Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
11. apr 2010

holky jdu na tu zmrzku aby mi to manža nesežral... 😀 😀 😀
tak dobrou a zítra páááááá

lolita.9991
11. apr 2010

no jaka super sladka vecera
ja sa tiez chystam do vane,sme boli u svokra na chate,lebo ma narodky, a sadili sme,tak trosku relaxu

aaadus
11. apr 2010

arcik manžel chodí a u něho není problém ten, že by něco zapoměl, ale on toho nakoupím tak o polovinu více než měl. Jsem mu říkala ať mi veme jednu housku a vsadím se, že jich doveze aspoň 5

lolita.9991
11. apr 2010

adus tak az by si mala chut na 2 ci 3,mysli dopreduu

aaadus
11. apr 2010

lolita on je totiž potvora a ví, že jaksi u jedné housky nezůstanu. Ale jako že jsem už vyžraná jak pr.se....

aaadus
11. apr 2010

už přijel a dovezl mi meloun a 5 žlutých tulipánů 😵

lolita.9991
11. apr 2010

no kuasaaa

dezyre
11. apr 2010

Aduš.. jéééé melóóóóun.. tak na těch jsem byla živa koncem léta a začátek podzimu... vlastně skoro celý první trim. 😀 😀 😀 a že bych si zase dala 😀 😀
Holky, tak už jsem dojedla a vykoupala se.. Teda ale nevím čím to je, ale pořád mě svědí kůže.. nohy, ruce a břicho.. myslíte, že je to tím, jak se ještě roztahuju? .. Teda kůže?

andelka
11. apr 2010

Já se chystám taky látkovat - přes den, na noc a na ven asi pampersky. Zatím žádné extra vymoženosti nemám, to je teď zbytečné, když nevím jak to budu zvládat, jestli mi to půjde a tak, ale mám podporu kamarádek, tak snad to zvládnu. Mám hlavně klasické plínky, na to PUL kalhotky, nějaké vícevrstvé a pár těch lepších - všechno v jednom. Tak uvidíme co nám pak bude vyhovovat. Zatím jsem za to utratila jak za pár balíků pampersek - a nebudu to vyhazovat, ale používat delší dobu nebo prodám. Jinak pere se s mimčem stejně skoro furt, navíc pere pračka, pověšené je to hned a žehlí se to maximálně v šestinedělí, pak stačí to pěkně poskládat. A žehlení rovných věcí mi nevadí 🙂 - nesnáším žehlit trička a košile 😠 No tak uvidíme jak mi to půjde v praxi 🙂

dneska jsem na večeři měla tuňákovou pomazánku s rajčátky, no mňamka - malej se mohl ukopat 😀 a ještě se chystám na kakao 😵

zzuzullka
11. apr 2010

Teda ja kvôli vám prieberiem, sa tu rozoberala večera, a už mám aj ja chuť...no ale už je dosť hodín...ale taký melón by som si teda dala 😀 😅

látkovky, ja budem zo začiatku používať jednorazovky a uvidím a ako budem stíhať, keby sa dalo, tak by som rada potom aj látkovky, aspoň doma cez deň

antynka1
11. apr 2010

Dez - jestli tě svědí celé tělo, tak to koukej co nejdříve nahlásit doktorovi - měl by ti udělat jaterní testy. Může to zančit na problémy s játry a to není žádná sranda- já na testech už byla, ale naštěstí to bylo pořádku. Nechci strašit, ale posuď sama:

https://www.modrykonik.sk/forum/choroby-a-komplikacie/svrbenie-tela-pocas-tehotenstva-mam-zavolat-svojej-lekarke/

antynka1
11. apr 2010

Dez a ještě - Michalag to v prvním těhu měla, takže by ti mohla vyprávět.

l.e.o.n.t.y.n.k.a
11. apr 2010

Ahoj holky, teda při dnešním dočítání jsem se fakt pobavila.
k madraci jsme nakonec vybrali v Kice
http://www.kika.com/cz/katalog/m/deti-studenti/...

Dez - já bych s tím upalovala k doktorovi, pokud Ti otékají nohy a svědí tělo může to být fakt problém. Na minulé kontrole se mi doktorka na to ptala, protože mám též oteklé nohy a krom jiného hraniční tlak. Pro jistotu mi nabrali krev, takže vím, že je to O.K.

eps
11. apr 2010

Ahoj. Měla bych k vám dotaz. Mám termín 21.5. (druhý dle MS až 1.6. - proto jsem v červnu 2010, vy už jste v té době byly moc rozjeté 😉 ) a doktorka mi nenapsala datum, kdy bych měla nastoupit na mateřskou pro zaměstnavatele, jen předpokládané datum porodu. Je tu někdo se stejným termínem a má vyplněno? Vím, že 6-8 týdnů před, ale určitě jsou nějaké vyjímky nebo pravidla, kdy jakou délku zvolit. Prosím o zprávu do IP! DĚKUJI.

l.e.o.n.t.y.n.k.a
12. apr 2010

Dobré ranko holky,
koukám že jsem se včera pěkně upsala...........
dneska mám poslední vyřizování, pojistek atd. a zrovna je venku fakt ošklivo až se mi tam nechce.......

mishah
12. apr 2010

Dobré ranko 😉 ,

my taky musíme ven -jdem k dětské na odběry...počasí je teda bááááječné-samá mlha a prší...no nádhera... 😝

arcik
12. apr 2010

Bré ránko holky....

to je počasí na figu co??taky u vás prší a je hnusně??tady je to teda děs...
a to nemluvim o tom že za chvilku musim na úřady a ke gyndr na KO no jsem celá nadšená teda

aktaka
12. apr 2010

ahoj kočky 🙂

snažila jsem se vás dočíst, ale to je marné, přiznávám porážku 😀

velká gratulace Ike k Timejce, ať je zdravá a hezky prospívá 😵
a Andelce, že už je s malým doma a že je tak hodný 😵

já jsem si o víkendu začala balit tašku do porodky, abych umlčela zlé hlásky 🙂 v praxi to vypadá tak, že jsem vytáhla tašku ze skříně a hodila do ní balení plenek 😅 😀

a začaly mi strašně otékat nohy a ruce, máte to někdo taky? ruce pořádně nesevřu v pěst a nevydržím dlouho stát nebo chodit jak to bolí ☹

pepibubu
12. apr 2010

ahoj holky, teda takhle hnusně už dloooouho nebylo.... doufám že se to do odpoledne aspoň maloučko vybere, musím do poslední poradny na gyndu, pak už budou monitory v porodnici...,

luciik
12. apr 2010

Dobré ránko 🙂 Každé ráno sem letím, zda není nové miminko 😀 😅

Ataka, toto mám už asi 3 týdny, je to pěkný hnus, ale dr. mi tvrdil, že je to normální a v normě. Ale mám pocit, že jsem nateklá celá a děsně obrovská. Už mám strach i chodit do obchodu, aby se mě nelekli 😝

matpaj
12. apr 2010

ahojte 🙂
no aj u nas je strasne pocasie.....ja na stastie dnes nikam nemusim.....mozno ma mama zvezie do jednej predajne, potrebujem dokupit plachty do postielky.

inak musim sa pochvalit, vcera sme objednali konecne kocik......uplne iny ako som chcela, ale ten moj vytuzeny nakoniec stal omnoho viac ako pisali, tak sme si vybrali v tej cene omnoho lepsi....aspon si myslim....aj farba je neutral tak som spokojna, co ak by nahodou...... 🙂

m.c.
12. apr 2010

Ahoj,
u nás je teď docela fajn, slunko svítí, trochu se honí mraky, dneska mám taky naplánovanou tour po úřadech, to abysme šly už ráno, než to hnusný počasí od vás z Čech dojde k nám 😉 .

pepibubu
12. apr 2010

Holky tak to já látkuju už rok a půl 🙂 když jdem ven tak Huggies, nebo když zlikviduje za den všechny kalhotky k látkovkám (točíme troje) ale jinak jen látka...

matpaj
12. apr 2010

lucik a ataka, myslim ze opuchy ku koncu tehotenstva by nemali byt.....vraj v niektorych pripadoch je potrebne vyvolat skorsi porod.....ale to az posledne tyzdne......alebo pri prenasani......vraj je to priznak, ze babo by malo ist uz von..........

dezyre
12. apr 2010

Dobré ráno 🙂
Holky dík za rady, taky mě to napadlo, ale uvidím, ve čtvrtek jdu do poradny, tak se ho na to zkusím zeptat. Spíš si myslím, jestli to nebylo tím olejíčkem co jsem používala, protože včera jsem si namazala jen břicho a prsa krémem na strie a musím zaklepat, že mě dnes nic moc až tak nesvědí.. Ono taky je pravda, že teď co na sebe piplem těch krémů ... 😀
Akti tak mě taky dost otékají nohy, a nejvíc když sedím .. a ruce mám nateklé nejvíc hned po probuzení, myslím si, že je to tím, jak si na nich v noci ležím, protože třeba teď je mám nateklé, ale ne tolik jako ráno. Ale teda nebolí mě to..

mishah
12. apr 2010

m.c.nechceš nám poslat trochu pěkného počasí? 😀

yanika
12. apr 2010

Ahojte, aktaka, lucik: ja som na tom podobne, rano vstanem a namiesto chodidiel a ruk iba take velke pampuchy... ale tiez mi na to doktorka nic nepovedala...
Aku ste mali noc? U mna to zacina byt riadny horor posledne dni, stale cosi boli tlaci 😉
Zuzulka ako zvladas ucenie? Da sa TI sustredit? Ja by som mala dorobit este 4 skusky, ale netusim ako sa idem pripravovat..

pralinka25
12. apr 2010

ahojte a dobre ranko 🙂
matpaj a aky kocik ste to nakoniec vybrali ved sa pochval 😉
opuchy su myslim zlym sidnalom ak je to spolu s bielkovinou v moci a vysokym tlakom. inak by to malo byt v pohode. pred porodom si telo zadrzuje vodu prirodzene. to som citala 🙂

mishah
12. apr 2010

dezy:já měla taky svědění a bylo to po krému(nějak špatně snáším v těhotenství skoro všechno☹..tak myslím,že to nemusí pokaždé být ta nejhorší varianta 😉

bramburka
12. apr 2010

ja jsem neopuchala, ale pak jsem strasne opuchla v porodnici, hned po porodu, nic s tim nedelali a rikali ze to prejde, bylo to děsny, bylo to jak kdybych mela 2nasobnou ruku, nohu a pichala jsem do ni a byla necitlivá. Preslo to samo. vopruz. Dezy, je to hormonama, ale tohle se musí opravdu hlidat, zavolej to svymu Dr.!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre