Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

kitty123
3. sep 2009

My si chceme taky nechat říct pohlaví miminka. Jsem zvědaví 🙂
A s těma školkama je koukám porblém všude. Nechápu, že s tím něco nedělají. Dětí se rodí stále víc a nečinnost to nevyřeší. U nás ve spádové školce nevzali skoro žádné tříleté dítko, maminy mají prostě smůlu ☹

gabap
3. sep 2009

ahoj,takze spineni preslo v krvaceni ☹ volala jsem dr.a chtel at prijdu,dostala jsem ascorutin,zvysil mi davku utrogestanu a pichl injekci,na utz videl vacek a pry porostl,takze to je jedina dobra zprava,musim lezet,v pondeli kontrola,kdyby se do te doby neco delo okamzite do nemocnice ☹
vsem co dnes jdou k dr.drzim pesti 🙂

kitty123
3. sep 2009

gabap, držím palce, ať je všechno v pořádku

doli1
3. sep 2009

jejda držim palečky at je vše v pohodě?hlavní je že tam stále je a roste

michalag
autor
3. sep 2009

gabi, drzim palce aby bolo vsetko oki

zdenkapo
3. sep 2009

gabi aŤ jste oba v pořádku...

andelka
3. sep 2009

Taky držím palce, gabi 🙂

Tak práce nic, ale aspoň jsem měla příležitost se vyfiknout a mám zářez do pažby pro pracák. 😅

Teda, jak tak koukám, tak pro všechny je to těhu druhé, už máte dětičky. 🙂 Tak to já budu asi jak Alenka v říši divů. 😀

Moje mamka pracuje ve školce a dětí mají opravdu hodně, teď má 26 dětí ve třídě, celkem jich může školka přijmout 100. A mají i děti, kterým ještě nebyly 3 roky, ale vím, že se maminky chodí informovat už hodně brzo předtím a záleží na více okolnostech, jestli dítě bude přijato nebo ne. Letos má 10 dětí z 26 maminku na rodičovské nebo mateřské s mladším sourozencem. Mamka si takové děti chválí, dobře se snima spolupracuje, jsou empatické, pomáhají mladším. 🙂

andelka
3. sep 2009

Hm, a ani jsem nestihla zavolat k doktorovi. Zítra tam nejsou, tak fakt až v pondělí. Oni mají takové vtipné ordinační hodiny, jakože jeden den 3 h dopoledne, druhý den 2 h odpoledne a tak. Ale jinak jsem spokojená. Jen doufám, že mě objednají v nějakou inteligentní dobu. 😅

brisilda
3. sep 2009

andelka zavolaj tam zajtra 😉 a objednaj sa
gaba velmi vam drzim palce hadam to neni nic vazne no isto si vystrasena ☹ to by som aj ja bola ale hlavu hore a mysi pozitivne 😉

andelka
3. sep 2009

brisi: v pátek tam nejsou 😅 Dneska jsem teprve 4tt+1, tak to snad nevadí. Ono je dost problém se do těch hodin kdy tam jsou trefit.
Já budu vystrašená pořád, do 12tt minimálně, jak se znám, ale budu se snažit myslet pozitivně, hlavně pozitivně. 🙂

brisilda
3. sep 2009

ja som bola u dokiho 4+3tt a nic nevidel to mas este skoro pockaj si do 35 DC vtedy sa to pocita za meskanie 😉

andelka
3. sep 2009

brisilda: No mě je celkem jedno co se počítá za meškání MS, poněvadž kdybych nevěděla kdy jsem měla ovu, tak bych mohla čekat klidně do 43DC, protože tak dlouhý byl můj nejdelší cyklus. 😅 (dneska jsem 34DC jakože) Ale hnedka si nastavuju budíka na pondělí 15.30, aby mi do toho náhodou něco zase nevlezlo nebo abych nezapomněla. 😅

brisilda
3. sep 2009

jaaj tak to je ine ja som pred otehotnenim mala 26 DC 🙂 a teraz som testovala na 28 DC 😉 takze drzim palce az ta objedna com skor 😉

andelka
3. sep 2009

brisi: Já jsem měla dost nepravidelné cykly, 30-43 dní 😅 Právě i můj doktor mi říkal na preventivce, že v tom bude asi nějaký problém, ale že se to dopředu nedá řešit, jedině až by se rok nedařilo a že teoreticky patřím do skupiny žen, které můžou mít s otěhotněním problémy (měla jsem dost pozdní ovulku, nepravidelné cykly, ke konci cyklu jsem špinila apod.). Asi bude překvapen. 😀
Já jsem testovala 13DPO, protože jsem vždycky měla luteální fázi 11-12 dní a ke konci už jsem špinila, takže když tentokrát nic, pojala jsem podezření. 😅
no, doufám, že nebudu muset moc čekat. Bude to zas krůček dál 😵

kitty123
3. sep 2009

andelko, s dokrorem není kam spěchat, pokud nemáš problémy. Takhle brzo stejně nic nebude vidět, lepší počkat na srdíčko.

andelka
3. sep 2009

kitty: No já myslím, že se nechám objednat tak, aby už bylo.

zdenkapo
3. sep 2009

tak já se objednala hned po vynechání MS a jdu až 14.9.- vím jak to u mé dr. chodí. je jediná ve městě a navíc má furt školení a dovolené atp.,takže ikdyž mne objedná,tak tam čekám jak blbec třeba i tři hodiny- i týden před porodem ve vedrech-to jsem skoro omdlívala a chladila si na wc zápěstí 😒

kacka2
3. sep 2009

ahoj, tak i my čekáme další mimčo na přelomu dubna a května 🙂
cyklus byl dost neznámej, takže těžko říct kdy se nám zadařilo, u doktorky nebylo ještě nic vidět, tak jdu v pondělí na krev a doufáme že se to potrdí 😉

všem přeju ať si užívaj těhu a hlavně ať neblejte jak já při prvním 😀

eliz
3. sep 2009

Gabap držím palečky ať je všechno v pořádku 😉
Kacko2 teda vy jste to vzali docela hopem-druhý mimčo 😉 aspoň si budou spolu rozumnět 😵
Já to chci co nejdřív říct našim(manžel už se všude chlubí-první mimčo jsme dlouho tajili 😅 )jsem na ně zvědavá,zvlášť když mi mamka před týdnem řekla,ať s druhým nepospíchám 😅 😀

terkajesterka
3. sep 2009

tak jsem zpět od doktora, dobrá zpráva je ta, že je v děloze 😀 , horší zpráva ta, že mám přý překrvenou sliznici okolo, takže jsem dostala Utrogestan a nemám se bát případného špinění nebo lehkého krvácení 😒 No, trošku mě to vystrašilo......

Gabčo, drž se, třeba je to taky tvůj případ. Držím palce, ať jste v pořádku.

Andělko, tak to se objednej až tak na 8tt, u nás ještě dneska srdíčko patrné nebylo. Jinak já asi taky patřím do skupiny žen s potenciálním problematickým otěhotněním (mám jen jeden vejcovod a to mě ještě v nemocnici hrozili se srůsty po opakovaných břišních operacích) a vidíš, druhé mimi je na cestě a to první bylo v podstatě napoprvé 🙂 myslím, že můj dr. se asi taky trochu diví 🙂

gabap
3. sep 2009

vitam kacku 😉
jinak holky diky,ta podpora je k nezaplaceni opravdu 😔
terko,hlavne ze je mimis tam kde ma byt 😉 me potesilo,ze ac krvacim tak prcek prece jen roste 🙂
uz mi je lip,myslim psychicky a i krvaceni je trochu slabsi,snad to nezakriknu 🤐
jdu na pizzu a ordinaci 😀

doli1
3. sep 2009

gabap to je sobře že je trochu líp.třeba tam někde je nějaká cysta a ted praskla proto prcek dál spokojeně roste.hlavně pěkně lež a nech se obskakovat.

vítám nováčky 😀

doli1
3. sep 2009

holky máte taky takové chutě?nevim co bych dřív snědla ale jedno vim sladké to neni.jen pomyšlení na sladké je mi blbě

leta
3. sep 2009

Ahojte kocky 😉 mozem sa pridat? v utorok mi vysli 2 // a dnes som bola u mudr, ze tam vidi mimi,aj mi ukazala na ultrazvuku, ale zatial to je len mala bodka, nic moc mi nepovedala, ale ze mam prist za 14 dni, to by som uz mala byt 7.tt ale aspon mi to potvrdila. takze teraz cakam, ci to bude vsetko ok. Nemam ziadne priznaky len mabolia krize mam pocit, ze mam nafuknute brucho a akoby tlaky alebo co, akoby ma tlacilo, myslite, je to je v pohode? Doki som povedala, ze taky pocit akoby pred menzesom a na to mi povedal, ze to bude aj do tretieho mes. Len to "tlacenie" brucha ma trosku znepokojuje....

gabap
3. sep 2009

ahoj doli nene cysta ani hematom tam neni
ja nemam chute ja primo zeru 😀 zacla jsem na 56kg a uz mam kilco navic 😅
vitam letu,ja myslim,ze to je normalni
kde jste vsechny cucite na ordinaci?

brisilda
3. sep 2009

leta ahoj mna tiez bolia krize uz som myslela ze to neni v phode tak som rada ze nesom sama 😉 inak je super ze ti uz povedal ze si tehu a mas bodku na spravnom mieste 😉 termin mas presne ako ja 😉 kedy si mala mrchu???myslim 1 den mrchy 😉

brisilda
3. sep 2009

leta inak nic ta nemusi znepokojovat hlavne ze male je tam kde ma byt 😉 vsetko bude ok 😉

leta
3. sep 2009

ahoj brisilda, dik za povzbudenie, mrchu som mala /1.den/ 31.7. mna len to tlacenie trosku znepokojilo, lebo sa mi to zdalo skoro. ale asi to je teda v pohode, len som este neskusena v tejto oblasti, moje prve tehu, tak stale brazdim net az som natrafila na vas, co je uplne super, tesim sa, ze si budeme takto radit 😉

eliz
3. sep 2009

Brý večír,ještě jsem před spaním nakoukla(zatím na mě nepadá ta spavá jako u prvního mimi,kdy jsem byla v půl 8 tuhoš 😀 )
Leto snad tě uklidní,že mě břišulda všelijak pobolívá,popichuje a tlačí poslední týden permanentně 😉 U dr. jsem nebyla-dnes jsem teprve objevila // 😵 ,vyrazím tam až tak za 14 dní-to už snad bude vidět srdíčko(ťuk,ťuk na dřevo)-abych tam nemusela letět na několikrát 😅
Teď pádím na kutě,tak dobrou 🙂

babulka25
3. sep 2009

ahojte.gratulujem maminám a snáď sa pridám ku vám.v pondelok sme mali // paličky na teste,ale ku doktorovi tak skoro nejdem pretože mám zlú skúsenosť, prišli sme vo februári o bábo respektíve sme mali iba prázny vak a musela som na vyčistenie v 10 tt lebo nič sa nedialo a som dosť po tomto zážitku opatrná,takže až to bude 100% pridám sa k šťastným májovým čakatelkám.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre