Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
10. apr 2010

zdeni máš IP 😵

pipussa
10. apr 2010

KOcky, kedy zvykne vypadnut ta "zadka" ? je to u kazdej zeny pred porodom ?

lucik...
10. apr 2010

pipu ta zátka vypadne vždycky, někdy den před porodem někdy měsíc a dr. říkal že někdy si toho ani nemusíš vůbec všimnout

ika202
10. apr 2010

Ahojte naša Timejka sa trošku poponáhlala a už je medzi nami 😵 narodila sa 4.4. o 14:40 váha 3.340 a mierka 49 cm 😵
Je nádherná mala bambulečka 😵 na to ako , že sa narodila v 38tt krásna váha , mierka všetko 😵 možno keby vydržala mala by cez 4kg 😵 Pôrod bol super rýchli 😵 malinka je dobručká len papá a spinká Tadeáško zatiaľ nežiarlí . Pridám nejake fotky máme ich ale strašne veľa tak musím nejake povyberáť 😉

lucik...
10. apr 2010

jeeee iky moc moc gratuluju 😉 Teda na 38tt váha moc hezká 😉 To si rodila skoro úplně stejně jako adélka 😵 Moc blahopřeju a ať vám dělá maličká jen radost 😵 😵 😵

ika202
10. apr 2010

Ďakujeme veľmi pekne 😵 😵 😵

pipussa
10. apr 2010

gratulujem ika202 🙂
ja tu sice prispievam velmi malo, ale citam vas... a vsetkym drzim palce 🙂
muzovi vzdy referujem.... "dalsie miminko na svete, to aby si uvedomil, ze uz aj my to mozeme mat za par " 🙂

ika202
10. apr 2010

pipussa
Ďakujem aj ja prispievam málo 😉

Pridávam fotečky jedna z pôrodnce a ostatné sú dnešné 😉

pipussa
10. apr 2010

kraaaaaasna babulka.....
a na tej poslednej fotke, aka je oduta 😀 uuuplne super

ika202
10. apr 2010

ďakujemeeee 😵 😵 😵 no herečka to je riadna 😵 😀 😀

sonita
10. apr 2010

ika202-gratulujem a všetko dobré prajem mamičke,oteckovi,bračekovi a Timejke.

zzuzullka
10. apr 2010

ika, gratuluje, je nádherná 🙂

táto téma je tuším nejaká začarová, všetky rodíte skorej, ešte ani jedna nevydržala do 40tt, tak dúfam, že ja budem prvá 🙂 už som malému vysvetľovala, že by mohol prísť na svet až keď budem mať v ruke papier, že som Ing., potom mi to už je jedno, ale dovtedy nie...tak dúfam, či poslúchne 😀

pipussa
10. apr 2010

inak, mojmu drahemu sa snivalo s nasim synom... 😀
ze sa narodil a uz vedel chodit, aj rozpravat, a ze boli spolu na prechadzke a maly bol na pocudovanie nejaky skuseny a nejak chapal a rozumel vsetkemu, co mu muz ukazoval......, ale ze vsetci naokolo sa cudovali, ze ako je to mozne...
a moj drahy pohodak, ze ved " to je normalka, to je nas syn " 😀

ika202
10. apr 2010

Ďakujeme pekne 😵 😵 😵
zzuzullka pekne si to Adamkovi vysvetlila 😵 😉

ika202
10. apr 2010

pipus super sen 😵 😀 😀 😀

zzuzullka
10. apr 2010

ika, no len či ešte poslúchne, ale naposledy mi gyndr v poradni povedal, že to vyzerá dobre, že ešte aj prenášať budem, tak snáď nám už teda nehrozí ten predčasný pôrod...aj keď si myslím, že keď to už raz bolo horšie, tak stať sa môže všeličo...

kacenka24
10. apr 2010

Aj ja sa pridávam ku gratulácii k malej Timejke. Je krááááásnučká. Prajeme celej rodinke veľa zdravíčka. 🙂 🙂 🙂

andelka
10. apr 2010

ika: Gratuluju k maličké - je opravdu nádherná 😵 a na 38tt překrásná míra a váha, no perfektní je. A není to první holčička? Tuším, že zatím narozená miminka jsou chlapečci 🙂

zzuzulka: I já bych ráda rodila v termínu, nebo klidně i pár dní po něm, jsme pořád ve skluzu, nemám toho nachystaného skoro nic. Tak jen ať si ještě malej pěkně hoví v bříšku. 😅

klarka: Moc krásná postýlka 🙂

xxx.klarka
10. apr 2010

Děkuju za pochvalu, jsem s ní spokojená, furt se kochám 🙂 😵 😵

ika, moc moc gratuluji. 🙂

greeri
10. apr 2010

jeeeej, prvé dievčatko 🙂
ika gratulujem, nech sa Vám všetkým štyrom darí 😵 krásna dcérenka 😅

michalag
autor
10. apr 2010

Ahojte 🙂
ika, gratulujeeeemeeeee!!!!!!!!!!!!!!, malicka je naadhernaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 a miery mala na 38tt fakt super 🙂 ..... prajeme vam obidvom hlavne vela zdravicka, mamine rychle zotavenie po porode, vela mliecka a malickej krasny vstup do zivota 😉 🙂 😵

klarka, postielka je krasna 😵

My sme sa dohodli ze postielku spravi drahy kym budem v porodnici a tiez umyje kocik, ale mozno to spravime aj skor aby si Sami zvykol ze uz bude v izbe aj postielka a nie len jeho hracky a postele gauc ....

mayocka
10. apr 2010

ika: ahoj, drobcek je kraaasny,juj keby tak ZZUZULLKA mala pravdu 😝 ja uz chcem tiez rodit...snazim sa uz neoddychovat vela ale skor sa hybat aby to islo von, nasa mala je sice hlavickou uz dole ale kedy sa spusti von tak to nevie nik ☹ a ja by som uz bola najradsej keby prisla,je mi bez nej smutno,mm stale v praci,mamina navari a ja sa nudim 😒 a nevladzem ani nic spravit uz som zadychana...tak chcem aby uz prisla k nam
inak ika gratulujem ti ku krasnej rodinke,mas parik chlapcek a dievcatko tomu sa hovori idealne 😉 a v tvojom veku mat dve deticky,no obdivujem ta teda!! urcite si super maminka 😉 a prajem vela zdravicka...nie kazda rozmysla ako my v nasom veku, mam vela kamosiek ktore ma sklamali ked som sa chcela vydavat a chcela mat rodinku, nejak uz kamaratky nie sme 😅 a som stastna,lebo pravy kamos sa ukaze v tej necakanej zivotnej situacii a toto ma dost vzalo ked ma odhovarali a tak...

michalag
autor
10. apr 2010

mayocka, presne tak ..... ked som sa odstahovala pocas prveho tehu na ine sidlisko do nasho bytiku tak kamarati co sme boli partia tak si nasli inych kamaratov a na mna sa pozabudlo a uz citim ze ked sa stretneme ze to nie je to co bolo predtym, ale teraz mam zase super kamosky z detickami/ rodinkami aj ked su niektore o nieco starsie ale nie su ako pubertaci a da sa s nimi super porozpravat 🙂

inak aj ja by som to uz najracsej mala za sebou a drahy mi stale vravi ved oddychuj, ale ja praveze robim preto vsetko len aby som nelezala 😅 😝 , ja si davam ciel vydrzat aspon do piatku a potom sa uz fakt nebudem setrit a aj po schodoch zacnem chodit 😝 😀

miska1981
10. apr 2010

ika srdecne blahozelam malicka je KRASNA a prajem vela zdravicka a stasticka v zivote 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

baby vcera vecer som skoncila v nemocke, ale plany poplach, nerodila som, len mi bolo hrozne zle, srdce mi busilo o sto sest a velka bolest brucha. bala som sa riadne, tak dufam, ze vydrzim do maja, nemam lezat na chrbte a mam viac pit, lebo malickej rychlo bilo srdiecko.

aj u vas je take skarede depresivne pocasie ? co robite ked sa neda ist ani von? najlepsie je asi spat cely den
🙂
joj baby tento posledny mesiac bude tazky veru.

zdenkapo
10. apr 2010

Ika
moc blahopřeji.... Holčička je nádherná...

michalag
autor
10. apr 2010

miska, jeeej miska, tak nech je uz len lepsie
.......... u nas je polooblacno aj ked fuka vietor, ale na prechadzku sa da ist 🙂

zzuzullka
10. apr 2010

zdenka, ale už si ozaj na rade ty s rodením, nenechaj sa takto predbiehať 😀

zdenkapo
10. apr 2010

Zuzu
tak snad máš pravdu,abych nebyla poslední 😒

zdenkapo
10. apr 2010

holky dá se někde na netu zadat parametry z UTZ aby vám to vyhodnotilo váhový odhad?

l.e.o.n.t.y.n.k.a
10. apr 2010

Ika moc blahopřeju ke krásné holčičce, míry má fakt super na 38 tt.
Koukám, že tady všichni pospíchaj, já malýho ukecávám ať tam ještě pár dní vydrží, že je ještě brzo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre