Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

babara
9. apr 2010

Marti, zatim k Zikmundovi a UZ mi delala uz 2x Stefanovicova, ta je celkem mila, tu bych brala u porodu 😵
Jinak ti doktori na chodbach mi moc sympaticti nebyli 😅

bramburka
9. apr 2010

holky udělala jsem invazi u Vietnamců a takm jsem v přepočtu za 59 kč za kus nakoupila bavlněné obyč kojící podrpdy a taky bolérka obyč, celkem drží, zatím,. j to stejně dlouho potřebovat nebudu 😉

dejte pozor, jsou to presně tyhle, co na mimibazaru holky prodavají i za 200 - http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5230085

martina71
9. apr 2010

Ja jich tam taky moc neznam. Se vsim otravuji Michala... potom mam v zaloze Pavla Darebnyho s tim delame v CARu miminka 😀 . Jeste znam MUDr Rezacovou z IVF, tu mam moc rada, ta mi taky delala miminka 😀

martina71
9. apr 2010

Holky me se dnes hrozne nalila prsa a kdyz je zmacknu strika mi mlezivo na pul metru... 😕

babara
9. apr 2010

bram, vypadaj celkem dobre, ja uz jich mam ale celkem dost, asi 5, to bude stacit

Marti, tak ty delas miminka? To je krasny 🙂 No musi tam byt strasne moc lekaru, kdovi na koho natrefim..

martina71
9. apr 2010

Ja si je nechavam delat 😀 mam za sebou mraky transferu 🙂

l.e.o.n.t.y.n.k.a
9. apr 2010

Teda Vás dočíst to je na hodiny,

adus: já mm artrosu spony v kombinaci s displazii obou kyčel. kloubů, tak nějak se to píše. Porodník mě odeslal k ortopedovi ať se vyjádří k vedení porodu a tan mu napsal, že rozhonutí ja věcí porodníka. Takže zase nic nového.

martina71
9. apr 2010

Vcear jsem si privezla kocarek 🙂

blanka.k
9. apr 2010
babara
9. apr 2010

Leontynko, a ty bys radeji cisare nebo normalne?

l.e.o.n.t.y.n.k.a
9. apr 2010

No, to právě nevím. Já jsem měla docela problémy po operaci slepáku, ale pokud by mi hrozily dlouhodobé komplikace se sponou, tak radši jo. Protože ta se nedá nijak léčit, jen se dávají prášky proti bolesti. Ale to bych zase nemohla kojit.

aaadus
9. apr 2010

leon to teda není co závidět takové rozhodování. A kdyby jsi rodila normálně, tak tě ta spona bude bolet více? A ta dysplazie může taky mít vliv na porod? Já znám dysplazku jenom u psů, ten náš ji má, u lidí jsem o tom ještě neslyšela.

l.e.o.n.t.y.n.k.a
9. apr 2010

Spona mě bolí už teď, jen při chůzi, asi jak se malej sesunuje dolu, nebo co. Takže asi bez nějakého oblbováku to nedám. Ale pár hodin se to dá vydržet. Už jsem zažila, že mě spona bolela v kuse dva měsíce, což se neobešlo bez prášků.

gabap
9. apr 2010

ahoj holky 😉
me dnes tak boli bricho a trisla a stydka kost,ze jsem radsi ze strachu dokoupila veci do porodnice a a zbalila tasku 😀
porodit jeste nechci,v pondeli mam neco duleziteho na vyrizovani a v patek kadernici 😅

co tady noveho,co doli??

m.c.
9. apr 2010

Marti, to je teda super kočárek!
Na víkend jedem pryč, sem zvědavá kolik nových miminek se za ty 2 dny narodí🙂. Mějte se tady!

bramburka
9. apr 2010

jinak jsem byla dnes naposledy v poradně.- V prukazce mam 35+5, ale dle menstruace jsem 34+5, tak nevim. Ale monitor byl OK a jinak porad je hlavou dole a vse uz pripraveno k porodu, otevrena na 1 cm. Prej uz muzu kazdou chvilku rodit. No dnes se tam fest hejbe, ale fest, no tak ale planuju to na pátek za 14 dní, jako xenuli, hezky na víkend si pobydu v nemocnici a pak domu. A zadné plencání dovolený.

gabap
9. apr 2010

brambur kdyby to tak vyslo jak chceme my,ze? 🙂

noemisofia
9. apr 2010

Ahojte, tak sa pridavam aj ja. Termin mam 15.maja, ale kedze vcera porodila kamoska, ktora bola predo mnou len 2 tyzdne, tak ma vylakala, ze som hned sla dobalit tasku do porodnice a pre maleho... Zrazu na mna dolahla realita a uvedomila som si, ze to moze prist uz hocikedy... A pritom napati v brusku by som sa ani necudovala.
Ako vy zvladate posledny mesiac? Uzivate si, ci stresujete?

simi.w
9. apr 2010

Holky z Ostravy a okolí můžete mi doporučit nějakou prodejnu s kočárkama, třeba i v Havířově. Ta v Ostravě v Schoppingu je zrušená, byli jsme tam zbytečně a prodejnu na Slezské jsme zase nenašli.......

medan29
9. apr 2010

simi.w :ta prodejna na Slezské je jednoduchá, víš kde je hlavní hřbitov na slezské?

simi.w
9. apr 2010

ahoj noemisofia, já poslední měsíc zvládám tak, že už bych to měla ráda za sebou, těhotenství je krásné, ale ten konec už bych nemusela, moc si to teda neužívám a trošku stresuju blížícím se porodem, když vím, co mě čeká 😖

simi.w
9. apr 2010

ahoj medan, právě, že nevím, my jsme jeli od Rudné zpátky do Karviné a po cestě byla směrovka na Slezskou Ostravu,tak jsme odbočili, ale byly tam jenom nějaké baráky, tak jsme to projeli a nic, už se začínám smiřovat s tím, že budu muset vybrat kočárek v Polsku, což nechci 😕

medan29
9. apr 2010

simi.w:nebo tahle je v Karviné http://www.tipstore.cz/ nebo tahle prodejna http://www.kojeneckezbozi-woko.cz/index.php?cla... ale nejlepší je na té Slezské, velký výběr a koukala jsme že mají pobočku i ve F-M mrkni http://www.sambaby.com/12288/prodejna-v-od-inva/

medan29
9. apr 2010

simi.w.:je to jednoduché, budu to brát jako že jedete z Karviné, jo, dojedete na kruháč v Radvanicích, to snad víš kde to je, a když chcete do centra, tak se na kruháči dáte do prava, projedete Radvanice, pak je Hranečník a pořád rovně, na pravé straně je pak ten hřbitov-kostel kde je i květinářstí a hned kousek od toho je na té pravé straně ten obchod, jinak kdyby jste myslím odpočili do leva tak dojedete ke Slezskému hradu http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s@ssq=Těš...

simi.w
9. apr 2010

medan, díky moc, kouknu na to 🙂
a kde je tam ten hlavní hřbitov na Slezské ?

medan29
9. apr 2010

snad ti to pomůže, je to hned za zatáčkou, když to projedete tak pak pojedete kousek kolem staré radnice na Slezské a je tam i autosalon, tak to se musíte vrátit

medan29
9. apr 2010

simi.w.:je hned za hranečníkem, prostě pojedete pořád rovně a je na pravé straně a je tam i kostel to poznáš

simi.w
9. apr 2010

medan, tak jsem se na to dívala, snad jsem to pochopila, díky moc
a co vy, už máte kočárek doma ?

gabap
9. apr 2010

simi.w ty si kupujes novy kocarek?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre