Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
9. apr 2010

lucik... , už čtu na jejich stránkách že se to postupně obstříhává, se toho bojím 😀

lucik...
9. apr 2010

klari já to neobstříhávala, já obkreslila jen to co bylo prostříhlé a zbytek sem pak namalovala bez předlohy 😀

monikapd1
9. apr 2010

hojte bbule, tak ja som si uz j polezala, hrozil mi predcasny porod, ale mala sa este umudrila a ostala este pekne v brusku

vladkaz1
9. apr 2010

ahojte bola som nakupit tie farby takze malujeme aj garnizu mam uz kupenu aj zaclonu aj farbu na postielku bude zlto zelenkava taka pekna farba steny 2 cyklamenovo ruzove a 2 tyrkisove .
malej som kupila paplon a cez net ojednala navliecky ,nd to uz dorobime tento vikend tu decku a ostatne vymalovat ma cas to uz ma tak nesere ,hlavne decka
https://www.modrykonik.sk/bazar/ine/5vtb/kvalit... taketo navlecky som malej ..
Som hrozne utahana ja nevladzem a to sme este len nakupit boli jedine co som nezohnala je bocne svetlo do detskej to nocne ...

zdenkapo
9. apr 2010

holky sem vyřízená...
ráno v 9 jsem byla v té porodce na CTG,Anička zas řádila,tak jsem musela za 2 hodiny jít znova,tak to bylo v pořádku, ale jako dr. mě vyšokoval.... Aničky váhový odhad 3700g a dle dnešního UTZ 38 + 0tt,ajko jsem v šoku taková váha.... jestli porodim až třeba za 2 týdny tak bude mít 5kg nebo co? přitom 23.3. měla 2700g a 30.3. 2900g,tak mě to nepříjemně překvapilo...

monikapd1
9. apr 2010

noo zdenus vyzera, ze bude velka, ale mohol sa dr. aj zmylit, moja neter mala mat vyse 4kg a ked sa narodila mala 3230g takze este nezufaj

xxx.klarka
9. apr 2010

lucik, aha, tak já uvidím jak mi to půjde, ted jsem přilepila křemílka, tak to jdu zkusit obkreslit, se toho docela bojím 😀

lucik...
9. apr 2010

klari já se taky bála ale neboj, jde to dobře

dezyre
9. apr 2010

Zdeni ty mě děsíš normálně, my když jsme vážili v tom 30-31tt 2 kg, tak si nedokážu představit, kolik vážíme teď.
Ale nezdá se mi, že by za necelých deset dní nabrala tvoje malá skoro kilo.. buď to odhadli minule špatně, nebo teď..

lucik...
9. apr 2010

Zdeni to je blbost že by za 9 dní nabrala 900g...

zdenkapo
9. apr 2010

holky no předtím právě za týden 200g a teď po 9 dnech 800g? fakt jsem z toho zmatená a teď se zase bojim,že bude moc veliká,no jsem zvědavá už chci porodit... navíc mám málo té plodovky jako DOli a furt mě nechtěj dát na vyvolání,no fakt děs

Dez
Anička měla v 32tt odhad 1800g

dezyre
9. apr 2010

Zdeni a kolik vážil Tomášek když se narodil?

lucik...
9. apr 2010

holky a co vlastně doli?? Už porodila??

lucik...
9. apr 2010

zdeni já mám dle UTZ taky málo plodovky, ale prý je to ještě v normě

zdenkapo
9. apr 2010

Dez
normálka 3200g a 51cm..... no sice říkaj,že druhé děti bývají větší,ale o tolik?

tak bych si přála už tento víkend porodit ☹

zdenkapo
9. apr 2010

Lucik
no právě,mě kvůli plodovce dr. odkázala na porodnici,tak tam chodim 2x týdně a navíc ještě k ní... chudám manža se ani příští týden po noční nevyspí 😖 a to má TOmášek od včera rýmu

babara
9. apr 2010

Lucik... myslim, ze ne vzdy to vyvolaj do tech 24hodin, asi zalezi na mnozstvi a jestli je to ta predni nebo zadni mozna 😨 no holcina co se mnou byla v porodce, nevim teda kolik ji toho vyteklo, ale taky s vyvolavackou nepospichaly, byly jsme tam obe tak dlouho a kolem nas se to stridalo 🙂 myslim, ze az tak 3. nebo 4.den porodila od ty vody. Ale mozna ji davali ATB

lucik...
9. apr 2010

Zdeni a ty ji máš nějak hodně málo? Mě ten UTZ dělali jak sem tam ležela, jen že je jí tam jako málo ale že to nemusí být tím že teče ale tím přirozeným úbytkem, tak nevim, asi to není tak vážné

dezyre
9. apr 2010

Zdeni, ale holčičky bývají drobnější.. Nezdá se mi, že by malá měla být o tolik větší.. Vím, že u každého je to jinak, ale já když jsem se narodila, vážila jsem rovný 3 kg a mamka přibrala necelých 10 kg, když se narodil brácha, vážil 3300 g a mamka nabrala 30 kg. Takže ani její váha nebyla rozhodující a my na tom byli s brašulem podobně.
Určitě se Anička nenarodí se 4 kg

lucik...
9. apr 2010

babar já se bála abych tam neležela až do termínu porodu 😀 😀 😀
Já si myslim že mi ta voda vždy teče jen jednou denně pár kapek a pak zase nic... Tak nevim, nebudu to řešit, až to nepobere intimka tak pojedu

antynka1
9. apr 2010

Ahojky holky,
Luciku - tak super, že už jsi doma.
Naro - tak to snad už bude dobrý 🙂
Zdeni - to je fakt nějak moc, ale sama víš že na odhady se nemá moc dávat...
NO jinak jsem zpátky od DR. - tak naštěstí to angína zatím není -to se mi ulevilo 🙂 Tak mám homeppatika, preventan a lipový čaj. Doktorka mi napsala seznam co si asi tak pořídit a v lékaně mi toho polovinu rozmluvily, že v těhu raději ne - no tak si pak vyberte - dala jsem na radu lékarnice, ta to fakt pečlivě hledala, co můžu a co ne.......

dezyre
9. apr 2010

Lucik a co ti řekl doktor? .. Vypadá to na porod nebo ne? .. Mě v poradně řekl, že teda moje tělo se rozhodně na porod v nejbližší době nechystá. Je pravda, že se to může během chvilky změnit.. ale i tak..

babara
9. apr 2010

Zdeni, vzdyt sama vis, jake jsou ty odhady 😉 ja bych se nestresovala a spis pocitala s tim, ze vaha bude podobna prvnimi mimi +-
Pokud to stihnes do terminu, tak si myslim, ze vic jak 3,5kg to nebude, schvalne.. 🙂

babara
9. apr 2010

anty, nezavidim, ale v lekarne, kdyz to budou studovat, tak ti opravdu nedaj nic. Ja kvuli tomu uz jakou dobu necucam ty pastilky na krk, ac mi to vzdy zabralo nez z toho bylo neco vic.. a myslim, ze v tom nic tak nebezpecnyho neni

antynka1
9. apr 2010

Babar - no je to hrozný, každý tvrdí něco jiného - někdo říká, to se může, to je v pohodě a druhý na tebe vyvalí oči, že tohle v žádným případě.... No a pak si vyber....

lucik...
9. apr 2010

dezy no že bych měla rodit v nejbližší době ne 😀 Ale moje dr. na poslední poradně říkala že se to tam připravuje, tak se mi asi postupně zkracuje čípek

zdenkapo
9. apr 2010

Lucik
jj,říkaj furt málo,ale ještě ne kriticky... právě přední vodu nemám skoro vůbec,takže mi nehrozí prý prasknutí vody-vaku blan a zadní vody taky málo,prto mě posílá do té porodky na podrobný UTZ +Doppler +CTG

Dez
no jestli je ten dnešní odhad správný a já budu těhu ještě 2tt,tak timhle tempem snad bude mít i pomalu 5 kg a to mě trefí 😲

Anty
to jo,ale ten dr. se tvářil tak přesvědčivě,tak sama nevim, už se chci přesvědčit na vlasní oči nejlépe do neděle...

antynka1
9. apr 2010

Zdeni - už jsem to sem psala, ségře se sekly v odhadu prcka o 1,2 kg......

zdenkapo
9. apr 2010

Babara
no jo,jenže mě při Tomáškovi odhadli o půl kila méně a ne více,tak proto mě to stresuje.... tak 30.3. už měla těch 2900g,takže jsem zvědavá

lucik...
9. apr 2010

zdeni ale co já vím tak většinou ty miminka odhadnou víc než míň...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre