Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
15. okt 2009

Phevi .. a jaktože tam žiješ? .. Jsi tam za manželem, za prací? Nebo jen, že se ti tam líbí? ...

pheva
15. okt 2009

Dezere so tu vydata uz 4rok. Vsade dobre doma najlepsie ☹

mishutka
15. okt 2009

Ahojky holky, dneska mi blbnul net tak nestíhám vás dočíst 😉

luci:mně ty testy dělá můj doktor, on mi o nich řekl už na začátku těh. s tím ať si to rozmyslím, že na ně nemusím. Jenom jestli chci a že si to zacvakám... 😉 Už zítra ráno mně to čeká 🙂

Snad to bude dobrý jelikož nějaké těh. příznaky u mně nehrozí a přijde mi že mi ani břicho nějak neroste tak nevím ☹

babara
15. okt 2009

lucik, zkus gennet na Letny, ja tam byla pri prvnim tehu, a spokojena. Treba tu genetiku tam delali velice zodpovedne. Manzel ma v rodine hodne rakoviny, a oni si tam pozvali jeho vylecenou sestru, zmrazili ji krev do budoucna, kdyby veda pokrocila, ona uz byla treba po smrti tak pro jeji deti.
Jinak ja byla vcera v Podoli, nic me to nestalo, a snad jdu i v tom 16tt, jestli to bude taky zadarmo, to bude zvlastni, ale stezovat si nebudu 😀

Bram co kontrola? A vy uz se stehujete?

doli1
15. okt 2009

lucik holky mi říkají že ještě gennet je v praze kde to dělají ale podolí chce žádanku.

lucik...
16. okt 2009

Dobré ránko 😉 😉

Domluvím se s manžou a kdyžtak si dnes zavolám do gennetu, ale obávám se aby už neměli plno.. ☹

bramburka
16. okt 2009

ahoj holky, tak včerejší kontrola dopadla dobře, mimino je macek, má 2,9 cm a odpovídá 10+1 (byla jsem 9+4), tak jen doufam, ze to neznamena nic nenormálního. Malá má zase 37,4 a mě třeštila včera strasne hlava..to počasí asi...

dezyre
16. okt 2009

Dobré ráno holky...
Brambu .. ona chuděra má poslední dobou pořád teplotku, že?...
Jinak neboj mě včera taky doktor nějak "vylekal" .. teda ultrazvuk mi nedělal.. jen prohmatal břicho a povídá ježiši, to je nějaký veliký.. tak já nevím jestli mi nějak moc se zvětšuje děloha.. to by znamenalo, že tam roste malej otesánek 😨
Tak taky mám takový menší obavy, jestli je to normální nebo ne... ale tak 27.10. jdu na ty testy tak tam mě všechno řeknou 😀

dezyre
16. okt 2009

Ale hlavně, že se mimča mají čile k světu 😉

bramburka
16. okt 2009

ja byla rano na těch genetickej odběrech, není to nějak brzo 9+5?

dezyre
16. okt 2009

Mě si vůbec na krev nezvali ... já se jen objednala do toho centra a paní mi dala jen jeden termín.. , ale vím, že Andělka byla zvlášt na krvi (tu už má za sebou min. týden) a pak půjde na ultrazvuk.

lucik...
16. okt 2009

tak jsem objednaná do gennetu, juchůůů 😀 A v pondělí mam naklusat na krev, o ou 😀 Sice paní říkala že volám pozdě, ale že nějaký místečko najde, ale ať počítám s tím že budu třeba čekat 😉 Takže v pondělí krev a 2.11. UTZ 😉

dezyre
16. okt 2009

No vidíš Lucik... gratuluju k volnýmu místečku 😀

mishutka
16. okt 2009

Ahoj maminy,
tak já mám dneska UTZ a krevní odběr za sebou 😀
Malé se bylo nějak blbě obraceno tak do něj doktor musel šťouchat aby ho změřil a ani to nepomohlo 🙂
Nakonec jsem musela ležet na boku aby se to nějak zaznamenalo, máme 11+1 😀

Hlavně, že srdičko bije jak má.... 😉
Uvidíme jaké budou vysledky, já jsem optimista 😀

dezyre
16. okt 2009

Mishu a jak do něj doktor do chudáka šťouchal 😀 .... ???

mishutka
16. okt 2009

UTZ tím vag. 😀

dezyre
16. okt 2009

a viděla si na té obrazovce, že by na to mimčo nějak reagovalo?

lucik...
16. okt 2009

mishutka - samé dobré zprávy, to je super 😉 Gratuluju

dezy: děkuju 😉 ty jdeš taky do gennetu? A bereš sebou tatínka 😉 ?

lucik...
16. okt 2009

Dobrý, už vidim že si z Brna 😀

dezyre
16. okt 2009

Ale manža jde se mnou 😀 😀

mishutka
16. okt 2009

Jo, u nás je to klasika mává končetinami i srdce jde hezky vidět...
Tak reagovalo, ale nepochopilo, že se má otočit 😀 😀 😀

lucik...
16. okt 2009

mishu 😀 😀 😀

blanka.k
16. okt 2009

Ahoj holky, jsem ráda, že vidím,za posední 2 dny jen dobré zprávy 😉
O té pupečn.krvi jsem četla, npařed jsem uvažovala, že to není špatný nápad, ale pak jsem se na 99% rozhodla pro variantu darovat ji, tam kde chci rodit není problém ji darovat, akorát omezení je, že nesmíte mít epidural při porodu. A já se přiznám, že když to bude hodně bolet, chci ho! 😅
Lucik - tvoje mudr. je sprominutím nějaká divná. 😅 NT+ je nadstandart (pro většinu, malému % těhu to hradí pojišťovna), a hradí se, tudíž je jen na tobě, jestli si to zplatíš nebo ne. 😅 Hlavně, že jsi teda sehnala ten Gennet 😉 A tatínka rozhodně vem, mě to říkala i paní do telefonnu, když jsem se objednávala a pak můj šéf, že jak tam mají ty nejlepší UZ, tak je to hrozně hezky vidět, že byl nadšený 😉
Včera jsem si koupila první těhu věc - rifl.sukni ke kolenům, dnes jedu do Globusu, tak kouknu tam, potřebuju nějakou fakt zimní, co mám doma, tak jsou docela úzký v pase a nemohla bych si v nich sednout pohodlně, ale oni všude mají spíš jen těhu kalhoty 😅 A pak měli v Tesku výprodej, různé sety 3 nebo 5 bodýček a nějakých těch dupaček či jak se tomu říká z 200,- na 45,- . tak jsem koupila set 3 růžových, kamarádce se narodila o víkendu holčička, tak ať nejdu na návštěvu s prázdnou 😉 Doma jsem to hodila na stůl, večer si čtu, přijde muž, koukne na stůl, oči vytřeštěný, jak na zjevení, říkám, co se mu stalo, tak zdvihl ty růžový věci a prý jesli mu něco uniklo.... tak jsem ze srandy říkala, že to je pro našeho malýho Marcelka , že bude chodit v růůůžovoučkým 😅 Pak jsem mu teda říkala, pro koho to je, tak si oddychl, že prý nechápal, když jseště o vínedu jsem nadávala, proč skro všechno je jen růžový nebo modrý, že tu růžovou fakt nemám ráda a on pak doma najde rovnou komplet růžových věcí 😀

mishutka
16. okt 2009

Tak mně růžová neva, jestli to bude holčička tak 100% bych chtěla růžový kočárek pro princeznu 😉

lucik...
16. okt 2009

blani je divná, já vím.. Manžela tedy vezmu 😉
Tak to manža odmítá něco nakupovat že prej bude nakupovat až bude vědět co to je 😀 Ale já vždycky něco "univerzální barvy" koupím 😀

lucik...
16. okt 2009

mishu a už máš kočárek vybraný? Nám se moc líbí casualplay S4 a taky jsem chtěla pro holku růžový a ten casualplay nevede 😀

mishutka
16. okt 2009

Váham mezi chicco trio s3 nebo Cortinou...????
Ale jinak si nechávám prostor i pro jiné, ničemu se nebránime 😉

houbik
16. okt 2009

ahoj holky, tak jsem se ted tak vytocila v praci, ze si jdu radsi oddychnout na konika 🙂 co se tyka kocarku, tak ja vaham mezi teutonii spirit s3 a casualplay s4...casualplay se mi libi vic designove, ale ta teutonka je zas vychytanejsi a ma toho pro mimi vic, tak asi zvitezi pohodli pred designem 🙂

andelka
16. okt 2009

brambu: Gratuluju k dobrým zprávám 🙂 Jo a Dezy má pravdu, já jsem byla na krvi už v 9+0 a příští středu (v 10+6) jdu na UTZ.
mishut: Takže tobě ten NT UTZ dělali vaginálně? Já se toho děsně bojím. Jako ne kvůli sobě, ale kvůli manželovi. Oni tam mají totiž spíš jen doktory a ještě dost mladé. No a nemám tucha co si mám obléct, když nevím, jestli budou dělat přes břicho nebo vnitřní. 😕
blani: Ty seš teda, takhle polekat muže 😀
luci: gratuluju k objednání 🙂

doli1
16. okt 2009

ahojky holky tak se mi to líbí jen dobré zprávičky.
já teprve lezu s postele táááák krasně se mi spalo.
hodně pokukuji na MMB po kočárkách je mi jedno jaká je to značka ale musí to splnovat pár věcí co mám namyšlených.ani nemusí byt noví hlavně v dobrém stavu.jinak jsme ujetí na červenou barvu 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre