• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Taky musím na nákup a vůbec se mi nechce. Ale doma není z čeho vařit, tak musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Aduš, já myslela, že konečný verdikt byl císař.. no tak kdoví jestli chuděra není ještě na hekárně.. :fearful:
Ono můj tatík je rybář a každý jaro, léto, podzim jezdí s partou na ryby... Takže ryb máme pěknou zásobičku, no ne že bych je pořád tak jedla :grinning: :grinning: :grinning: A toho sumce právě dostal manžel když měl narozeniny od jedněch těch známých, protože každej ví, jak ho zbožňuje :grinning: Řeknu vám, že to bylo dobrý 3 kg masa. Ale super je, že je bez kostiček :grinning: :grinning:
Akti, no jo spím i přes den, třeba ráno před osmou vstanu, s manžem se nasnídám, potom trochu uklidím, vysaju, udělám oběd, s manžem se naobědvám a jak jde zpět do práce, třeba kolem půl druhé, tak už zase podřimuju, sice ne v tahu, třeba se po půl hoďce po hoďce na chvíli vzbudím a zase padnu, no a takhle to jde třeba do šesti do večera, pak mrknu na Ulici, mrknu co je v telce a třeba v deset už zalehnu a chrním až do rána.. Kromě teda jedné půlnoční a jedné ve čtyři hodiny ráno procházky na záchod.. Prostě KO :grinning:
13. apr 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka to máte pěkné. my chystáme do dětského růžovou a šedivou, akorát světlejší asi

já vůbec nevím jak a co si budu vařit až budu s malou doma. to budu asi o suchých kůrkách :sweat_smile:
13. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
toto pocasie je hnusne a ja musim este k tomu aj sediet v praci...ale uz iba dva dni :slight_smile:
13. apr 2010 o 09:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné ránko holky,
tak já DOli napíšu, ať dá vědět, co je s ní :slight_smile:
13. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klarka pekny bytik hlavne nech sa vam dobre byva ... zda sa mi dost velky .... :wink:
Adus aj u nas je este karfio co som vcera smazila a malej jogurty inak uz nic jedno maslo tusim hahaha ,vcera lialo jak s krhle ,sak dnes to neni o moc lespie ale musim ist dokupit zasoby ...
13. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akatka neboj naucis sa varit pri malej hlavne je si spravit rezim pospat si ked babo spinka ,ja budem musiet uz aj Lucku do toho zapracovat a pochybujem ze naucim 2 deti spat na rovnako ... :sweat_smile: :grinning:
13. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dez a manžel chodí na obědy domů, jo? to máš super, to by mě aspoň donutilo vařit něco pořádného :slight_smile:
13. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka, určitě je o dost větší, než ten v čem jsme bydleli :grinning: a "bývá" se mi tu fakt dobře. :slight_smile:

dez, mě poslední dny taky svědí celé tělo. Jakmile lehnu do postele večer tak se můžu uškrábat. Nevím co to je. Tělo si ničím nemažu.
13. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktaka to já si taky neumím představit, co budu vařit až bude malý a já se budu muset ohlížet na to, aby neměl prdíky a aby se najedl i manžel. A dvě jídla se mi určitě nebude chtít vařit.
Tak jsem jí napsala a taky jsem jí napsala, jeslti neví něco o Blance :slight_smile:
cau kocky :wink:

leontynka,no me teda strasne boli bricho,ta noc stala za to :unamused: ja rodit jeste nechci mam strach :sweat_smile:

jinak pokojicky a postylky mate nadherne holky chvalim :dizzy_face:
u nas je hnusne,tak nevim co budeme delat :confounded:
13. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dvě jídla vařit to je opruz, já jsem to takhle praktikovala v době, kdy jsem byla vegetariánka - ale přestalo mě to bavit, tak jsem raději zase začala maso jíst - i když dodnes ho moc nemusím....
13. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka nikdy nevíš, třeba lucinka pochopí a bude chrnět s oliverkem bez řečí :slight_smile:

aaadus přesně, vařit dvě jídla je otrava a asi na to ani nebude čas. u nás je ještě problém, že manžel je hrozně v jídle vybíravý, já mám normálně problém vymyslet co vařit, abychom nejedli pořád to samé. no bude to veselé asi
13. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akti, jo jo, manžel obědvá doma, bydlíme vlastně v domečku, který je v areálu firmy, kterou manžel se svým otcem provozují.. Takže já musela vařit i když jsem chodila do práce.. to byla větší otrava než teď.. teď je to alespoň pohodička :wink: I když kdyby pracoval někde dál a chodil na meníčka někam.. jáj to by bylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klarka ved jasne aj my sme sa tak stahovali veru s 1 izb. do 2plus :slight_smile: ,len balkon mi moc chyba ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
postielku cancat nebudem ,mam baldachyn a vsetko vr uzovom po malej asi ho niekomu darujem mam kamosku co caka dievcatko a kedze ja budem mat postielku zltu tak tam kupim len priesvitnu jak zltu zackonku a dam usit ten baldachyn ..
13. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a zdenka tady vcera byla?
13. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás bude nejhorší to, že jsme s manželem oba dva ujetí na hodně kořeněná jídla, což při kojení nepadá v úvahu. Tak jsem zvědavá jak se bude manžel tvářit na neostrá a nečesneková jídla :grinning: Pač bude jíst to co my!!!!!! Alespoň taky zhubne :grinning: :grinning: :grinning:
aj mna strasne svrbia kolena a lakte..neviem preco...ale nenatieram sa nicim...nemavam suchu pokozku, iba cez leto po dovolenke..
ale v sobotu som si natrela boky - lebo sa mi tam spravili strie..a predstavte si tie strie zmizli...tak som sa tomu potesila.. :slight_smile:
13. apr 2010 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi Zdenka posílala sms, že si ji nechali v nemocnici..
Gabap - Zdenka je už v nemoncini, měla špatný monitor, tak čeká jeslti už konečně půjde na tu vyvolávačku nebo ne.
13. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie strie ti nezmizli len sa natahuju ak ta pali brusko stipe natieraj radsej lebo aj ja som nic nemala a naraz som porodila a jake strie az az .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejda nikky to si šťastná žena :grinning: Mě se na bocích strie udělaly a nezmizly a mám je i nad zadkem.. no a zjistila jsem, že jak malej klesá, tak mě mírně praská i bříško dole.. ale je to zatím takové nevýrazné.
13. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj těhulky, taky jsm májovka:slight_smile: A protože se nám to všem už krátí, chystám si tašku do porodnice. Jediné s čím si nevím rady jsou poporodní vložky.Vždycky jsm používala tampony a ve vložkách se nevyznám. Vím, že mají být úplně obyč - bez křidélek, bez gelu, parfému. Můžete prosím poradit značku? Díky!!
13. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jsem prehledla :confused:
Nika ja som zvedava ci sa stretneme v porodnici :grinning:
na bruchu nemam ziadne strie, to len na bokoch sa mi spravili...teda lepsie povedane na bocnych stehnach...take cervene a ked som to natrela zmizlo to...
ale sak nevadi, tento rok sa asi v plavkach neukazem nikde...pre istotu..
13. apr 2010 o 09:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medla ja mam uplne obycejne vlozky,proste co jsem videla to jsem koupila :wink:
13. apr 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka to som aj ja zvedava ci sa stretneme, mohli by sme :slight_smile:
13. apr 2010 o 09:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja strie vubec nemam :pensive:
13. apr 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok