• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Klary, bude se vam urcite krasne byvat, krasny, ty vestavene skrine drevene na chodbe uz tam pani mela? Moc hezke, i kuchynka, my mame takovej styl v obyvaku :slight_smile:
A s temi rozmery nemej strach, treba to priste bude zase jinak ;)
12. apr 2010 o 13:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klarka, ja tymto odhadom uz neverim, takze sa nedes :wink:
12. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojka, tak jsem doma od lékaře, vysvětlil mi toho streptokoka, a hlavička je už v pořádku, před 14dny byla větší než měla být, váhu ted nevím, ale byla jsem i na to natáčení srdíčka a taky ok, jen malá to nemusí tak docela dost kopala
12. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babara, děkuju, mě se to taky líbí :dizzy_face: Ty vestavěný skříne tady jsou už déle, ještě když tady bydlel přítele bratránek. Mě se tahle kuchyň líbila nejvíce a takový styl se mi taky líbí. :slight_smile:
Uvidíme. Jako nevadilo by mi rodit dříve. Třeba už v tom 37-38. :slight_smile:
12. apr 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka my jsme taky měli v 35tt 2600g a dr říkala, že to tomu týdnu odpovídá :wink:
12. apr 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klárko - jsou to jen odhady, takže buď v klidu :slight_smile:
12. apr 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A holky viděli jste včera jak ta novopečená mamina umřela na tu otravu krve nebo co to měla? :frowning2: Chudák, muž zůstal se 2 dětma sám. A ta jeho mamka jak držela toho malého drobečka a brečela. Mi bylo úplně ouvej z toho. Chudáci.
12. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasan, jsem v klidu. :slight_smile: Jen nechci nějákýho obříka. :slight_smile:
12. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antyn to je hrozné :angry: Třeba tam někoho pošleme, fakt síla
12. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,som spať,dnes som spravila útok na HM a neodolala som :slight_smile: kúpila som našej žabke niečo zo žabkou a rozhodla som sa,že ho v tom zoberiem domov :slight_smile: a potom niečo na krstiny,alebo dáku svadbu :grinning: adelka,Lukáško je nááááádherný :slight_smile:
12. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarko to jsem naštěstí neviděla
12. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana ta teplákovka je úžasná :dizzy_face:
12. apr 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus -dakujem,hned som sa do toho zamilovala,malého volám od začiatku žabka,tak som sa potešila ked mi to mm ukázal,že hned s
om to musela mať :slight_smile:
12. apr 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já si taky budu dávat malýho do občanky.. Už prý jen kvůli cestování je to lepší.. Dokonce i na Slovensko když bychom chtěli vyjet, tak musím mít malého v občance..
12. apr 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi povedať,v ktorom týždni sa berie ster na toho streptokoka?
12. apr 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi okolo 36tt
12. apr 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi mě ho bral doktor na konci 36 tt :wink: Ale některým holkám i dříve..
12. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tá súprava je zlatučká :slight_smile:
12. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, tak v 35.-37.tt
12. apr 2010 o 14:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas na slovensku sa to neda zapisat tusim do obcianskeho, alebo da? ked teraz mame tie pidi karticky akoze obciansky...
ozaj a co treba vybavovat po narodeni dietata?
12. apr 2010 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - krásný. Já už mám s oblečkama totálně vystaráno - švagrová mi poslala tři krabice nádherných pidi věciček :slight_smile: Takže už se nesmím nechat nikde zlákat - to bychom neunosily :slight_smile:
12. apr 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikky to ti určitě řeknou vše po porodu, co všechno si budeš muset vyřídit. U nás v porodce dávají takovej časopis, kde je to vše napsané .. tak spoléhám na to, protože to taky vůbec nevím :grinning:
12. apr 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,som sa zlakla,že som niečo zmeškala. mám s toho strach,lebo pri malom som ho mala a nestihla sa mi podať infúzka a preniesla som to na malého :frowning2: zajtra idem do poradne,tak sa na to spýtam
12. apr 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mně bude asi brát stěr na strepto dneska....
12. apr 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, ta supravicka so zabkou je krasna :slight_smile:
12. apr 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a ty stěry to bere ještě gyndr nebo až v porodnici? já jdu totiž v 37tt do první poradny v porodnici a do té doby už ke své dr asi nepůjdu
12. apr 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antynka to sa máš,ja nemám po kom dediť,takže sa chodím kochať po obchodoch :grinning: a vždy si poviem,že už by stačilo,ale aj ked idem nakúpiť do tesca,vždy si poviem : do baby oddelenia ani nevkročím,ale ešte som to ani raz nesplnila :grinning: ved to každá poznáte,že?
12. apr 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky nemám po kom dědit, ale mně to nevadí, aspoň se můžu dostatečně realizovat v nákupech :grinning:

jinak, v tesku je akce 25% sleva na dětské oblečení. akorát nevím do kdy, my tam byli včera
12. apr 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akti měl by ti je vzít gyndr. Mě je vzal doktor minulý týden ve čtvrtek s tím, že mě vypsal žádanku na ten monitor do porodky a do té žádanky napsal, že stěry na .... (nějak to tam nazval odborně) odebrány. A tento čtvrtek mi dá výsledky a s těma půjdu do porodnice. A myslím si, že tento čtvrtek jdu ke svýmu gyndařovi naposledy. Holky přemýšlela jsem, když tam k němu půjdu jakoby před porodem naposledy, jestli bych mu něco neměla vzít a sestřičkám, jako kafe, nebo čokoládu nebo tak..
12. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok