Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
11. apr 2010

No jo Gabi to je pravda.. Budu hodně zvědavá, jak to dole vypadá po porodu.. Ještě že si mě na ten pohled upozornila 😀 😀 😀 😀

gabap
11. apr 2010

ja si tam sahala hned po porodu ,kdyz jsem sla poprve do sprchy a nic moc teda 😀 ale vse se zhojilo a dnes je jak "nova" 😀

dezyre
11. apr 2010

😀 😀 😀
Si odvážná, že hned po porodu 😀

gabap
11. apr 2010

fakt me to zajimalo,protoze (a ted si pripadam jak blbec) mi tam foukalo 😅 😕

aaadus
11. apr 2010

No já se vsadím, že si tam taky hned budu šahat 😀 Jsem úchyl no 😀

gabap
11. apr 2010

ted se normalne stydim co jsem to tu napsala 😔

dezyre
11. apr 2010

:D :D :D.. teda už jsem se řehtala tomu jak si psala ten předchozí příspěvek, ale u toho foukání jsem fakt vybuchla 😀 😀 😀 😀
Gabi to zas chápu.. když ti tam projde celé tří-čtyř kilové dítě.. tak to asi otvor pořádnej zanechá 😀 Jestli myslíš toto :D

dezyre
11. apr 2010

Gabi, nemáš se za co stydět.. mě to totiž hrozně zajímá, protože na to budu alespoň připravená.. vůbec bych se nechtěla vidět já ve sprše jak si študuju spodek a nepřipravená se děsím toho co mi tam "zůstalo" 😀

gabap
11. apr 2010

jo,jo 😀 a ted jeste jedna intim otazka mate takovou napuchlou? 😔

dezyre
11. apr 2010

Gabi, já mám pocit, že jí mám úplně hnusnou, napuchlou a fialovou... Radši tam moc nekoukám, vždycky jen když se oholím, tak jestli mi tam někde nezůstal nějakej "trsík" 😀

aaadus
11. apr 2010

gabab já ji nateklou teda mám 😅

aaadus
11. apr 2010

Naše postýlka pro prcka

gabap
11. apr 2010

me ty trsiky musi kontrolovat manzel a taky se lekl 😀 ale uz to zna

gabap
11. apr 2010

adus vitej v klubu 😀

aaadus
11. apr 2010

a tu je foto

aaadus
11. apr 2010

Já se holila včera a to bylo něco teda. Jsem nevěděla jak jako to mám udělat 😀 A otázka - holíte se dole celé, nebo jenom prostě kolem pipky a dupky?

gabap
11. apr 2010

adus moc hezke 😵

v nasi postylce zatim truni prcek,ale pry ji rad braskovi prenecha a lehne si k nam 🙂

gabap
11. apr 2010

ja se holim cela teda aspon si to myslim 😅

zdenkapo
11. apr 2010

Adelko
Tomášek byl taky moc hodné mimi i v porodnici a taky nebyl brekavý,jen koukal z postýlky... ale to co píšeš bude ještě žloutenka,to je právě že ti často a dlouho spinká a usíná u kojení a není u něj tak aktivní.... to přejde... TOmášek se ale do 4.měsíců budil 2x za noc na kojení a pak měl Nutrilon a to spal od té doby celou noc až do teď....

dezyre
11. apr 2010

Gabab tak naštěstí mě manžel neviděl takhle odspodu už hodně dlouho 😀 Protože to pravý postelový řádění jsme nějak už zazačátku vyškrtli a po holení se kontroluju sama, takže alespoň nějaký tajemství mám 😀 😀 😀
Já jsem teda zvyklá se vyholovat celá... No dřív jsem se depilovala a jen kousíček u vršku, tam kde začínají stydký pysky, bo jak bych to popsala, jsem vždycky doholovala, pač tam depilace fakt bolela 😀 A teď už jen žiletkou, pač na depilátor nemám nervy, když si tam nevidím 😀
Jinak Aduš moc hezká postýlka..

gabap
11. apr 2010

ja nechapu ze nekdo si tam nevidi treba roky?? nechci nikoho urazit,ale to je sila 😕

gabap
11. apr 2010

nebo jsem ja uchylacka? 😔

dezyre
11. apr 2010

Spíš na to nejsi Gabi zvyklá.. já si taky nedokážu představit, že už bych si tam nikdy neviděla... Dokonce ještě před dvouma měsícema jsem si tam v pohodě viděla a v poho se oholila.. Vždycky jsem si trošku zmáčkla břicho a bylo.. Ale teď jak je malej níž, mi už moc manipulovat s břichem nejde 😀

aaadus
11. apr 2010

Já se teda holím jenom tak jak jsem se ptala, zbytek vezmu strojkem na vlasy 😀 Protože to dorůstání a jak se to pak zahákne za kalhotky je děs.
gabab si úchýláčka 😀 Ne, ale taky nechápu, jak si tam někdo nemůžu vidět a nevadí mu to. A nejde jenom o to, ale o pohyb celkově. Manžel se mi smál, že mám pod pupkem černý chlup. Jako když si tam nevidím tak co s tím mám dělat

gabap
11. apr 2010

adus zahakne za kalhotky 😀 😀 😀 😀

gabap
11. apr 2010

po porodu budem chodit zarostle jak opice,ja se bala projet strojkem pres nastrih,ale muselo to dolu

aaadus
11. apr 2010

gabab jsem nevěděla jak to napsat. Když já nemám zrovna chmýříčko 😀

gabap
11. apr 2010

adus 😀 😀 ja jsem z tech co chmyri vlastni 😀

antynka1
11. apr 2010

Holky, s váma je dneska prča 🙂 Jak popsat něco tak intimního, co? 😀

aaadus
11. apr 2010

antyn to víš, už nevíme co bysme roupama vymýšlely 😀 A když je venku tak hnusně, nějak si tu náladu musíme zlepšit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre