• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Jemine, tak neco takoveho nastesti neznam, to by me taky vydesilo.
Mne zaclo bolet v krku, tak jsem si dala pruduskovej caj, je tam 5% salveje, v druhym bylo 15% a nedoporucovali to tehulim, ale 5% je v klidu, ne? 1, 2 salky denne.

dez, takovy dny znam, a to ze neco nefunguje jak ma, to me dokaze vytocit (nejcasteji ovsem pocitac) :grinning: A neodchazi Vam treba ta trouba? Nebo nevypli mezitim proud?
17. okt 2009 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:
bramburka, tak to si mala teda den, dufam ze dnes uz budes mat lepsi a vsetko pojde tak ako ma :slight_smile: :wink:

ciknori, prajem ti skoro uzdravenie, aby to po ATB rychlo preslo a bola si opat fit :wink:

My mame dnes taku pohodovu nedelu, ja som vstala o 9:00, tatino pred chvilou zobral Samiho nakupit a trochu na prechadzku a ja mam este navarene zo vcera, ale musim spravit aspon zemiaky

Baby aj vam vidno uz brusko???
18. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
Taky jsem stávala kolem 9h.,včera jsem si dopřála a šli jsme na pařbu nebo spíš taková zábava tanec večeře a pokec :sunglasses:
Už jsem to potřebovala, ale je to nuda když člověk má chuť i něco vypít a nemůže :frowning2:

Já mám pocit, že bříško nikde protože jsem nikdy nebyla bůhví jak štíhlá.
Takže mi to připadá furt stejný akorát ho už nezatáhnu :grinning:
18. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky berunky,
i já se hlásím po několikadenní odezvě a nestačím se divit jak to tady jede. Já byla teprve 2x u doktorky ted mi brala krev a vypsala knížku a mám si jen zavolat a přijít až za měsíc a pak se domluvíme na testech. Obrázky už mám také dva a je to mazec jaká je to změna. Jinak všem gratuluji k prohlídkám!!!! Kočárek ještě neřeším, oblečení něco koupím, neco zdědím po švagrové, postýlku také. Vzhledem k tomu, že máme mini byt to bude mazec. Tak hezkou neděli jdu hamat.
18. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky pomoc.zase krvacim :frowning2: v noci se me vypadl kousek "neceho" ted uz je to lepsi,nevim zda jet nebo az zitra zajit ke svemu dr :frowning2: mam hrozny strach :pensive:
18. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabab :frowning2: Já být na tvém místě, okamžitě valím.
Jinak mi antibiotika nesedla a bliju :fearful: Tak ale hlavně když bude Krišpín v pohodě.
18. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabap, sakrys, tak drzim palce, dyt uz jses na konci 1.trimestru! To musi byt dobry!
18. okt 2009 o 12:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, taky bych jela, urcite!
18. okt 2009 o 12:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já byt tebou tak valím k doktorovi....

Držím palečky!!!!!!!!!!
18. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz dlouho jsem slysela o problemech jinych lidi v tom ze se jim nedari mit deti, a vzdycky jsem si myslela ze me se to nemuze tykat. A zpletla jsem se. Po trech letech snazeni jsme se s pritelem rozhodli podstoupit umeleho oplodneni, nic ani proti prirode to nejde. O pul roku pozdeji jsme zjistitli ze cekame miminko to na ktere jsme tak dlouho cekali, po dlouhem a nervoznim cekani nam doktorka oznami ze je vsechno v poradku srdicko bije plod odpovida tydnu atd..... byla jsem tak stastna snad nejstastnejsi clovek na svete. A pak jako by mi nekdo kudlu do srdce vrazyl. Vcera mi ho vzali moje krasne malinkate miminko, jako by mi ted neco chybelo jsem uplne prazdna a bezmocna. Uz neverim nicemu a uz nebu tak hloupa a verit ze zrovna na me sedne kousek toho stesti.

Vam vsem moc preji aby si nikdo nepozil to co ja a doufam ze mi odpustite kdyz tu ted nebudu chodit. Dekuji
18. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, iva.4 je mi to veľmi ľúto :frowning2: držím ti palce, aby sa predsa len to šťastie aj na vás usmialo...
18. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, iva4 je mi to veľmi ľúto. Viem čo teraz prežívaš. Tá bolesť ostane navždy. Iba sa časom zmierni. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. okt 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iva, ach jo, je mi to líto moc, ver, ze priroda udelala to, co mela, proste to nebylo v pořádku a příště se povede určitě zdravé miminko.

Gaba? Jak to dopadlo? Dej nám vědět, držím pěsti, ach jo.
18. okt 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
přidávám se do diskuze, doufím že zapadnu :wink: . Zrovna tu řešíte docela smutný věci, to je ten důvod proč jsem se nepřidala dřív a proč jsme těhu rodičům oznámili až teď o víkendu. Já mám úplně hroznej strach z potratu, mnohem víc než u prvního těhu. Ale snažím se myslet pozitivně :wink: .

Přeju ať to gabap dopadne dobře!!! A Ivě hodně sil ať překoná tohle období a příště to vyjde!!!!!
18. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
na pár dní jsem byla bez pc, ani vás nezvládám dočíst
Iva, je mi moc líto :pensive: ať co nejrychleji přebolí a brzy se radujete z nové naděje

jinak vítám všechny nové příchozí

Gaba, držím pěsti, ať je všechno v pořádku! určitě se ovzdi jak jsi dopadla, věřím, že dobře :wink:

já byla v pátek na utz, prcek roste, odpovídal přesně týdnu a dnu, který jsem akorát byla, tak snad je všechno v pořádku
18. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky .. samé smutné zprávy zase.. co se to o těch víkendech děje :frowning2: :pensive:
Ivi .. mrzí mě to..
Gabi .. moc moc držím pěsti a myslím na tebe :wink:

Jinak Vám řeknu, že jsem pěkně dnes zakončila 12tt.. a přežití všech nevolností a zablila se tak, jak za celý tři měsíce ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi taková malá předoslavička k ukončení I. trimestru .. jinak to nevidím
18. okt 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky diky za drzeni palecku,jste zlate :dizzy_face: je fajn kdyz si vase slova muzu precist :dizzy_face:
nakonec jsme jeli a mam novy hematom nad placentou,asi 3mm ,na rovinu mi dr.rekl,ze kdyz nebudu lezet o mimi prijdu,odmitla jsem totiz hospitalizaci :pensive: manzel si bere dovcu,tak si odpocinu,pichl mi zase tu injekci a zitra na ko ke svemu dr.,prckovi krasne bilo srdicko :slight_smile:

ivi je mi to moc lito :pensive:
18. okt 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky..
Gabi a neměla si tam raději zůstat? .. Přece jen doma nebudeš pořád ležet.. a kor když máš jednoho prcka.. Musíš na sebe teď dávat hodně velkej pozor..
Ale jsem ráda, že to dopadlo, alespoň jak to dopadlo a ještě pořád můžeš pro mimčo něco udělat.. a hlavně, že je v pořádku ...
19. okt 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi, chápu, že jsi nechtěla zustat...davej na sebe pozor! jako kde se tam ty hematomy berou?
19. okt 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja som tu nakukla az po vikende a zostala som trosku sokovana co sa to deje :astonished: Stale ma to tak "dostane" a bojim sa este viac ked to citam. dufam,ze budete v poriadku, uprimne na vas myslim a drzim palce! ja som v takychto chvilach vdacna panu Bohu,ze som v poriadku a takmer vobec mi nie je zle (okrem konstatnej tazoby na zaludku nech zjem cokolvek). Ja som bola v oznamovani tejto spravy opatrna a zatial to nikto nevie - uz sa tesim,ze to tento vikend povieme manzelovym rodicom a najblizsiu navstevu aj u nasich (cez telefon som im to nechcela oznamovat) :grinning: Ja sa uz nemozem dockat ultrazvuku, ale musim pockat do 30-teho, dufam,ze bude vsetko OK. Vsetkym pekny den - chorým skore uzdravenie , Ivka tebe hlavne vela optimizmu a viery v to, ze to bude dobre a Gabke vela pohody a trpezlivosti!
19. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata tak vikend sa asi vacsinne z nas nevydaril. Ivka :pensive: .

Gab hematony su divne tvory. Ja som mala pri druhom tehotenstve tiez hematon ale nikto ma o nom neinformovat. Raz v 8tt akurat pri obede som pocitila taky tlak v maternici a okamzite som letela na WC a tu zo mna vypadla obrovska gula asi 5x5cm ( vtedy som si myslela ze som potratila), isla som k lekarke a ta mi dala urobit sono ale az o 5 dni pretoze nemali skorsi volny termin. Tak som si cely tyzden myslela ze uz nie som tehulka a o 5 dni na sono som videla moje babo v plnej forme a vedla neho obrovsky krater po hematone. Potom som si pozorne pozrela prve sono a oproti babu bol rovnako velky hematon. :confounded:
19. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pheva, to je teda fakt od nich hezká, 5 dní? no to je strasny!!! to bych se zbláznila...
19. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bramburka ja som sa tiez poriadne nastvala ale uz som si na ich super system zvykla :grinning: Zo zaciatku to bol pre mna sok.
Inak cely vikend som len vracala manzel na uz chcel zaviest na pohotovost ale slubila som mu ze dnes zajdem k lekarovi nech mi na to nieco predpise. Fakt to bolo zle, vcera som vracala skoro kazdu polhodinu. To sa mi este nikdy nestalo. Dnes je to lepsie ale k tomu lekarovi pojdem ale musim pockat do 18.00 hod lebo nie som objednana. :wink:
19. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :wink:
dezyre manzel je doma a zatim jsem jeste nevylezla z postele :grinning: urcite budu odpocivat,ted to je nejdulezitejsi :slight_smile:
bramburko ja nevim,mam hematom,krvacim,pak dlouho nic a zase,nechapu?aspon vidim jak muzou byt tehu rozdilna,u maleho jsem ani nevedela ze jsem tehu,zato ted si to vsechno vyziram :unamused:
pheva 5 dni cekat?? :fearful: :rolling_eyes: jinak k dr.si zajdi
19. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
Iva - je mi to moc líto, drž se a přeji ti hodně štěstí do života, ať se vám brzy zadaří a dotáhnete to zdárně do konce :wink:
Já si říkala, že před týdnem mi přestaly celodenní nonstop nevolnosti. Zajímavé, že potom, co jsem celý večer a noc objímala poprvé v těhu záchodvou mísu...další den prostě najednou klid. I bříško přestalo bolet , protože bolelo dost a bylo to jen takové to neustálé tahání, občas toršku silnější, ale nic, co se nedá přežít.... no, vydrželo to asi 3dny... :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď sice nemám celodenní nevolsnoti, ale cokoliv sním, tak mi je blbě, břicho zas začalo bolet jak při menzes...., no aspoň vím, že se tam dole furt něco děje :sweat_smile: Jsem se radovala, že konečně bude klid, no bylo to předčasné, ale hlavně, že bude bublina v pořádku, zatím zlobí akorát ona mě.... :sweat_smile: Za 7 min. mmi začíná vycházka, tak ji za trest vytáhnu za barák na pole na procházku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Ivy je mi to moc luto,neviem si ani predstavit ako by som reagovala ja :frowning2: cez vikend sme sa chvalili foteckou svokrovcom a obdivovali rastuce brusko a medzitym niekto trpel a prisiel o babo je to hroza pomysliet nielen zazit...neviem fakt preco je svet taky kruty a berie nam to co mame najradsej,ale asi je to zatazkavacia skuska pre buducnost :unamused: ajked by to nemalo byt vobec...dufam ze sa uzdravis nielen fyzicky ale aj psychicky cim skor a budes o par mesiacikov opät tehulka :wink:
19. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky.. za chvíli jdu dělat znovu bábovku.. ale do jiné formy.. já na to vyzraju.. ne jak minule :grinning:
19. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dezy ty si domka?nepracujes?drzim prst k tej babovke a ako ju robis?dvoj farebnu?aj nejaku napln davas?
19. okt 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: nerozumiem, preco sa taketo veci musia diat..Iva, je mi to luto..a prajem vela, vela sily..

Ja mam tiez stale take podvedome obavy, ci je/bude vsetko v poriadku, zatial zda sa je, citim sa fajn, dnes som volala o vysledky krvi na toxoplazmu, nastastie boli negativne :slight_smile: .. ale aj tak stale, kazdy den aspon raz sa pomodlim, poprosim, aby ked uz sme raz dostali takyto "krasny darcek", aby s nami aj zostal..a dufam, ze aj zostane..
19. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
May .. já jsem od čtvrtka na neschopence :wink: kvůli nachlazení.. ale už včera mi bylo fajn - teda od rýmy a kašle a začalo zase blinkání :grinning: no už se těším, až mě bude normálně.. snad toho půl roku rychle uteče..
No s tou bábovkou, to byla sranda v pátek, však jsem psala.. byl to recept do velké formy a tak jsem zkusila formu, kterou jsem ještě nepekla, takovou těžkou kameninovou, bábovku jsem pekla skoro hodinu a půl.. a píchala do ní špejlí.. tvářila se jako hotová, a když jsem ji vysypala ..tak prostředek vytekl... no co už.. Dnes ju jdu dělat znovu.. a udělám ji klasika jak jsem zvyklá, když je toho těsta hodně.. dávám to do dvou menších forem.. jinak dělám dvoubarevnou máslovou .. :wink:
19. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok