 2010

som zvedava ako dopadla lucik 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre