Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
8. apr 2010

zdeni doufam,i kdyz u maleho jsem rodila tak rychle ze mi atb stejne nedali jen 1

zdenkapo
8. apr 2010

Dez
tak to nebude ono,to je normálně odběr ze žíly stejný jako dělali někdy ze začátku...

dezyre
8. apr 2010

Tak kdoví jestli to nečeká všechno na mě dnes...

aaadus
8. apr 2010

dezy mě taky není nad 25 let a testy mi dr dělala, ale ona na ně posílá každou těhuli. Ale jestli to tak měla i tvoje mamka, tak to asi máte dědičné. A odběry mi dělali ve 34tt a stěr mi na streptokoka mi budou dělat ve 37tt
arcik on má strašnou srandu z toho, že tam budu křičet, že to bolí atd. Ale fakt bych chtěla vidět ho jak rodí, to by nedal 😀 Já jsem zvědavá, jestli ho nějak dojme a tak

zdenkapo
8. apr 2010

Dez
no já musela přijít ráno na lačno,tak to asi už nejsi,že? 😉

aaadus
8. apr 2010

Já jsem na ty odběry ve 34tt nemusela být na lačno 😉

zdenkapo
8. apr 2010

aha, no já musela,na krevní obraz by se mělo ale na lačno ne?

dezyre
8. apr 2010

Holky, tak já jsem nemusela být na žádné odběry zatím na lačno. Všechny co mi dělal na začátku jsem byla odpoledne, jediný odběr co mi dělali na lačno byla krevní skupina. Nalačno nejsem, to je jasné, jdu tam až na 3 hodinu 😀 Ale tak minule nic neříkal, doufám, že tam nepojedu zítra znovu, to už mám teda jiný plány 😀 😀 😀 😀

medan29
8. apr 2010

Ahojka, tak mě doktor dělat vyšetření na streptokoka min. týden, ted v út jsem si volala na výsledky a bohužel ho mám, tak jsem zvědavá co mi doktor k tomu řekne v po to jdu teprve do poradny, ale nějak mě to vzalo

toltec
8. apr 2010

Ahoj holky!
tak to je téma pro nás.. se nám to nějak blíží co? 🙂
Jak je vám v posledním měsíci a jak se cítíte?

dezyre
8. apr 2010

Medan neboj, dají ti antibiotika a bude to v pořádku 😉
Ahoj Toltec, tak já se cítím úplně skvěle, vůbec mě nepřipadne, že mám už za 3 týdny termín porodu. Mám pocit, že vůbec rodit ani nebudu 😀 Na pupek a nadváhu jsem si zvykla, zadýchávání když jdu do kopce nebo do schodů patří k té nadváze a jinak mě nic nebolí... 😀 Až mě to děsí...

medan29
8. apr 2010

toltec:ahojka

janefonda
8. apr 2010

Dobre ranko 😉
Baby budi sa tu niekto v noci na poslickov? Ja som sa tuto noc zobudila ale zo tri krat na bolest a teda nie som z toho nadsena 😒 Plus chodim celu noc cikat, tak som sa znovu uzasne vyspala 🙄

gabap
8. apr 2010

janefonda ja se budim kazdou noc 😒 dnes jsem neumela vylezt z postele jak me vse bolelo hlavne trisla a stydka kost 🙄

aaadus
8. apr 2010

toltec ahoj 🙂
Až na každodenní poslíčky a zadýchávání se cítím dobře 🙂
medan oni ti dají před porodem ATB

dezyre
8. apr 2010

Holky, víte co mě ještě napadlo? Když nosím doktorovi ranní moč, tak který čůrání mám brát jako ranní? .. To o půlnoci, ve tři, v pět nebo o půl osmé? Jako jsem měla dnes na záchodě pokaždé dilema, kdy do té zkumavky mám načůrat 😀 😀 😀 😀 😀

gabap
8. apr 2010

medan neboj me opravdu dali jen jednu davku a maly byl v pohode 🙂

medan29
8. apr 2010

no i tak pořád nad tím uvažuji

aaadus
8. apr 2010

dezy já bych asi brala tu o půl 8. Mě teda dr říkala, že když budu mít poradnu odpoledne, že mám vzít až tu moč než půjdu z domu

janefonda
8. apr 2010

Gabap, tak super, vidim ze sa netrapim sama 😝 je to ale dost vycerpavajuce....som nevyspata, treba mi pisat pracu do skoly no super 😠 Mojej mamine ked hovorim o poslickoch nema tusenia co to je, tak len ticho zavidim, ze si tym nemusela prejst. Ju obisli aj nevolnosti, to ja som si ich prve 4. mesiace poriadne uzila, cize mna asi caka pocas tehu vsetko 😠

gabap
8. apr 2010

holky co dnes varite?nejak mi dochazi napady 😒

gabap
8. apr 2010

janefonda,ja jsem si taky uzila do 21tt jsem stridave spinila a krvacela,potom me zacali strasit predcasnym porodem a ted poslici,ale jsme skoro na konci 🙂 pritom u maleho jsem mela uplne bezproblemove tehu

dezyre
8. apr 2010

Gabi, tak já zrovna dělám bramborovej guláš s buřtem a hlívou ústřičnou 😝 Už jsem taky nevěděla, co mám uvařit, ale tak udělám takovou rychlovku, ať se pak vykoupu, naobědvám s manželem a povalím do té poradny, přece jen to mám k doktorovi přes 30 kiláků ☹

gabap
8. apr 2010

to evyspani je vycerpavajici,hlavne kdyz uz jeden prcek doma je 🙂

aaadus
8. apr 2010

gabab já mám dneska na oběd dušenou játru a rýži

gabap
8. apr 2010

holky a to mi manzel vcera vecer rekl ze by tak za 4 roky chtel treti dite 😲 blaaazen 😀

gabap
8. apr 2010

aadus jatra se pry v tehu nesmi?ale ja je varim,no mozna je udelam 😉

aaadus
8. apr 2010

dezy já jezdím k dr 26km, ale zatím mi to nevadí. Když se vlezu za volant, nevidím v tom problém. Akorát se mi všichni diví, jakto, že ještě jezdím autem, jakto, že chodím 3x týdně cvičit atd. Bych se doma zbláznila a co tady v tom prdelákově dělat že

janefonda
8. apr 2010

gabap tak napodobne, tiez som zo zaciatku aj spinila, ale tak som rada, ze sme to dotiahli uz takto daleko a ze coskoro bude malicka doma pri nas. To ti verim, ze pri dietati doma to mas este zlozitejsie. Ja mam zasa este skolu, ktoru treba dokoncit, kedze sa nam tehotenstvo nepodarilo uplne dokonale naplanovat 😉 musim si teraz stihat oboje. Ale hlavna je pre mna aj tak malicka, ked by som aj prerusit studium musela.

gabap
8. apr 2010

aadus no ja nesnasim kdyz se nektere maminy divi 😒 mela jsem kolem sebe takove ktere se nepohly fakt celych 9 mesicu a pak trpely jak u porodu tak s ditetem,proste byly zhnile jak vsi a pak nestacily koukat,nei ad pohyb,pokud samo muzes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre